Jump to content
Dogomania

>>> Dług prawie 850zł ... Enzo ma dom! Klaus nadal czeka na swojego człowieka... <<<


Recommended Posts

Dnia 5.06.2023 o 09:19, Olena84 napisał:

Kochani, nie było mnie tu 2,5 miesiąca, ale zaniedbałam Was i dogo:(, staram się, tym których mam w telefonie, wysyłać zdjęcia i filmiki. Zdrożał nam hotelik od czerwca o 100zł, więc już w ogóle słabo.

Dziękuję że jesteście i pomagacie mi i chłopakom!

Tysiu, w wolnej chwili wyślę tekst ogłoszeń i może te filmiki, jak mi się nie uda samej tu dołączyć?

Podeślij. Zdjęcia, filmiki, tekst i informacje na jakie miasta ogłaszasz. 🙂

Mam nadzieję, że u Ciebie dobrze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 5.06.2023 o 09:19, Olena84 napisał:

Kochani, nie było mnie tu 2,5 miesiąca, ale zaniedbałam Was i dogo:(, staram się, tym których mam w telefonie, wysyłać zdjęcia i filmiki. Zdrożał nam hotelik od czerwca o 100zł, więc już w ogóle słabo.

Dziękuję że jesteście i pomagacie mi i chłopakom!

Tysiu, w wolnej chwili wyślę tekst ogłoszeń i może te filmiki, jak mi się nie uda samej tu dołączyć?

                      trafalgar's square Elephant Love Print | Cute drawings, Childrens art,  Elephant art🍀🍀

Zagladam do lapeczek z mnostwem pozdrowien
Oleno czy zdarzyl jakis cud czy jest szansa na domek?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 4.07.2023 o 08:06, Tyśka) napisał:

Czekam 🙂

Hej hej, wysłałam z 2 dni póżniej, ale widzę że wstawione pięknie i dziękuję. Jednak muszę sama sie w końcu tego nauczyć, bo znowu nie pamietam jak sie wstawia z youtuba.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że mi nie idzie coś ta dogomania od początku roku, ale jakoś tak wyszło ;/.

Nadziejko, liczę na to, że może choć w przypadku Enzo uda się może nawet adopcja zagraniczna do Szwecji. Mieszka tam moja siostra a i znam osoby które bardzo dobrze sprawdzają przyszłe domu noi adopcje zwierząt w Szwecji czy Finlandii

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Olena84 changed the title to >>> Chłopakom brakuje 200zł deklaracji stałych, mają nadal nieopłacony czerwiec i częśc maja!!! Proszę o deklaracje stałe!!! Dwóch przyjaciół - Klaus i Enzo - w końcu opuścili okropne miejsce i socjalizują się czekając na dom... <<<
  • Olena84 changed the title to >>> Chłopakom brakuje 200zł deklaracji stałych, mają nadal nieopłacony lipiec!!! Proszę o deklaracje stałe!!! Dwóch przyjaciół - Klaus i Enzo - w końcu opuścili okropne miejsce i socjalizują się czekając na dom... <<<

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...