Jump to content
Dogomania

Rozliczony 40 zl Dziekuje Pieknie!Zajrzyjcie Prosze Z Modlitwą Wszelką Zapraszam Dla Cudnego Piesia Ambera 20.07


Nadziejka

Recommended Posts

Nesiowata Ciocia Cegielenka Szczescia 10 zl  Dziekuje Ogromnie! mam na koncie
Nasza elmas Cegielenka Szczescia 10 zl Dziekuje Pieknie! mam na koncie
Besia11 Cegielenka Szczescia 10 zl Dziekuje Cudnie! mam na koncie
Nadziejkowo Cegielka Szczesxia 10 zl mam na koncie 
 
 
   Sercem Calem dla Ambera 
 
                                          Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...
 
Watek psinunia ktory wiele wiele..za wiele w zyciu przeszedl 

Amber

Zdjęcie z kiedyś... 😞 

275147001_1003806876890052_7997125473194690969_n.jpg

278923021_701327811091473_241601637693875870_n.jpg

 
Najnowsze zdjecia z dt psinunia z wątku Amberka wiadomosci:

,,Amber znany też jako Rudi

Pies 8+, spędził dotychczasowe życie na łańcuchu, przy budzie, u pseudowłaściciela, który często zapominał o karmieniu go i być może też bił. Dokarmiany przez sąsiadów i jakoś biedny dawał radę. Po śmierci tego człowieka Amberek trafił z kolei na wieś, ale udało się go przejąć. Chwilowo jest w BDT pod Lublinem ale musi znaleźć inny DT, DS lub będzie trzeba umieścić go w hotelu - ma czas do końca lipca.

Jest fajnym psem, przywiązuje się do opiekunów, których próbuje bronić. Toleruje sunię, która mieszka z nim. Kotom pozwala wyjadać sobie z miski. W porządku do dzieci. 

Profilaktyka zerowa niestety,,

amber.jpg

amber1.jpg

amber2.jpg

 

      Zajrzyj Dobrodzieju    kramik potrwa 20 lipca do godz 20.00
         Wysylam tylko Poczta Polska paczki ekonomiczne  Dziekuje za zrozumienie
                                             Przybadzcie Serca  Piesio niema deklaracji 
                             Zapraszam z modlitwa o pomoc
Link to comment
Share on other sites

Num 1 ksiazka ,,Ostatni Wywiad,, polecam polecam
stan idealny nowa 
str 364  pieknie wydana
bardzo ciezka ,duza ksiega  okladka twarda
 cena wywol 14 zl   
nowa wywolawcza 10 zl
 
 
                          Ostatni wywiad Lech Kaczyński Z przedmową Jarosława Kaczyńskiego - Kaczyński Lech, Warzecha Łukasz | okładka
 
,,Prezydent Lech Kaczyński rozmawiał Z Łukaszem Warzechą w marcu i kwietniu 2010 roku. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce zaledwie trzy dni przed tragiczną śmiercią prezydenta w Smoleńsku. Wywiad się urywa, nie został dokończony, ale i tak jest najlepszym zapisem wizji politycznej Lecha Kaczyńskiego. Stał się też jego politycznym testamentem. Książkę przedmową opatrzył Jarosław Kaczyński.,,     
Link to comment
Share on other sites

Num 5 ksiazka  ,,Bogowie Alabamy,,
stan bardzo dobry plus  str 264
okladka za skrzydelkami   
cena wywol 2 zl     
nowa wywolawcza 1 zl        
 
                                                       Bogowie Alabamy - Jackson Joshilyn
Link to comment
Share on other sites

Num 7 ksiazka  ,,Chemik,,
stan nowiutenka  str 576
okladka za skrzydelkami   polecam polecam ogromnie
ksiega duza,gruba ciezka
cena wywol 12 zl
nowa wywolawcza 10 zl
kolejna obnizka nowa wywol 8 zl
                                                         Chemik
,,Mam na imię Alex. Nie przywiązuję jednak zbyt dużej uwagi do swojej aktualnej tożsamości, pracuję dla tajnej amerykańskiej agencji rządowej, dlatego ze względów bezpieczeństwa, często ulega ona zmianie. Przez długi czas wraz ze swoimi współpracownikami zajmowaliśmy się sporządzaniem chemicznych substancji, dzięki którym śledczy w bezproblemowy sposób mogli wydobyć cenne zeznania ukrywane przez podejrzanych. Ich działanie, delikatnie mówiąc, trudno zaliczyć do łagodnych, starałam się tym jednak nie zaprzątać sobie głowy...

Wszystko zmieniło się, kiedy kilka lat temu w wyniku zamachu ledwo udało mi się ujść z życiem, nie wszyscy moi współpracownicy mieli tyle szczęścia co ja? Zostałam zmuszona, by przez wiele miesięcy żyć w ukryciu. Tak było dotychczas. Kilka dni temu otrzymałam kolejne zadanie od departamentu. Mam wynaleźć skuteczną broń do walki ze śmiercionośnym wirusem zagrażającym życiu milionów amerykanów. Być może jest to tylko podstępna zasadzka, nie zamierzam jednak rezygnować?

Odkryj pełną niespodziewanych zwrotów akcji, zapierającą dech w piersiach opowieść o spisku i niebezpieczeństwie..,,
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Z Modlitwą Wszelką Zapraszam Dla Cudnego Piesia Ambera 20.07
Num 11 figi damskie z pepco   komplet rozmiar xl
nowiutenkie z metkami dwie pary 
bardzo fajnie sie nosi  kolory braz i szary
cena wywol 7 zl za komplet 
nowa wywolawcza 5 zl za komplet
nowa wywol 4 zl
                                           
                         Pepco, Biustonosz damski, sportowy, marszczenia S/M, jasnobeżowy - Pepco |  Moda Sklep EMPIK.COM
                   
 
 
 
 
 
 Zapraszam serduchem 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...