Jump to content
Dogomania

Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.


Agata69

Recommended Posts

[quote name='Agata69']Michał, czy cokolwiek wpłyneło na konto?[/quote]


Witajcie,
To moje konto podane jest do przelewu (Magda)
Nic nie wpłynęło jeszcze na konto :shake:

Funia jest naprawdę radosna psiną. Bedzie u mnie w domu prawie cały maj, ponieważ Michał musi wyjechać, wiec bede na bieżąco relacjonowac.

W tej chwili Funia bidulka caly czas chodzi w pieluchach i w ubranku pomimo, ze robi sie coraz cieplej...
Jest bardzo żywiołowa, widuje sie z nią bardzo czesto. Ona potrzebuje mnóstwo ruchu! Jest szalona i niewybiegana jak na psiaka po wypadku - bardzo szybko odzyskała sprawność do szaleństw- gdyby tylko jeszcze udalo sie doleczyc ten jeden szczegół, przez który zapewne ciezko bedzie znalezc jej dom - byloby cudownie!

Dziękujemy za pieniądze Maupa4 - zapewne niedługo dojdą.
Nie wiem czy Michał już podał ile wynosi dokładnie leczenie suni?
Jeśli nie to przypomne mu aby to napisał.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trafiłam przez banerek... a mam słabość do takich niskopodłogowych rudasów ze sterczącymi uszkami ;)
Postaram się dzisiaj coś wpłacić bezpośrednio. Z tego co pamiętam, allegro pobiera jakieś opłaty od takich akcji... lepiej dofinansować śliczną Funię niż all :cool3:
[SIZE=1]I taka rada na przyszłość co do aukcji cegiełkowych - podajcie możliwość przesłania podziękowania mailem - w ten sposób więcej osób chętniej wpłaci pieniążki[/SIZE] ;)

A Funia jak wyzdrowieje na pewno znajdzie kochający dom bo jest przepiękna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']
[B][SIZE=1]I taka rada na przyszłość co do aukcji cegiełkowych - podajcie możliwość przesłania podziękowania mailem - w ten sposób więcej osób chętniej wpłaci pieniążki[/SIZE] ;)[/B]

A Funia jak wyzdrowieje na pewno znajdzie kochający dom bo jest przepiękna :loveu:[/quote]

nie można tak napisać, ponieważ aukcja zostanie usunięta bo będzie niezgodna z regulaminem allegro
ja i tak po aukcji pytam jak chcą dostać wpłacający podziękowanie, ale w aukcji nie mogę tego napisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']nie można tak napisać, ponieważ aukcja zostanie usunięta bo będzie niezgodna z regulaminem allegro
ja i tak po aukcji pytam jak chcą dostać wpłacający podziękowanie, ale w aukcji nie mogę tego napisać.[/quote]

Dokładnie tak jest.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, bigosik mnie zwerbowała, pomogę, ile będę mogła. Na forum jestem nowa, nieobeznana z zasadami robienia cegiełek, ogłoszeń itp., ale finansowo mogę pomóc. Wygląda tez na to, że pieniążki najbardziej potrzebne... A sunia cud, miód i orzeszki! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. na konto funi wplynelo 275 zl:lol::multi:
ogromne dzieki.
funia dostala wczoraj ostatni zastrzyk z Nivalinu. Teraz czekamy ok 2 tygodnie na reakcje organizmu i idziemy na wizyte do doktora krawczyka. Niestety z moich obserwacji wynika ze nie ma poprawy:-(
no ale badzmy dobrej mysli, zobaczymy co powie doktor krawczyk po wizycie.
pozdrawiam
m.

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy z Was może kojarzą Amika- Agata zakłagała mu wątek na dogo.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/amis-w-nowym-domu-trzymamy-kciuki-malutki-129052/index11.html#post12184541[/url]

Straszne wieści - AMIK został oddany z domu stalego do DT!!!!
Ludzie ktorzy go adoptowali powiedzieli ze szczeka i wyje i sąsiedzi sie skarżą i generalnie najprawdopodobniej już im się znudziło posiadanie psiego przyjaciela!
Nieodpowiedzialnetowarzystwo.
Na początku wszystko grało i było ok, nawet podczas wizyty poadopcyjnej wszystko wyglądało kolorowo, ale ni stąd ni zowąd już im się odwidziało!
Ludzie są masakryczni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szukamy domu na gwałt!
Pomóżcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Śliczna Funia prosi o wsparcie. Każdy grosik na leczenie się przyda...[/quote]

patrzcie ile Haggi kupił/a cegiełek... :crazyeye: wielkie podziękowanie tu na Dogo. :loveu::multi:
[url=http://www.allegro.pl/item612518873_malenka_funia_pomoz_postawic_ja_na_nogi.html]maleńka Funia - pomóż postawić ją na nogi!!! (612518873) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...