Jump to content
Dogomania

R O Z L I C Z O N Y ***** Patent na oparzenia * oraz * patent na manicure *** ilość ograniczona! ***** dla małej Amely *** do 20 maja godz. 20:00


rozi

Recommended Posts

21 godzin temu, rozi napisał:

Tak. sucharki  😄

image.jpeg.d2eaa28133d07ff2ccb020fb272d6375.jpeg

Proszę mi wybaczyć. Wszystkich proszę o wybaczenie, że nie rozwijam menu, ale właśnie sprzedałam moje kochane mieszkanie i jestem w kosmosie lekko.

Zejdź na ziemię. Gdzie będziesz mieszkać? Ile psów przygarniesz?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dwa jajka sadzone (jaja na oko), 3 ćwiartki pomidora, plasterki ogórka, kozi ser, kopczyk hummusu, miseczkę domowych konfitur z czereśni, masełko, koszyk świeżego chleba, dzbanuszek mleka, większy dzbanuszek wody z cytryną i miodem i filiżankę kawy. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Dwa jajka sadzone (jaja na oko), 3 ćwiartki pomidora, plasterki ogórka, kozi ser, kopczyk hummusu, miseczkę domowych konfitur z czereśni, masełko, koszyk świeżego chleba, dzbanuszek mleka, większy dzbanuszek wody z cytryną i miodem i filiżankę kawy. 

Aż mi w brzuchu zaburczało. Pyszności. Tylko mleko bym zlikwidował i kawę zastąpił herbatą 😉

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Aska7 napisał:

Nie rzygaj. Na kulinarnym bazarku to nie teges.

lepiej rzygać, wyrzucić z siebie wszystkie nerwy i tyle, posprząta się.

Ja czasem nerwy wyskakuje. Tzn skaczę i przechodzi. Turlanie po podłodze też daje efekty

Link to comment
Share on other sites

Miałam kiedyś sklep muzyczny, z płytami znaczy.

W bluesie siedziałam i rock'u, takim bardziej ekspansywnym.

Przyszedł gostek i zapytał o Springsteen'a dwie płyty, czy mogę mu ściągnąć skądś, no mogłam, w Polsce nie było wtedy.

"Nebraska" i "The Ghost of Tom Joad"

Teraz są, tanio jak barszcz. A nie! Nie ma Nebraski. Znaczy jest, ale nie tam, gdzie bym kupiła.

No nic, w każdym razie polecam, piękne balladowe płyty.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Miałam kiedyś sklep muzyczny, z płytami znaczy.

W bluesie siedziałam i rock'u, takim bardziej ekspansywnym.

Przyszedł gostek i zapytał o Springsteen'a dwie płyty, czy mogę mu ściągnąć skądś, no mogłam, w Polsce nie było wtedy.

"Nebraska" i "The Ghost of Tom Joad"

Teraz są, tanio jak barszcz. A nie! Nie ma Nebraski. Znaczy jest, ale nie tam, gdzie bym kupiła.

No nic, w każdym razie polecam, piękne balladowe płyty.

Bruce jest fajny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...