Jump to content
Dogomania

ślepy Puko w hoteliku u leny szuka domu...Puko ma dom


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki, potrzebna pomoc, a mało osób na wątku :( psiak zastraszony całkowicie... przepraszam za off..

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Puko rozrabia jak pijany zająć, żeby on był choć poczęści tak grzeczny jak Aronek bardzo bym chciała, w małym ciele wielki duch. ale nie umiem się na niego gniewać. Puko ma lek separacyjny pracujemy nad tym, zniszczył w pokoju głownie drzwi i wykładzinę tak bardzo chciał się wydostać. Ale spokojnie popracuje nad nim, bo to mądry psiak i da się go wyprowadzić nie takich zawodników tutaj miałam. Natomiast dziś przyprawił mnie o zawał serca, pogoda była dziś kiepska, psiaki mało były na dworze jednak, gdy pojawiło się słoneczko, wypościłam Puko i psiaki na wybieg, nakazałam jego sympatii Teluni aby go pilowała i poszłam do domu, żeby posprzątać, Telka szczekała jakby mnie wolała ale nie zwróciłam na to uwagi. Po chwili wyszłam, patrze a Puko nie ma, wsiadłam w samochód i jadę szukać uciekiniera, wizja czarnego scenariusza, adrenalina na maksa, pytam sąsiada czy widział małego pieska, on że tak tu latał i tam pobiegł, pojechałam we wskazanym kierunku, jechałam po polach wolałam nic, w końcu zawróciłam niedaleko domu polna droga, idzie Puko nie spieszy się zwiedza okolicę, zatrzymałam auto wysiadam złapałam to małe szczęście w ramiona i mówię mu jak chcesz iść na spacer to powiedz a nie łaź mi sam. Wędrowniczek mu się włączył, żeby choć Tekle ze sobą zabrał a on nie sam egoista poszedł. Teraz ma szlaban, na podwórko tylko ze mną zanim nie wyczaję którędy mi nawiał. Co się strachu najadłam to moje, on bardzo dobrze daje sobie rade, gołym okiem nie widać że on nie widzi, czasem się zakręci na coś wpadnie ale tak normalnie to strasznie mądry i kochany psiak, który doskonale sobie daje radę.

Link to comment
Share on other sites

o ranyyy Puko nie rób tak więcej, bo nam Lena zawału dostanie :shake:

ja też jestem pod ogromnym wrażeniem jego zaradności :cool3: Jak go obserwowowałam w schronisku to zawsze go podziwiałam, widać, że chłopak chce żyć!

Link to comment
Share on other sites

Puko się w pełni zaaklimatyzował u nas i pozwiedzał okolicę, radzi sobie z tą banda super, ma 6 koleżanek, w tym miłość jego życia Telunia, największy problem dla niego to wyjście z pokoju, w którym mieszka, czasem trafi w ścianę jak wychodzi, podwórko ma opanowane do perfekcji, z domu też by wychodził normalnie tylko ta demonica czytaj Tekila biegnie po niego i strasznie mocno go wita i się chłopak zakręci przy wyjściu. Adresówkę jak najbardziej dostanie, gdyby w przyszłości zechciał po zwiedzać, nie ma opcji wydostać się z wybiegu, zresztą dziewczyny go pilnują. Wtedy uciekł bo drugi wybieg był otwarty, a tam przy oczku wodnym była dziura w siatce jak on ja wyczaił skoro ja jej nie widziałam nie mam bladego pojęcia. Uciec ponownie mi nie może, to cud że go znalazłam, wkoło mamy pola szukać takiego wędrowniczka jest niezwykle trudno, ludzie też bardzo nie ok, także nigdy więcej Puko be zemnie na spacer pójść nie może, teraz to on chyba już i nie chce chyba się wystraszył biedaczek nie wiedział gdzie idzie, choć wyraz pyszczka miał jak rasowy turysta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']a tam przy oczku wodnym była dziura w siatce [B]jak on ja wyczaił skoro ja jej nie widziałam[/B] nie mam bladego pojęcia.

nie wiedział gdzie idzie, [B]choć wyraz pyszczka miał jak rasowy turysta[/B].[/quote]
no, taki zdolniacha :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...