Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY, ZAKOŃCZONY. Taki szybki, jak jeszcze nigdy dla Cymka, a jak będzie co dzielić, to i dla Rewy z serii ile dasz, za tyle masz do 31.12.2021 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 27.12.2021 o 19:46, Koki-99 napisał:

... Podaj jeszcze proszę wymiary białej koszulki nr 26 i czy jest elastyczna.

Bardzo proszę.

26. T-shirt małe rozcięcia na bokach, skład - 35% wełna, 65% poliester.
      szerokość: ramiona 35 cm  p/p  39       długość 55 cm

 

       20211129_221857.jpg.a0ffca0277988809737d1f50a4d016a2.jpg   

Link to comment
Share on other sites

Biała koszulka niestety za mała. Czy mogę prosić o wysłanie bluzy jakoś tanio? Nie wiem czy można ją tak ścisnąć, żeby przyjęli jako zwykłą przesyłkę, ale już zwykły prio ten za 7,30 może być do 2 kg, więc może tak się uda. No i od nowego roku rosną ceny, więc może się uda do piątku?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 12:56, Koki-99 napisał:

Biała koszulka niestety za mała. Czy mogę prosić o wysłanie bluzy jakoś tanio? Nie wiem czy można ją tak ścisnąć, żeby przyjęli jako zwykłą przesyłkę, ale już zwykły prio ten za 7,30 może być do 2 kg, więc może tak się uda. No i od nowego roku rosną ceny, więc może się uda do piątku?

Myślę, że się uda  🙂    Szkoda, że nie wiedziałam wczoraj, bo dzisiaj byłam już na poczcie i nie wiem czy uda mi się jeszcze raz wybrać na pocztę. Zazwyczaj to wyprawa na około godzinę  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 13:02, elik napisał:

Myślę, że się uda  🙂    Szkoda, że nie wiedziałam wczoraj, bo dzisiaj byłam już na poczcie i nie wiem czy uda mi się jeszcze raz wybrać na pocztę. Zazwyczaj to wyprawa na około godzinę  😞 

Nie no, spokojnie możesz do piątku. Adres przypomnieć czy masz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...