Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczony. Jak ten czas leci :( Już koniec, już rozliczamy. Sie zrobił i serdecznie zapraszam do 15.11. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

36 minut temu, Radek napisał:

Nie jest tak źle. Po prostu znalazłem taki udziwniony przepis;) Są i prostsze.

https://beszamel.se.pl/wytrawne-ciasta/jak-zrobic-babke-ziemniaczana-podajemy-latwy-przepis,1073/

No to już lepiej  :) Produkcja trwa "tylko" 1,5 godziny, a nie dwie.  Ten przepis chyba przetestuję  :)  Samo przygotowanie nie trwa tak długo, tylko potem  to pieczenie, ale w tym czasie mogę już robić coś innego  :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, dwbem napisał:

Zazdroszczę tej ziemniaczanej baby, dawno taką jadłam a robić mi się już nie chce.

Szkoda, że w Warszawie trudno kupić. Jak jeszcze mieszkałem na Bielanach, udało mi się trafić w Carrefour Bemowo.

 

3 godziny temu, elik napisał:

Patriotyzm lokalny  :)  

Po mamie, bo mama stamtąd :)

3 godziny temu, elik napisał:

Samo przygotowanie nie trwa tak długo, tylko potem  to pieczenie, ale w tym czasie mogę już robić coś innego  :)

Najtrudniejsze jest czekanie na moment wyjęcia z piekarnika ;)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Mazuuuuury....    Kiedyś bardzo chciałam tam mieszkać. Nie przestałam chcieć, ale mam świadomość, że pozostanie to w sferze marzeń. Niestety  :(

W Giżycku przy molo wszystko było najlepsze. Było i pewnie nadal jest, tylko mnie już tam nie ma  :( :( :(

Mieszkałam całe 25 lat,   ale to było baaaaardzo daaaaaaawno :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Mieszkałam całe 25 lat,   ale to było baaaaardzo daaaaaaawno :)

Zazdraszczam. Gdyby mi udało się zamieszkać w jakiejś małej miejscowości na Mazurach, to nigdy bym się nie wyprowadziła.  Piękne równiny, możliwość żeglowania od kwietnia do października i czego chcieć więcej? Echchch...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

elik, dziękuję za zaproszenie :) Widze, że mam sporo do nadrobienia na bazarku, więc siądę do tego wieczorem.
 

Cieszę się, że wpadłaś  :) Oczywiście zapraszam wieczorkiem i o każdej porze dnia i nocy  :)
Bazarek jest czynny 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

O, nie tylko ja mam bazarkowe zaległości. Wszystko przez pracę ;)

Przez pracę i codzienne zabieganie ;) Jakże mi się marzy spokojne życie na wsi, aach... ;)
 

30 minut temu, elik napisał:

Cieszę się, że wpadłaś  :) Oczywiście zapraszam wieczorkiem i o każdej porze dnia i nocy  :)
Bazarek jest czynny 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu :)

:) Dziękuję. Przejrzałam fanty, jestem pod wrażeniem Twoich bazarków :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...