Jump to content
Dogomania

POMAGAMY Rozlicz.wydatkow wet. maluchów- Inki i Cyryla na str.100


guccio

Recommended Posts

Dnia 5.03.2023 o 16:38, Isiak napisał:

Ma trzy kuwety. Z tą kocimiętką to dobry pomysł. Skąd ją wziąć?

Sklepy zoologiczne, są w sprayu i niech znajoma spróbuje na pościel ,dywany,fotele jakieś mgiełki o zapachu cytrynowym.Koty nie lubią zapachu cytrusów.Albo na przykład od spodu dywanu kropić trochę olejkiem cytrynowym do ciasta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim kot po wykastrowaniu ma o niebo mniej śmierdzący mocz. Nawet jak zaznaczy coś to nie będzie to tak strasznie śmierdziało. Z reguły po kastracji przestają znaczyć ale czasem trafi się osobnik, który mimo wszystko dalej znaczy...

U mnie sprawdził się pochłaniacz zapachu np. taki

https://www.krakvet.pl/product-pol-14434-CERTECH-Pochlaniacz-zapachu-Super-Benek-Lawenda-0-45kg.html

Czyściłam np. dywan i posypywałam nim. Zostawiałam nawet na dwa, trzy dni. Nie dość, że ładnie pachniało to koty więcej się w tym miejscu nie załatwiały.

A może żwirek mu nie pasuje? Ja mam jedną kotkę, która lubi załatwiać się na gazety i nic na to nie poradzę. Ma swoją kuwetę i w niej gazety. Do innych kuwet nie wejdzie i już.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2023 o 23:59, AlfaLS napisał:

Przede wszystkim kot po wykastrowaniu ma o niebo mniej śmierdzący mocz. Nawet jak zaznaczy coś to nie będzie to tak strasznie śmierdziało. Z reguły po kastracji przestają znaczyć ale czasem trafi się osobnik, który mimo wszystko dalej znaczy...

U mnie sprawdził się pochłaniacz zapachu np. taki

https://www.krakvet.pl/product-pol-14434-CERTECH-Pochlaniacz-zapachu-Super-Benek-Lawenda-0-45kg.html

Czyściłam np. dywan i posypywałam nim. Zostawiałam nawet na dwa, trzy dni. Nie dość, że ładnie pachniało to koty więcej się w tym miejscu nie załatwiały.

A może żwirek mu nie pasuje? Ja mam jedną kotkę, która lubi załatwiać się na gazety i nic na to nie poradzę. Ma swoją kuwetę i w niej gazety. Do innych kuwet nie wejdzie i już.

 

Ona przede wszystkim powinna go jak najszybciej wykastrować. Do kuwety on chodzi cały czas, od małego, tyle, że oprócz tego znaczy wszystko dookoła. Jutro jej ojciec idzie do weta dowiedzieć się o kastrację na koszt gminy. Obawiam się, że jeżeli będzie miał zapłacić, to go nie wykastruje, tylko wywali z domu 😞 Znajoma nie ma stałej pracy i mieszka z córką i trzema kotami z ojcem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...