Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Bazarek dla trzech schorowanych staruszków Krecika oraz Sarci i Arusia. Do 28 lutego godz. 22:00


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dzień dobry :) 

elik, jak Twojej Masi minęła noc?

Noc jako tako, ale dla Masi noc skończyła się po czterech godzinach spokoju o 3 rano.  Dawała znać, że chce wyjść, a że po 23-ciej wychodził z nią mąż, nie chciałam go budzić i ja wybrałam się z Masiunia na spacer. Oczywiście ręcznikowy spacer  :( Nie wiem jak długo jeszcze dam radę wynosić ją na spacery. Całe szczęście, że z osiem lat temu kupiliśmy mieszkanie na parterze, dla naszej Belluni [*] której siadły nerki i trzeba było ją bardzo często wyprowadzać. Nie dałabym rady wynieść Masi choćby na I piętro. Ale odnoszę wrażenie, że jakby trochu lepiej chodziła.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alvenka napisał:

Poproszę numer 1 za wyw.
Elu, jaki rozmiar są męskie spodnie od piżamy numer 4?
 

Witam serdecznie Alvenko    1998866831_kwiatki9.gif.e1baec90b6c0c3e83594ef8cf82f4cd6.gif      Dzięki, że wpadłaś i pomagasz psiaczkom  :)

Byłam u Ciebie na bazarku, piękny, ale u mnie z kasa krucho.   Lecę zanotować.

 

4.  Spodnie od męskiej piżamy.
     szer. pasa  43/59 cm    dł. nogawki: od pasa  99 cm   od kroku  73 cm

    C.W.  -   5,00 zł      4,00 zł 

Podczas mierzenia zauważyłam malutką dziureczką na pupie i stąd przecena.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

O masz. A ja tej dziureczki nie zauważyłam. Nie wysłałabym. Muszę iść do okulisty.... :( 

 

Ja jej też nie zauważyłam, choć oglądałam przecież wszystkie fanty podczas fotografowania. Dopiero gdy mierzyłam, zauważyłam. To jet tak mała dziureczka, że wystarczy igłą kilka machnięć i będzie po dziurze  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Ja jej też nie zauważyłam, choć oglądałam przecież wszystkie fanty podczas fotografowania. Dopiero gdy mierzyłam, zauważyłam. To jet tak mała dziureczka, że wystarczy igłą kilka machnięć i będzie po dziurze  :)

Ojjj, aż mi głupio mimo wszystko. Spodnie leżały w szafie, więc myslalam ze wszystko ok, obejrzałam i odłożyłam:( . No nic, dobrze że zauważyłaś. Dziękuję za czujne oko.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Ja jej też nie zauważyłam, choć oglądałam przecież wszystkie fanty podczas fotografowania. Dopiero gdy mierzyłam, zauważyłam. To jet tak mała dziureczka, że wystarczy igłą kilka machnięć i będzie po dziurze  :)

Zaszyję, niech będą.
Jeszcze numer 7 poproszę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Ojjj, aż mi głupio mimo wszystko. Spodnie leżały w szafie, więc myslalam ze wszystko ok, obejrzałam i odłożyłam:( . No nic, dobrze że zauważyłaś. Dziękuję za czujne oko.

rzeczy się zdarzały i musiało być  :) Sama sie dziwię, że ja ślepuga zauważyłam  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...