Jump to content
Dogomania

Husky wyje ?


ThomasPL

Recommended Posts

Mam psa Husky szczeniaka ok.2 miesiące ma, śpi na ganku, na noc zamykam drzwi, tylko gdy zamknę zaczyna wyć i drapać do drzwi, jak drzwi zostawiam otwarte to siedzi cicho ale jest mały i sika wtedy po domu, dałem teraz tam taką pół metrową furtkę i zostawiłem otwarte drzwi ale teraz drapię furtkę i dalej wyje (zamykam go tylko na noc na ganku)(opisze trochę gdzie śpi wejście do domu>ganek>drzwi)

Link to comment
Share on other sites

Zakładasz drugi wątek dotyczący tego samego szczeniaka - odradzano Ci kupno szczeniaka niepewnego pochodzenia; kupiłeś. Byleś ze szczeniakiem u weta, odrobaczyleś, zaszczepiłeś? Piszesz, że malec ma ok, 2 miesiące - czyli mógł być zbyt wcześnie sprzedany, np 5-tygodniowy,  i nie potrafi jeszcze zostać w nocy sam, rozpaczliwie przyzywa matkę; może być mu zimno na ganku, futerko jeszcze jest szczenięce - zacznij nie od pytań na Dogo,  tylko od wizyty u weta i zapewnij szczeniakowi ciepłe i bezpieczne miejsce na sen. Szczeniak sika po domu, bo trzeba wyprowadzać go najrzadziej co 2-3 godziny, w nocy też. Chyba o tym wiedziałeś decydując się na psa? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ThomasPL napisał:

W dzień też wyje i dobija sie do furtki, ale jak otworzę furtkę to idzie dalej siedzieć na ganku ale nie wyje

Dorośli ludzie zamknięci w izolatkach i odseparowani od innych - też wyją..bezgłośnie,ale rozpaczliwie.To maleństwo domaga się bezskutecznie towarzystwa,opieki,milości...ganek mu tego nie może ofiarować...a człowiek (TY ) - nie chce,bo? Nie umie,nie wie,ma to gdzieś?Przytulaj,kochaj tego dzieciaczka psiego,ucz go bycia ze sobą,baw się z nim...wziąłęs go - to ponosisz odpowiedzialnośc za jego dobrostan.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...