Jump to content
Dogomania

Agat już w swoim super domu ! Agat - psiak o którym wiemy bardzo niewiele, a który bardzo potrzebuje pomocy.


elik

Recommended Posts

Agat pięknie się prezentuje, bardzo się cieszę jego szczęściem 🙂

W tym samym boksie był jeszcze jeden chudzielec, nie wiem czy go pamiętacie - jest teraz w boksie wolontariackim, więc też to jakiś początek dobrego. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2023 o 05:57, Nesiowata napisał:

Odpowiednie miejsce...

 

Dnia 28.05.2023 o 06:44, Gabi79 napisał:

Wspaniałe wieści i fotki, a Agacik po prostu CUDOWNY!!!

 

Dnia 28.05.2023 o 09:26, Grażka123 napisał:

Wspaniałe wieści od Agata. Niezwykła metamorfoza w porównaniu do zdjęć ze schronu a na kanapie widać zadowolonego i zrelaksowanego piesa.

 

Dnia 28.05.2023 o 11:06, Tola napisał:

Agat pięknie się prezentuje, bardzo się cieszę jego szczęściem 🙂

W tym samym boksie był jeszcze jeden chudzielec, nie wiem czy go pamiętacie - jest teraz w boksie wolontariackim, więc też to jakiś początek dobrego. 

Dla takich zdjęć i wiadomości z DS warto podejmować trudne czasem decyzje, warto wspierać i pomagać. Serce rośnie  1733349155_serce3.gif.f9c58500b88b1599d838ab8769a6ca8c.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 11.07.2023 o 00:21, Radek napisał:

Chyba pozytywna ta niespodzianka.

Myślę, że nawet bardzo  🙂  Zwłaszcza, że widać jak zaokrąglił się Agacik. To już nie ten chudzielec z wygiętym grzbietem  🙂  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 30.09.2023 o 19:52, Tola napisał:

Agacik jest bardzo szczęśliwy:)

Ja też dostałam filmik, p. Marcelina napisała, ze będzie jej miło, jak pokażę Agata na FB:)

 

Super  🙂  To bardzo dobry dom.  Biorąc pod uwagę wielkość i wiek, Agat miał dużo szczęścia, bo w sumie nie tak długo czekał na dom i jest bardzo kochany tak przez Pana, jak i Jego córkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 19.11.2023 o 23:29, Tola napisał:

Na konto fundacji 04.05. 23 wpłynęło 250 zł od elik (z majatku Agata dla Kody).

Wpłatę wpisałam w maju na wątku Kody, a tutaj zapomniałam - robię to więc teraz, z opóźnieniem.

Dziękuję Martusiu  🙂 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Finanse dla Agata zbierane były na koncie prywatnym i na koncie Fundacji ZEA. Finanse zebrane na koncie prywatnym są rozliczone w poście rozliczeniowym, a pozostałość rozdzielona została w sposób ujęty na poprzedniej stronie.

Natomiast kwota 450,00 zł zebrana na koncie Fundacji ZEA, została przekazana na potrzeby Neruni, której stan zdrowia generuje duże koszty, których nie pokrywają zbierane finanse.
Bardzo proszę Martusiu o "przypisanie" tej kwoty do środków finansowych jakie Nerunia ma zgromadzone na koncie Fundacji.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...