Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ! PRZECENA o 10 procent ! DZIŚ KONIEC! Dla psów dla psów. Do 06.01. g.22


Poker

Recommended Posts

  • Poker changed the title to PRZECENA o 10 procent ! DZIŚ KONIEC! Dla psów dla psów. Do 06.01. g.22
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dnia 6.01.2022 o 18:56, Poker napisał:

chyba nikt. A miałam nadzieję , że będzie kasa dla tych bied.

A może jednak  🙂

Czy ten uchwyt, zaznaczony na zielono, znajduje się w połowie smyczy? Jeśli tak, to proszę za C.W.

smycz.png.11d28fcd77d0f5b4a1759fe8f8e72ea2.png

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie jest w połowie smyczy. A poza tym to masywna smycz, dla większych psów, niż Twoje.

Smycz poniżej  ma  kółko prawie po środku ,kółko przesunięte o 14 cm,  jest delikatniejsza , karabinki ma mocne, masywne

26. CHAMPION Nowa smycz dla dużego psa, duże, mocne karabinki, szerokość taśmy 2 cm , długość  maks.215 cm

CW 20 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 20:23, Poker napisał:

Niestety nie jest w połowie smyczy. A poza tym to masywna smycz, dla większych psów, niż Twoje.

Zamierzałam używać tej smyczy tylko sporadycznie, jako łącznik,  w razie potrzeby przypięcia obu psiaków do jednej smyczy. Na co dzień moje psiaczki biegają luzem i na spacerze mam z sobą tylko jedną smycz. Przydały mi się taki właśnie łącznik zakończony z oby stron karabińczykami, a w połowie kółeczko do wpięcia smyczy właściwej.
No cóż szkoda.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 20:33, Poker napisał:

To jeden piesio będzie miał smycz ciut dłuższą. To nie ma znaczenia. Ja też tak chodzę. Tyćka i Loczka na takie smyczy razem spięte, a Sunia osobno, bo ją potem spuszczam.

Taką smycz mam.  Zamieniłabym sobie, ale na taką z równymi końcami.

Masz 3 sunie  🙂  Super. Ja też do pewnego czasu miałam 3 psiaczki, ale już nie mam odpowiedniej kondycji, żeby na spacerze przypilnować 3 psiaczki. Czasem trudno 2 ogarnąć  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 23:52, Poker napisał:

Na pewno za mały. On jest na jorczka czy inną taką maliznę.

Tak, ale za to poproszę za C.W. jednak tą smycz 170 cm Będzie dla Micha. Biedak nie ma nic, teraz będzie miał na czym wychodzić na spacery.
Będzie podwójna korzyść - dla Micha i dla beneficjentów

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 19:37, Poker napisał:

Nie ma sensu przelewać do mnie pieniędzy. |Wpłacę na Oreo mniej o wartość smyczy.

Jasna sprawa  😞   Przeleję 25 zeta na konto Oreo, a na Twoje koszt przesyłki, jak już będzie znany.  Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Poker changed the title to ROZLICZONY ! PRZECENA o 10 procent ! DZIŚ KONIEC! Dla psów dla psów. Do 06.01. g.22

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...