Jump to content
Dogomania

KONIEC-Opuszczony przez wszystkich Niufek w schronie - ma szansę zacząć nowe życie. A jak nowe życie, to nowe imię potrzebne :) NO I JEST! MAMY BREGO!!!:) Na cześć osoby, która odda najwięcej głosów powstanie ... - to już musisz przeczytać na bazarku ;)))


agat21

Recommended Posts

Dnia 9.11.2021 o 01:12, elik napisał:

Nie dostałam PW, ale jeśli o ma być konto, na które wpłacasz dla Fado, to mam. Tylko powiedz czy to jest to konto.

Elu, wysłałam Ci wiadomość, ale usunęłaś ją. Mam Cię wśród wysłanych z informacją, że opuściłaś  rozmowę. Ale konto to samo, z którego wysyłam kasę dla Fado. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 07:06, agat21 napisał:

Elu, wysłałam Ci wiadomość, ale usunęłaś ją. Mam Cię wśród wysłanych z informacją, że opuściłaś  rozmowę. Ale konto to samo, z którego wysyłam kasę dla Fado. 

O kurtka, soreczki   399869665_przepraszam3.jpg.334f3ccf1a6792e3fd9fc946dfcd6253.jpg

Faktycznie, przypominam sobie, że po którejś odpowiedzi na Twoje PW opuściłam tę korespondencję, bo powiadomienia  o nowej wiadomości zasypywały mi pocztę e-mail.

Lece do banku zlecić przelew  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 13:55, agat21 napisał:

Ufff, policzone, pw wysłane. 🙂

A teraz... 😉

Keyuto Wspaniała!
Przydomek ten powinnaś nosić bez mała
wszędzie i zawsze.
Boć hojność Twoja ogromnie dużego piesa zratowała
życie pomagając rozpocząć mu łaskawsze.
Czyn to chwalebny i nie opiszą słowa
jakie na skroniach laury powinna uczuć Twa głowa!
A pod stopami kwiecie słać się powinno obficie
aby każdego dzionka wonią swą umilać Twe życie.
Krótki ten hymn okrzykiem zakończę na Twą cześć:
ludeczkowie mili puchary za zdrowie Keyuty dziś wznieść!

 

Przepraszam, że tak krótki - wybacz Keyuta, ale szczery 🙂

O kurczaczki !!! Zbieram szczękę z podłogi😃 i bardzo dziękuję za piękny wiersz. Nie zasłużyłam. Ja tylko mogę pomóc finansowo a to przy tych wszystkich staraniach, żeby BREGO opuścił schronisko to pikuś. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 08:39, elik napisał:

O kurtka, soreczki   399869665_przepraszam3.jpg.334f3ccf1a6792e3fd9fc946dfcd6253.jpg

Faktycznie, przypominam sobie, że po którejś odpowiedzi na Twoje PW opuściłam tę korespondencję, bo powiadomienia  o nowej wiadomości zasypywały mi pocztę e-mail.

Lece do banku zlecić przelew  🙂  

Nic się nie stało, Twój przelew już jest 🙂 Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 10:04, Keyuta napisał:

O kurczaczki !!! Zbieram szczękę z podłogi😃 i bardzo dziękuję za piękny wiersz. Nie zasłużyłam. Ja tylko mogę pomóc finansowo a to przy tych wszystkich staraniach, żeby BREGO opuścił schronisko to pikuś. 

Cieszę się, że Ci się podoba hymn na Twą cześć 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to KONIEC-Opuszczony przez wszystkich Niufek w schronie - ma szansę zacząć nowe życie. A jak nowe życie, to nowe imię potrzebne :) NO I JEST! MAMY BREGO!!!:) Na cześć osoby, która odda najwięcej głosów powstanie ... - to już musisz przeczytać na bazarku ;)))
Dnia 17.11.2021 o 18:24, Livka napisał:

A ja nawet nie podziękowałam ? ...

Nie wierzę ... no taka ze mnie niewdzięcznica ...

Dziękuję z całego serca Tobie Agatko i wszystkim uczestnikom ❤️❤️❤️

Dzięki Wam Brego to całkiem posażny chłopaczek 😉

Ramo de flores - PicMix

 

Też bardzo się cieszę, że tak dużo się zebrało, że tak wspaniale dogomaniaczki głosowały i wybierały imiona 😀

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...