Jump to content
Dogomania

LUKI WRÓCIŁ !!!!!!! Dwa szczeniaki z lasu. Blaki w DS, LUKI zostaje z nami !!!!


Recommended Posts

Dnia 9.07.2022 o 20:40, malagos napisał:

Maluszki przeurocze! Oby szybko ktoś mądry i dobry przeczytał ogłoszenie...

Zawsze jak ta głupia czekam na weekend, kiedy ludzie mają więcej czasu na czytanie ogłoszeń. Ale w praktyce telefon zawsze dzwoni z zaskoczenia, zwykle nie w porę, kiedy nie mogę się skupić na temacie. A może to trema czy dobrze odczytam dzwoniącego. Spławić czy kontynuować ?

Link to comment
Share on other sites

Po czterogodzinnej nieobecności zastaliśmy porządek. Nie nasikały i niczego nie pogryzły. Fakt, że wiele rzeczy pochowaliśmy, za to zostawiliśmy gryzaki ze zdjęcia powyżej. Brawo Maluchy.

Gmina Krasnosielc opłaciła kolejne odrobaczanie oraz odpchlanie/odkleszczanie:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2022 o 08:48, Mazowszanka13 napisał:

Ząbki rosną i zaczynają gryźć siejąc postrach w okolicy. Tylko kota się boją, czują przed nim respekt. Na kłapanie zębami Lilka nie zwracają już uwagi.

 

Dnia 11.07.2022 o 16:24, Mazowszanka13 napisał:

Tysiu) , jeżeli będziesz miała chwilę to uzupełnij, proszę w ogłoszeniach,

Szczeniaki mają 2,5 miesiąca (pi razy oko), Luki waży 5,4 kg, a Blaki 4,9 kg. 

I zdjęcie eksportowe.

29ce2541207363b2.jpg

https://images92.fotosik.pl/606/29ce2541207363b2.jpg

7934994bcd475606gen.jpg

https://images92.fotosik.pl/606/7934994bcd475606gen.jpg

 

Dnia 11.07.2022 o 16:29, Mazowszanka13 napisał:

Blakiego tym razem mniej eksportowe.

c5c98b539631b0bbgen.jpg

https://images90.fotosik.pl/605/c5c98b539631b0bbgen.jpg

                                     97 Misie ideas | obrazy, miś pluszowy, dzieci

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2022 o 22:21, Tyśka) napisał:

Zrobione 🙂 spore chłopaki.

Dziekuję Ci bardzo :) Przynosisz szczęście, więc liczę na mądry telefon. Chłopaki pewnie do 10 kg dobiją.

Dnia 11.07.2022 o 22:48, Nadziejka napisał:
Malgosiu sciskam serdecznie ogromnie 
Poslalam czesci pieniazkow juz dzis z bazarku beda jutro na koncie chyba 
      50 zl dla chopaczkow skarbenkow

Dziekuję Nadziejko:) 

Czy doliczyłaś do tych 50 zł mój zakup + wysyłkę ? Jeśli nie to od następnego przelewu odlicz moją  wysyłkę i zakup, a ja wpiszę do rozliczeń + ileś tam więcej.

Link to comment
Share on other sites

Mam kolejne zapytanie z olx "czy aktualne?", odpisałam, by kontaktować się z wolontariuszką telefonicznie, bo ja tylko ogłaszam psiaki. Ciekawe, czy zadzwoni do Gosi?...Pewnie nie, bo pyta;" a to przez panią nie można adoptować"... bez znaku  zapytania...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2022 o 21:33, malagos napisał:

Mam kolejne zapytanie z olx "czy aktualne?", odpisałam, by kontaktować się z wolontariuszką telefonicznie, bo ja tylko ogłaszam psiaki. Ciekawe, czy zadzwoni do Gosi?...Pewnie nie, bo pyta;" a to przez panią nie można adoptować"... bez znaku  zapytania...

Oczywiście cisza:( Jak takie głupie zapytanie to może lepiej bez dalszego ciągu.

Link to comment
Share on other sites

Maluchy wykąpane i odpchlone/odkleszczone. Jutro zakładamy obróżki i zaczynamy naukę chodzenia na smyczy.

 

Miałam telefon z Warszawy (Bielany) w sprawie Blakiego (ma branie chłopak). Powiedziałam Pani co i jak i zakończyłam rozmowę mówiąc, aby sie zastanowiła i oddzwoniła.Ja też muszę się zastanowić. 

Jak ja tego nie lubię !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dawno nie zagladałam na konto, bo miałam zablokowane, a tu taka niespodzianka !

Znalazłam wpłaty od Nesiowatej+20 zł, limonki+50 zł oraz Nadziejki z bazarku+50 zł

Bardzo, bardzo Wam kochane dziekuję :)

Właśnie zamówiłam kolejne puszki mokrej karmy. Rozmnażam je kluskami lub ryżem, bo jedzą jak smoki.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pierwszy dzień na smyczy i w obróżkach. Na poczatku strach i panika, potem prucie do przodu. Przykład dwóch psów i kota (!) oraz nowe, ciekawe zapachy zrobiły swoje. Egzamin zdany na szóstkę !

Nasza ścieżka przez łąki ma chyba działanie magiczne, bo wszystkie tymczasy prują nią jak po nitce do domu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Drugi dzień spacerowy był również udany. Mamy duży teren do biegania i eksplorowania, ale (wiadomo) za furtką jest zawsze ciekawiej. Maluchy węszą jak oszalałe. co prawda w drodze powrotnej gryzły się przez cały czas, ale za to teraz śpią jak trupki. Biedne te psy, które całe życie spędzają tylko na własnym podwórku czy w ogrodzie.

Na magicznej ścieżce jak zwykle było przyśpieszenie do domu. Ta ścieżka to prawie tunel wydeptany wśród wysokich traw, bo nie kosimy łąki. Martwiłam się kiedyś o Lilka strachulca czy nie będzie się bał takiej "pułapki", ale nie, nie było problemu.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...