Jump to content
Dogomania

Rozliczony 69 zl Dziekuje Pieknie!Tuptusiowi Sercem Calem Terenia teresaa118 i Nadziejka 8.11


Nadziejka

Recommended Posts

Dnia 28.10.2021 o 09:55, agat21 napisał:

Nadziejko, no to dawaj te porteńki nr 8 również 😄 Nie mogę Ci odmówić 😄

Watercolor Bunch of Colorful Balloons Isolated on White Background. Stock  Illustration - Illustration of balloons, design: 121038836

                    Agatko Bardzo Bardzo Dziekujemy Pozdrawiamy                                                                     A poretnki pachnace nowoscia i niezwykle i napewno przyniosa szczescie noszącemu hohoo..Czy pragniesz w opcji wywolawczej czy moze serdenko kup teraz?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 17:33, teresaa118 napisał:

Uwielbiam bazarki w wykonaniu Nadziejki, one sa takie niecodzienne. Te rzeczy, ktore Nadziejka wystawila dostalam w swojej aptece przy wykupowaniu lekow jako gratiski. A bokserki kupilam za male, a w rodzinie mam ludzi ponad 186 i 100 kg. Mam nadzieje, ze uda sie jej wszystko sprzedac dla dobra wybranych psiakow. Kupujcie ludziska, jedyna okazja....

             Dziś święto najmłodszych!
 Ciocia Terenia Wielkiego Serca Witaj Witaj                                                                                                Jeszcze mam duzo fantuskow Twoich nowiutenkich,ale ale to na inszy bazarek szykuje czaruje. Z pozdrowieniem Pieknie Dziekuje
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 18:28, Polek napisał:

Podnoszę znowu.

 

Dnia 29.10.2021 o 18:05, Polek napisał:

Pozdrowienia znad morza.

 

Dnia 29.10.2021 o 16:43, Radek napisał:

Kto zrobi pierwsze weekendowe zakupy?

 

Dnia 29.10.2021 o 16:11, Kamila Proc napisał:

hopsi

 

Dnia 29.10.2021 o 11:49, Tyśka) napisał:

Hooop! 🙂

 

Dnia 29.10.2021 o 05:47, Radek napisał:

Piątkowe dzień dobry. 

              Зайка Ми | Иллюстрации, Детские рисунки, Милые рисунки

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 18:10, Nadziejka napisał:
Watercolor Bunch of Colorful Balloons Isolated on White Background. Stock  Illustration - Illustration of balloons, design: 121038836

                    Agatko Bardzo Bardzo Dziekujemy Pozdrawiamy                                                                     A poretnki pachnace nowoscia i niezwykle i napewno przyniosa szczescie noszącemu hohoo..Czy pragniesz w opcji wywolawczej czy moze serdenko kup teraz?

Niech będą też KT 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...