Jump to content
Dogomania

Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(


Recommended Posts

Całkiem wrósł w naszą rodzinę. Ma swoje zachowania i przyzwyczajenia, ulubione legowisko. Potrafi stać i szczekac monotonnie długi czas, jesli jakiś pies mu go zajmie. Zresztą większość sygnalizuje i wymusza głosnym, uporczywym szczekaniem. Kiedy od Mariny dostałam pierwsze informacje o nim, to zastanawiałam sie, dlaczego dostał takie imię. Już teraz wiem.

Zmienia teraz sierść i chyba ze względu na to, że mieszka w domu, to jego futro znacznie zmniejszyło objętość. Wyczesuję większosc tego grubego, z gęstym podszerstkiem. Optycznie się zmniejszył po gruntownym czesaniu ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Aska7 napisał:

Dawaj zdjęcie : )

Na razie muszę ogarnąć psa i kociaki, które wczoraj pod wieczór do nas trafiły z Zamościa. maluszki są na strzykawce, a pies bardzo absorbujący. Jak sobie z nimi poradzę, to na pewno i będzie Baryton na fotkach. teraz go doceniam w porównaniu z nowym.

tu link, gdybyś chciała tez ich odwiedzić: 

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Na koncie fundacji są wpłaty dla Barytona:

p. Ania ze Szczekocin - 100 zł

Mruczka - 50 zł

Bardzo dziękujemy:)

Tolu, już zapisałam, ale teraz patrzę, że od Mruczki to wpłata na Solara jest, nie na barytona. Już poprawiam w rozliczeniach na pierwszej i wstawię info na jego wątku.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Są kolejne trzy wpłaty dedykowane Barytonowi:

Bożena K. Gliwice - 100 zł

Katarzyna S. Warszawa - 100 zł

Anna Sz. Zamość - 30 zł

Pięknie dziękujemy:)

Dziękuję. Podaj mi proszę Tolu na pw lub sms nazwisko p .Kasi, chcę się upewnic, czy to pańcia od Julka i jesli tak, to podziękować. 

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Z Ukrainy dwa istnienia- Boston w DS, postrzelony Baryton po operacji.

Wreszcie przestało padać. Baryton od razu wyszedł na spacer, bo wczesniej tylko wychodził załatwić się i wracał. Przedstawiam chłopaka po wyczesaniu sierści, zmniejszył się o 1/3. Teraz, kiedy mieszka w domu, po wymianie sezonowej juz nie obrósł gęstym, wilczym futrem, z jakim tu przyjechał. 

DSC06497.JPG

DSC06498.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, pyra napisał:

Baryton cudny, jak nie ten sam! A co z raną na zadku? Wygoiła się ?

Goi się na jakiś czas. Trzeba ja usunąc. Tylko mamy remont i rozgrzebany cały dom, a przez deszcze stoimy z rozpoczetym remontem dachu i wykuwaniem okna. Barytona trzeba bedzie pilnowac po zabiegu, więc czekam na ustabilizowanie sytuacji. Jego rana nie jest to coś pilnego, ale niestety, nie ominie nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...