Jump to content
Dogomania

Wabi zamieszkała we Wroclawiu:) Zima w betonowym schroniskowym boksie jest straszna, a ona jest malutka, ma króciutką sierść i tak bardzo prosi o pomoc:(


Tola

Recommended Posts

Dnia 21.01.2022 o 09:57, Ellig napisał:

Super :) Ja juro rano ja poreklamuję na FB. Najlepiej właśnie w weekend.Udostepniam na grupach po jednym psie, bo jak daję więcej, to mne FB blokuje.

Dziś rano jamniki wyszły z dorosłymi i Wabi tak z nimi szalała i je męczyła, że na koniec spaceru już nie dały rady i pouciekały pod auto. Ta sunia ma niespożyte pokłady energii.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 16:08, Jo37 napisał:

Trzymam.

Ja też trzymam, ale przy okazji tak z innej beczki  🙂  Nie wiem ile mam Ci zwrócić za tą kurtkę przeciwdeszczową, która kupiłaś na jednym z bazarków od themagda. Przypomnisz sobie 🙂  Może wpłaciłabym na Twoim bazarku na serduszko, czy cegiełkę za tą kwotę?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 16:48, elik napisał:

Ja też trzymam, ale przy okazji tak z innej beczki  🙂  Nie wiem ile mam Ci zwrócić za tą kurtkę przeciwdeszczową, która kupiłaś na jednym z bazarków od themagda. Przypomnisz sobie 🙂  Może wpłaciłabym na Twoim bazarku na serduszko, czy cegiełkę za tą kwotę?

Nie pamiętam kwoty. Wpłać może 10,00 zł na moim bazarku

Książki dla dzieci i młodzieży dla Samby i Piksela do 28.01.22 do godz. 20:00 - Bazarek - Dogomania

Dopiszę cegiełki wieczorem bo na tym bazarku ich nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za kciuki, przydały się, chociaż na rozstrzygnięcie musimy jeszcze poczekać.

Jest rodzina z Wrocławia zainteresowana Wabi - dom z ogrodem, dwoje dzieci w wielu 10 i 13 lat, świnka morska Groszek lat lat 5, a  w rodzinnym domu pana zawsze były zwierzaki (owczarek, 2 boksery, kot).

We Wrocławiu mieszkają dziadkowie ze strony pana, więc w razie potrzeby mogą zaopiekować się suczką, urlopy planują spędzać w miejscach,  gdzie można przyjechać z psami.

Rodzina od ok dwóch lat myśli o adopcji, rozglądali się od czasu do czasu za niedużym kundelkiem.

Wabi wzbudziła ich sympatię od razu i u obojga, (co do tej pory się nie zdarzyło), a szukali bez pośpiechu, na zasadzie, że jak już się otworzą na psa, to los sam nimi pokieruje.

Rodzina po wizycie chce jechać do hoteliku poznać sunię i wtedy podejmę decyzję.

Kciuki więc potrzebne nadal, mam nadzieję, ze wabi wróci z rodzina do Wrocławia.

Zaraz napisze do Poker i bardzo mocno poproszę o wizytę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...