Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZAM Już otwarte, zapraszamy do 5.06. godz. 22:00


elik

Recommended Posts

Dnia 8.06.2022 o 18:39, dwbem napisał:

Dzięki za link. Książki dotarły w doskonałym stanie i jeszcze miły prezent. Bardzo dziękuję.

Ja też szanuję książki, mam ich chyba ponad tysiąc bo zbieraliśmy je z mężem bardzo długo i większość też jest w dobrym stanie.

Dziękuję za wiadomość  🙂   Gratisek to zasługa limonka80  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tj. 9.06. wyruszyły w drogę fanty do:

haniabor   -  opłata 16,65 zł

wawer  -  opłata 8,59 zł

Nesiowata, agat21, Aldrumka (wspólna wysyłka) -  opłata 8,59 zł

Jaaga  -  opłata 14,69 zł

themagda  -  opłata 7,79 zł

 

Bardzo proszę o powiadomienie o otrzymaniu przesyłki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2022 o 19:55, Aldrumka napisał:

Nie koniec pytań 🙂 Do rachunku nie jest doliczony nr 29 - czy jest w paczce ?

 

To pytanie, to musztarda po obiedzie. Nie uważam się za nieomylną i po zakończeniu bazarku wysyłam zestawienie wylicytowanych fantów i zawsze proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza. Przepraszam, ale nie zgłosiłaś, że nie zaliczyłam jednej pozycji. Ale tak się składa, że nie wysłałam też wylicytowanej przez agat21 butelki, z tym, że to już świadomie. Ta butelka jest na działce i zamierzałam ją dosłać na własny koszt. W takim razie dołożę też ten materiał i wyśle na własny koszt. Proszę o podanie na jaki adres wysłać te fanty.

Doliczam do Twojego rachunku 5,00 zł za poz. 29.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie sprawdziłam tylko czy przy zdjęciach jest dobrze zapisane  i chętnie zrezygnuję z fantu on  nie jest z gatunku bardzo potrzebnych, ale skoro i tak będziesz coś wysyłać to nie będę odejmowała psiaczkom. Może sprawdź czy mój punkt paczki Orlen łatwo znaleźć ( bo tak będzie najtaniej)

Warszawa, ul. IGNACEGO POTOCKIEGO 4
Punkt RUCH
Kiosk z okienkiem zlokalizowany w budynku, na dole bloku Potockiego 4, 10 m od skrzyżowania ul. 3- Maja z ul. Solec, 5 m od Carrefoura.

PSD: 888321

jeszcze kod bywa przydatny 00-403

jak będzie trudno ustalimy inaczej 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2022 o 20:40, Aldrumka napisał:
Warszawa, ul. IGNACEGO POTOCKIEGO 4
Punkt RUCH
Kiosk z okienkiem zlokalizowany w budynku, na dole bloku Potockiego 4, 10 m od skrzyżowania ul. 3- Maja z ul. Solec, 5 m od Carrefoura.

PSD: 888321

jeszcze kod bywa przydatny 00-403

jak będzie trudno ustalimy inaczej 🙂

Kod jest podstawą do znalezienia punktu.  Dotychczasowe symbole punktów typu PSD: 888321 są nieaktualne. Podaje się kod pocztowy ulicy, przy której zlokalizowany jest punkt lub paczkomat ORLEN-u. Po wpisaniu kodu 00-403 wyświetla się informacja, że nie ma takiego punktu.
Sprawdziłaś czy ten punkt "przeszedł" pod ORLEN? Wiele dotychczasowych punktów już nie przyjmuje paczek. Nie wiem czy oni zrezygnowali ze współpracy z obajtkierm, czy obajtek zrezygnował ze współpracy z nimi.

Link to comment
Share on other sites

OkPodałam z głowy kod w pobliżu 🙂 przepraszam 

Ten właściwy 00-393 

Punkt działa: wczoraj i przedwczoraj nadawał paczki o odbierałam nieco dawniej ale już Orlen  

Ja wpisuję  przy szukaniu Warszawa Ignacego Potockiego   

I jest, ale wiem że ktoś miał x nim kłopot 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2022 o 23:01, Aldrumka napisał:

OkPodałam z głowy kod w pobliżu 🙂 przepraszam 

Ten właściwy 00-393 

Punkt działa: wczoraj i przedwczoraj nadawał paczki o odbierałam nieco dawniej ale już Orlen  

Ja wpisuję  przy szukaniu Warszawa Ignacego Potockiego   

I jest, ale wiem że ktoś miał x nim kłopot 🙂

Tak, ten jest  🙂  Jeśli jutro zdążę, to wyślę, a jeśli mi się nie uda, to wyślę w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2022 o 18:10, Livka napisał:

Paczuszka już u mnie - ślicznie dziękuję 🙂

Koszula i bluzka super 🙂

Opłata za przesyłkę wysłana, powinna dotrzeć jutro.

Pozdrawiam serdecznie ❤️

 

Bardzo dziękuję za informację i również serdecznie pozdrawiam   ❤️

Link to comment
Share on other sites

W moim posiadaniu jest już tylko fant dla Isabel, ale jesteśmy umówione na spotkanie po moim powrocie do Kraka więc już mogę

Bardzo serdecznie podziękować Wam wszystkim, którzy braliście udział w życiu tego bazarku. Wszystkim, którzy kupowali, licytowali, podrzucali. Nasze wspólne działania zaowocowały zebraniem dla psiaczków kwoty ponad 700 złotych.

429200131_stokrotniedzikuj.jpg.536997a7e1b8beec467e3835d894e7bf.jpg

Przy tej okazji muszę, a i chcę, bardzo serdecznie podziękować b-b i limonka80, bez których ten bazarek wcale by nie powstał.

1905452421_Ra-pikniedzikuj.gif.fc96ec5eda540b8c2bd6d734c84229c0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...