Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczony. Jak ten czas leci :( Już koniec, już rozliczamy. Sie zrobił i serdecznie zapraszam do 15.11. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Dziękuję Elu za zaproszenie :) Nic tym razem nie wypatrzyłam,więc chociaż cegiełki za 20zł poproszę i nr konta do przelewu na pw.

Witam Cię serdecznie Boguniu  1146265858_dajekwiat.gif.bb972787f39c7f1138f886162809b56a.gif   i gorąco dziękuję za pomoc psiaczkom    635514956_buziaczki8.jpg.0471648a024f43587d5783bf7ae54cb4.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

Elu ile pod pachami ma 67?:)

Jest to nowiutki t-shirt w oryginalnym opakowaniu.

67. T-shirt męski. Rozmiar L.     Nowy.
      ramiona  45 cm        p.p.  55 cm          długość 75 cm 

      C.W.  -   3,00 zł

Link to comment
Share on other sites

Trochu mało mnie będzie na bazarku dzisiaj i jutro, ponieważ jutro przeprowadzamy się z działki do Krakowa. Pakowanie, pakowanie, pakowanie, a potem rozpakowywanie, rozpakowywanie....

Ale niezmiennie zapraszam na zakupy i proszę o podtrzymywanie bazarku jak najwyżej  :)

7-3.jpg.e14fcaf5bb0ef2022f736d3c1ea9b7b8.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, AlfaLS napisał:

Mogę poprosić o jeszcze jeden wymiar torby nr 71? Jaka ona jest wysoka tzn. od dna do zamka na górze...

Oczywiście  :) Nasz Klient, nasz Pan  :)  Zaraz zmierzę i podam wysokość torby/transporterka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...