Jump to content
Dogomania

PILNE! Kto kupił szczeniaki z rodowodem lub bez z hodowli w Warszawie ul. Taneczna?


amikat

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pa-ttti']ktoś wymienił ulicę warszawską w piasecznie. jestem z tych okolic i nie mam nawet pojęcia o istnieniu jakiejs hodowli na tej ulicy. macie jakies dane czy tam rzeczywiście psy są źle traktowane??[/quote]

O ile się zorientowałem, to tę ulicę wymieniła ta osoba, która jest przedmiotem zainteresowania tego wątku, w celu wywołania zamieszania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quadrupedium']A czemu westie wylądowały w Dąbrowie Górniczej?
W Warszawie nie było chętnych - nie wierzę.[/quote]


To przypadek. Panienki likwidując w popłochu hodowle wywoziły psy do ludzi którzy kiedyś kupili szczeniaki dogów np. Ta metodą dziewczyna z Bytomia została poproszona o przyjecie 4 westów. Westy te trafiły do mojej wolontariuszki - domu tymczasowego. Tam je zobaczyam. I po nitce di kłębka.
Swoja droga nie rozumiem hasła "W Warszawie nie było chętnych - nie wierzę." Ciekawe ze jak sprawa dotyczy kundli z masakrycznych warunków wyrwanych to nikt sienie zabija...

I ta oto metodą westy znalazły siena Ślasku. Wszystkie już maja domki

Link to comment
Share on other sites

Sterylizacje kosztowały - 2x 202 zł czyli 404 zł łączenie. sterylkę robi właścicielka - powiedziała ze zapłaci ale gdyby nie - to jeszcze 202 zł będzie potrzebne.

Kastracja pieska - zostanie wykonana w tym tygodniu - płaci nowy domek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']To przypadek. Panienki likwidując w popłochu hodowle wywoziły psy do ludzi którzy kiedyś kupili szczeniaki dogów np. Ta metodą dziewczyna z Bytomia została poproszona o przyjecie 4 westów. Westy te trafiły do mojej wolontariuszki - domu tymczasowego. Tam je zobaczyam. I po nitce di kłębka.
Swoja droga nie rozumiem hasła "W Warszawie nie było chętnych - nie wierzę." Ciekawe ze jak sprawa dotyczy kundli z masakrycznych warunków wyrwanych to nikt sienie zabija...

I ta oto metodą westy znalazły siena Ślasku. Wszystkie już maja domki[/quote]

Nie było moim zamiarem obrażanie osób pomagających zwierzakom.
Po tych wyjaśnieniach wiem, jak przebiegła ewakuacja psiaków i dobrze, że nie będą trybikami fabryczki zwierząt.

Pozdrawiam i gratuluję.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przeczytałam wątek na molosach i zastanawiam się kto tu jest bardziej infantylny :roll: Na myśl przyszły mi fora onetu gdzie ludzie bezpodstawnie obrażają się na wzajem. Z doświadczenia też wiem ,że 2 rozjuszone kobiety nie dogadają się :roll:

Oskarżenia są poważne więc sprawa ewentualnie powinna iść do sądu i tyle a nie pani X mówi coś a jej "fani" dodają swoje co wywołuje falę reakcji rodem z portali plotkarskich a znowu pani Y odbija piłeczkę i zbiera swoich ludzi.
Na litość boską dzieje się coś złego zwierzakom a tu taka dziecinada. No przepraszam ale ja lubie konkretne sytuacje a nie coś na poziomie walk w kisielu :mad: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ech i sprawa się dalej ciągnie :roll: Drogie panie jak macie dowody to idźcie do sądu a nie oskarżajcie bo jak sprawa okaże się lipna to za zniesławienie można również trafić do sądu.
Nie dajmy się tutaj wciągnąć w tak żenującą pyskówę jak na molosach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky']O sprawie wiedzą odpowiednie organy, a jak poziom panu/pani nie odpowiada to nie trzeba czytać, po co zbędnie ma ciśnienie skakać?[/quote]

I komu tu się ciśnienie podnosi :eviltong: Jak odpowiednie organy wiedzą to po co ta cała dziecinada. Po co te panie na forum o dogach robią szopkę a cała reszta sekunduje??
A może teraz taka moda ,że trzeba zrobić zadymę przed wszystkimi nawet w tak poważnej sytuacji :eviltong:
Mam tylko nadzieję ,że sprawa jakoś pomyślnie zakończy się dla zwierząt i sprawiedliwie dla stron postępowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky']A ja chciałabym napomknąć, że nie tylko ona...[/quote]


tak.. nie tylko ona... ale decydentem była ona... dowody są ... a i owszem.. a na forum powinno sie mówic o takich sprawach aby ludzie mogli sledzić poczynania hodowców... takie moje skromne zdanie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...