Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 15.12.2021 o 11:24, Kamila Proc napisał:

a co u Toffika? nie pamietam, na jakim watku glownie przebywa

Tutaj tutaj. Pytałam Marty, ale nie miała czasu odpowiedzieć. Toffikiem zajmuje się DT, Monika i to ona jest na bieżąco z informacjami. Wiem,  że miala konsultować Toffinka w warszawskiej klinice, nie wiem na czym stanęło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 11:24, Kamila Proc napisał:

a co u Toffika? nie pamietam, na jakim watku glownie przebywa

Niestety, wydawało się ze gorzej być nie może. Może. Wymiotuje żółcią, weci już nie chcą leczyć. Chyba to ten czas:( Serce pęka DT, Marcie, wszystkim zaangażowanym...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 11:27, Tyśka) napisał:

Tutaj tutaj. Pytałam Marty, ale nie miała czasu odpowiedzieć. Toffikiem zajmuje się DT, Monika i to ona jest na bieżąco z informacjami. Wiem,  że miala konsultować Toffinka w warszawskiej klinice, nie wiem na czym stanęło.

Też im podsyłałam lecznicę do konsultacji, ale nie wiem czy pytali tam o możliwość leczenia Toffika. Nie mam wieści czy do tego doszło, też inne sprawy mnie odciągnęły i już nie pytałam 😕

Link to comment
Share on other sites

Przynoszę tragiczną wiadomość.

Toffik vel Rudolfik odszedł w nocy, wczoraj wymiotował żółcią - a w nocy odszedł 😞 Maleńki kocurek Otto, ten butelkowany, ostatni który przeżył z rodzeństwa walczy  (ma już czekający na niego DS w Rzeszowie, tylko DT chciał wyleczyć glisty). 😞 Okazało się, że DT dopadła panleukopenia. Inne kotki na razie nie mają objawów. Tam jest 8 kotów... wszystkie po przejściach. Marta na szybko załatwiła im surowicę, koszty będą kolosalne... Ale tak bardzo żal Rudolfika 😞  Oby pozostałe kotki dały radę...

Rudolfiku-Toffiku (*)

Może być zdjęciem przedstawiającym kot i tekst „·o SHOT ON POCO X3 NFC”

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 20:12, agat21 napisał:

Biedny, nie dał rady. Tyle czasu, tyle cierpienia. 😞 Szkoda, że diagnoza została postawiona tak późno. Jedyne co mnie pociesza to to, że już nie cierpi. Już ma spokój. 

Echhh 😥

agat21, diagnozy do końca nie było.  😞 Panleukopenia to kolejna choroba, która trafiła Rudolfika i która wyszła (z tego co zrozumiałam) po jego śmierci, kiedy Otto zaczął mieć objawy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 20:20, Tyśka) napisał:

agat21, diagnozy do końca nie było.  😞 Panleukopenia to kolejna choroba, która trafiła Rudolfika i która wyszła (z tego co zrozumiałam) po jego śmierci, kiedy Otto zaczął mieć objawy.

Marta pisała mi o uszkodzeniu wątroby i toksoplazmozie. To już było koszmarne. 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 21:04, Tyśka) napisał:

Dzisiaj Marta zapłaciła 560zł za 8 dawek, po dawce dla każdego kiciula (jedna dawka wystarcza na 2 podania). Może to wystarczy, byleby kiciule były silne.

Dużo 😞 Jadę na oparach przez te cholerne święta i kosmiczne podwyżki cen wszystkiego, ale postaram się kasę jakąś skombinować, chociaż trochę, może znowu do kogoś pójdę na żebry 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 21:44, agat21 napisał:

Dużo 😞 Jadę na oparach przez te cholerne święta i kosmiczne podwyżki cen wszystkiego, ale postaram się kasę jakąś skombinować, chociaż trochę, może znowu do kogoś pójdę na żebry 😉

Zapytam Marty czy coś nie zostało po zbiórce na Toffikową tomografię, której ostatecznie nie było, bo wet nie podjął się tego przy tak słabym kociaku 😞 Były robione inne badania, ale może akurat coś zostało... wstrzymaj się proszę.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie są coraz bardziej bezczelni 😞 Kobieta chciała adoptować Otto, jedynego żyjącego kotka z przechowalni gminnej z miotu 4 butelkowanych... ale pojawiły się glisty i dziewczyny chcąc być uczciwe, zaproponowały że oddadzą go wyleczeniu glist. Na nieszczęście, teraz Otto walczy z panleukopenią (jest z nim gorzej, wymiotuje, ma biegunkę). Kobieta, która na niego czekała dzisiaj stwierdziła, że wszystko to jest ściema, że chorobę dziewczyny wymyśliły i ona już nie będzie czekać, rezygnuje z adopcji... 

A to Otto, jeszcze przed chorobą.

Może być zdjęciem przedstawiającym kot i tekst „SHOT ON POCO X3 NFC”

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 10:05, Tyśka) napisał:

Benek z nory przypomina, że jest do adopcji. Odpowiada głucha cisza na jego ogłoszenia 😞

267497769_293088129394861_5193996107768502962_n.jpg.f42662f771759ab2ab4b4bfaa04a3531.jpg

Benek kanapowy pies się zrobił 😄 Fajno. Odzew będzie, na pewno. Teraz dzwonią ludzie szukający psów dla dzieci pod choinkę 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...