Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony - Biżuteria, męskie perfumy Kenzo i Dunhill, szklana ozdobna kula - na coroczne naprawianie pyszczka Kizi - do 30.04. godz. 18.00 - wszystko w kt


Koki-99

Recommended Posts

Dnia 20.04.2022 o 10:52, iwna5702 napisał:

Dzięki - na OLX widzę zdjęcie - a te z bazarku, wszystkie mam w jakimś programie, który u mnie się nie otwera .

To przejrzyj proszę na olx, może coś Ci się spodoba. Ceny są tam ciut wyższe, ale dla dogo obniżę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Koki-99 changed the title to Dokładka - Biżuteria i perfumy, drapaczek i legowisko, szklana kula - na coroczne naprawianie pyszczka Kizi - do 30.04. - wszystko w kt
Dnia 20.04.2022 o 18:42, UlaFeta napisał:

Trochę za duże, następnym razem porosze o mniejszej obwód😎

Pięknie wyglądają założone razem👍

 

 

 

Ojej, to masz szczuplutkie nadgarstki. Ja je robiłam dla siebie, myślałam że i tak są "chudziutkie" 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 11:50, Koki-99 napisał:

Gdybyś miała możliwość zakupu przez olx to 8 zł. Jak inpost tradycyjnie to ok. 15 zł. Poczta też coś koło tego.

To poproszę ten drapak.

Z tego co widzę na olx masz go droższego to chyba i tak na to samo wyjdzie 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 21:24, AlfaLS napisał:

To poproszę ten drapak.

Z tego co widzę na olx masz go droższego to chyba i tak na to samo wyjdzie 🙂 

Jak chcesz go kupić przez olx, to zaraz tam obniżę cenę 😉 Pisałam w pierwszym poście. Chodzi o obniżenie kosztów wysyłki. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 21:33, Koki-99 napisał:

Jak chcesz go kupić przez olx, to zaraz tam obniżę cenę 😉 Pisałam w pierwszym poście. Chodzi o obniżenie kosztów wysyłki. 🙂

Kurcze, przeoczyłam tą informację :(.

To zaraz lecę na olx po drapak ale żeby Kizia nie była stratna to poproszę też bransoletkę nr 3, tą z kotkiem :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 21:44, AlfaLS napisał:

Kurcze, przeoczyłam tą informację :(.

To zaraz lecę na olx po drapak ale żeby Kizia nie była stratna to poproszę też bransoletkę nr 3, tą z kotkiem :).

To jednak muszę zostawić starą cenę. Dopakujemy bransoletkę, bo jest w innym ogłoszeniu 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 21:47, Koki-99 napisał:

To jednak muszę zostawić starą cenę. Dopakujemy bransoletkę, bo jest w innym ogłoszeniu 😉

Ale namieszałam :(.

To w końcu co i gdzie mam kupić bo całkiem się pogubiłam. Narobiłam kłopotu a nie takie miałam intencje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...