Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Rozliczam Dodany Włocławek i mikser! Już otwarty - ZAPRASZAMY! Licytacja i częściowo wyprzedaż do 21.08. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 25.08.2022 o 19:04, betka napisał:

mam paczkę 🙂 serdecznie dziękuję! Wszystko ekstra

Super. Bo jak wysyła limoneczka, to musi być ekstra  🙂 

Bardzo się cieszę i dziękuję za wiadomość   🌷    

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 09:25, Negra & Anna napisał:

Elu, proszę jeszcze książkę 54.

I jeśli można, proszę o  inf o sweterku szarym 89 - skład. Myślisz, że na taką niewielką osobę jak ja on się nada?

Aniu kochana, przykro mi, ale spóźniłaś się z prośbą o książkę nr 54, bo limonka80 wczoraj już wysłała do mnie wszystkie fanty, które zostały wylicytowane. limonka80 wysyłała fanty do tych osób, które licytowały fanty tylko od Niej. Ale wkrótce będzie nowy bazarek i mogę wystawić tę książkę jeszcze raz  🙂

Natomiast dobrze, że przypomniałaś się z tym szarym sweterkiem. Pogrzebę w paczce (na szczęście wiem w której jest) i powiem Ci dzisiaj  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 09:25, Negra & Anna napisał:

I jeśli można, proszę o  inf o sweterku szarym 89 - skład. Myślisz, że na taką niewielką osobę jak ja on się nada?

W sweterku zmieścisz się na pewno  🙂  

Skład, jaki widnieje na metce tego bolerka jest dla mnie niezrozumiały. Zapis brzmi następująco: 76% viscoza, 24%elite, ale co to za materiał elite, tego nie wiem, ale ja wielu rzeczy nie wiem   😉     

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 16:54, elik napisał:

W sweterku zmieścisz się na pewno  🙂  

Skład, jaki widnieje na metce tego bolerka jest dla mnie niezrozumiały. Zapis brzmi następująco: 76% viscoza, 24%elite, ale co to za materiał elite, tego nie wiem, ale ja wielu rzeczy nie wiem   😉     

Dalej mam wątpliwości co do rozmiaru ale wezmę. Wyślę kasę jutro wieczorem, bo jestem na wsi ze slabym internetem i nie wiem czy stąd pójdzie przelew

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 16:54, elik napisał:

W sweterku zmieścisz się na pewno  🙂 

Dnia 27.08.2022 o 11:07, Negra & Anna napisał:

Dalej mam wątpliwości co do rozmiaru, czy nie będzie na mnie wisiał,  ale wezmę. Wyślę kasę jutro wieczorem, bo jestem na wsi ze slabym internetem i nie wiem czy stąd pójdzie przelew

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2022 o 11:19, Negra & Anna napisał:

Dalej mam wątpliwości co do rozmiaru, czy nie będzie na mnie wisiał,

Aniu, ja tylko mówię, że zmieścisz się w nim na pewno, ale pewności nie mam, czy nie będzie nieco zbyt obszerny. Jednak tego nie da się stwierdzić bez zmierzenia, na odległość  🙂   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.08.2022 o 21:57, elmas napisał:

Dziś dotarła wielka paczka wspaniałości z tego bazarku 🙂

@limonka80 hojnie wzbogaciła ją o gratisy,bardzo dziękuję 💕

A my dziękujemy za potwierdzenie  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...