Jump to content
Dogomania

PRZECENA O 20 % !! MATERIAŁY IV EDYCJA , do 02.05. g.22


Poker

Recommended Posts

8 minut temu, Poker napisał:

Jestem po przebojach z Tycią.

Dusio-Duszko , a dlaczego materiał musi być w mazgaje? Jak się zmarszczy gładki , to też ładnie wygląda. Nawet lekko przeźroczysty robi się nieprzeźroczysty .

 

A co się stało? 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Jestem po przebojach z Tycią.

Poczytałam na wątku. Cieszę się, że dziś już jest ok. 

9 godzin temu, Poker napisał:

Dusio-Duszko , a dlaczego materiał musi być w mazgaje? Jak się zmarszczy gładki , to też ładnie wygląda. Nawet lekko przeźroczysty robi się nieprzeźroczysty .

Pokerku, to tak, jak z odpowiednią czerwonością czerwieni u uxmal :))) 

Miałam tam już klasyczną firankę. A teraz "gniazdo szerszeni" w mojej głowie naroiło pomysła ;)))))) 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Dusiu, rozumiem chociaż nie do końca.

Mam już zdjęcia do V edycji , ale niczego na Twoje wymarzone zasłonki nie będzie.

Spokojnie :))) z tymi tkaninami, które wezmę z tego bazarku i z poprzedniego też jeszcze nie wiem, co zrobię :))) Ale podobają mi się i tyle :))))))

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Poczytałam na wątku. Cieszę się, że dziś już jest ok. 

Pokerku, to tak, jak z odpowiednią czerwonością czerwieni u uxmal :))) 

Miałam tam już klasyczną firankę. A teraz "gniazdo szerszeni" w mojej głowie naroiło pomysła ;)))))) 

Doskonale Cię moja droga rozumiem 

Link to comment
Share on other sites

Ale tu cisza i spokój. Dobrze , że Dusia i uxmalek prowadzą dialog.

Ja to już pomału zwijam gospodarstwo, co córki chcą, to biorą , resztę na bazarki. Staram się nie  gromadzić rzeczy. Doszłam do etapu  w życiu kiedy 4 zmiany ręczników w zupełności mi wystarczą, tak samo zmiany  pościeli.

Tak w życiu jest, młodzi zapełniają magazyny , a starsi opróżniają.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Ale tu cisza i spokój. Dobrze , że Dusia i uxmalek prowadzą dialog.

Ja to już pomału zwijam gospodarstwo, co córki chcą, to biorą , resztę na bazarki. Staram się nie  gromadzić rzeczy. Doszłam do etapu  w życiu kiedy 4 zmiany ręczników w zupełności mi wystarczą, tak samo zmiany  pościeli.

Tak w życiu jest, młodzi zapełniają magazyny , a starsi opróżniają.

Hmm,  też nie gromadzę. Mam może dużo ręczników ale mało pościeli. Ubrania też minimalizuje. Kosmetyków kolorowych nie mam. Używam jednego olejku do twarzy i tyle .telefon komórkowy miałam od 2009 ciągle ten sam model. Póki się nie zepsuł. 

Doszłam do etapu zbierania na swoją rękę na emeryturę. Kredytów nie biorę. 

Jestem beznadziejnym potencjalnym klientem .W sklepie stoję i medytuję przy etykietach.  I tak dużo moich znajomych robi. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nooo ja niestety chomik jestem :((( niektórych dóbr, ale jestem. 

To takie nauczycielskie zboczenie. Jak się samemu stroje uczniom na występy taneczne szyje, to później we wszystkim krawieckim widzi się przydasie. 

A tel dotykowy mam od... 2 lat. Wcześniej nieśmiertelna Nokia! A mąż jeszcze guziczki ciska, choć w domu dotykowy z abonamentem wzięty leży :))))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...