Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Na konto Miszka wpłynęły poniższe kwoty:

    15,00 zł  od  Tianku  deklaracja  X  -  5.10.
 250,00 zł  od  Skarpety im. Talcott  -  6.10.
   10,00 zł  od  Nesiowata  deklaracja  X  -  7.10.
  25,00 zł   od  Nuncek  deklaracja  X  -  7.10.
 

Bardzo serdecznie dziękuję 

499730768_tulipany1.png.13843eeb8c8387f03ab964ea0e3efb28.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2022 o 10:35, elik napisał:

Dzięki  🙂  Żeby się tylko Twoja Asia nie obraziła na nas  🙂  

Ależ ona mnie o przypominanie prosiła :) To cudowna osoba. Odpisała "Przelew już zrobiony, dziękuję i przepraszam", więc jej napisałam, że to ja dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2022 o 10:37, mari23 napisał:

Ależ ona mnie o przypominanie prosiła 🙂 To cudowna osoba. Odpisała "Przelew już zrobiony, dziękuję i przepraszam", więc jej napisałam, że to ja dziękuję.

To bardzo piękna osoba   ❤️   Przy najbliższej okazji przekaż proszę specjalne podziękowania ode mnie     1735440173_dzikujzserca2.gif.8b3ade612e35fef58599054b6fb8a80f.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hej, hej. Odzywamy się. U nsa stabilnie, chłopak grzeczny i miziasty, w sumie nie mam z nim problemów. Jedynie jak tu zresztą ktoś zauważył troszkę schudł. I nie nagle drastycznie tylko po troszku. Ma dużo ruchu raz a i teraz zimne noce już są więc wydatkowanie większe. Podjęłam decyzję i zapodałam mu w zeszłą środę tabsy na robaki. Powtórkę dostanie w tą środę i za tydzień. I będę obserwować. Wysłałam pare zdjęć , pewnie wieczorem będą. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2022 o 12:41, LILUtosi napisał:

Hej, hej. Odzywamy się. U nsa stabilnie, chłopak grzeczny i miziasty, w sumie nie mam z nim problemów. Jedynie jak tu zresztą ktoś zauważył troszkę schudł. I nie nagle drastycznie tylko po troszku. Ma dużo ruchu raz a i teraz zimne noce już są więc wydatkowanie większe. Podjęłam decyzję i zapodałam mu w zeszłą środę tabsy na robaki. Powtórkę dostanie w tą środę i za tydzień. I będę obserwować. Wysłałam pare zdjęć , pewnie wieczorem będą. 

 

Witamy, witamy i za zdjęcia dziękujemy   1138148054_dajekwiat.gif.6160773a2fa8f86f3e413bb0f27ee595.gif

Cieszy mnie to, że Miszek się ustatkował i nie stwarza problemów. Ile mam zwrócić za tabsy na robale?
Jak oceniasz jego chód? Czy nie przydałby mu się ten preparat na stawy, który ostatnio załatwiałaś u swojego weta?

I jeszcze jedno pytanko  🙂   Jak widzisz go w domowych warunkach i czy jest szansa, żeby zimę przetrwał w ocieplanym pomieszczeniu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2022 o 12:56, LILUtosi napisał:

Jeśli Ania przyjęłaby go to uważam że warunki domowe to zawsze warunki domowe i nie zastąpi najlepszego hotelu.  

A jeśli Ania go nie przyjmie, to może liczyć na ciepełko u Ciebie lub choćby kojec zamknięty, oddzielony od działania wpływów atmosferycznych? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 22:51, elik napisał:

mdk8 bardzo proszę wklej do pierwszego postu, pod lub nad logo Skarpety im. Talcott poniższy tekst:

Ten pies otrzymał dwukrotnie pomoc od Skarpety im. Talcott.

A ja się przypominam  😉  

Link to comment
Share on other sites

Na konto Micha wpłynęły poniższe kwoty:

100,00 od  Karen116 deklaracja  X  -   14.10.
  50,00 od  ania75  deklaracja  X  -  17.10.
  20,00 od  Livka  deklaracja  X  -  17.10.
  20,00 od  Dulska  deklaracja  X  -   17.10.


      Bardzo serdecznie dziękuję 

 

pl09-bukiet-roz-kolorowych.jpg.13520e1435bf7ec870b780c555bab728.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...