Jump to content
Dogomania

Od dzisiaj nasza sunia ma na imię Luna .Czarna sunia szuka przyjaciół i imienia. W końcu i do niej zaczyna uśmiechać się szczęście.


Jo37

Recommended Posts

Od początku ma mega apetyt i kradnie z misek co się komu da i czego nie dojedzą. Obok za ogrodzeniem jest Koda chuda jak badyl. Fajnie, jakby dalo się tak przenieść trochę ciała z jednej na drugą 😉

Tryb życia też ma znaczenie, Luna to leniwiec, stale się kladzie i kontempluje życie na leżąco,  a Koda obok szaleje i w ruchu musi być jak rekin.

Luna nabrała jeszcze gęstego, grubego futra odkąd woli być na zewnątrz. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Rozliczenie Luny za czerwiec-400 zł  +94 zł Josera. Tym razem kupiłam mini, bo była akurat w promocji. Staram się już oszczędzać jak się da, ale karmy niestety stale drożeją.  Od sierpnia ceny prądu idą w górę, więc ceny karm znowu poszybują 😞

 

IMG_20230701_121013.jpg

IMG_20230701_120718.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 19.05.2023 o 20:29, Nadziejka napisał:
 
         Deklaracje za kwiecien 25 zl poslalam dopiero dziasiaj   
 na maj postaram w ciagu tygodnia
czy doleciala deklaracja za kwiecien?
bo nie widze wpisanych od stycznia? 
 
za miesiac maj dopiero mam zamiar wplacic
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2023 o 14:09, Jaaga napisał:

W związku z podwyżkami, o których pisałam na zamojskim watku, chciałam dac znać, że pobyt Luny u nas od sierpnia bedzie kosztować 430 zł + karma. 

OK. Rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 26.07.2023 o 21:05, Tola napisał:

Na koncie ZEa jest wpłata dla Luny:serce-ruchomy-obrazek-0819.gif

420 zł - Grażka123 (24.07.)

Wystawiłam fakturę na Zea za lipiec na 400 zł, więc te 20 zł zostanie na przyszły miesiąc.  Koszt karmy podam jutro, bo nie lądowała mi się rano strona zooplusa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rozliczenie Luny za wrzesień: 510 zł hotelowanie z karmą + 40 zł Advantix na bolimuszki ( niepełna pipeta, wiec odliczyłam 10 zł)  okaleczające uszy + 40 zł szczepienie po roku versicanem 5 ( wirusówki)+ 15 zł sedalin umozliwiający zaszczepienie. Odrobaczenie opłaciła fundacja ZEA. Razem więc nazbierało się 605 zł

 

IMG_20230930_135619.jpg

IMG_20230930_122431.jpg

IMG_20230930_122456.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pani Joanna, właścicielka malutkiej zamojskiej Myszki, wpłaciła 300 zł na konto fundacji na cele statutowe. Ponieważ Myszka była pod opieką Jo37, przeznaczam te pieniądze na karmę dla Luny i Kody,  będzie dziewczynom lżej w tym miesiącu z opłatami za hotelowanie. Myszka pozdrawia jesienne🍂 Poproszę o wskazówkę,  jaką karmę zakupić.

IMG_20231004_184313.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...