Jump to content
Dogomania

Nowe Radysiaczki, dwie sunie , jakie się złapały-- Diunka i Tinka mają juz DOMY <3 Dojechały Tija i Szirka, które też juz mają DOMY :)


Recommended Posts

Szirka od soboty na swoim, Hania ją zawiozła, od razu robiąc wizyte przedadopcyjną. Czekam na jakieś zdjęcia od Pani i na pewno wstawie- sama jestem ciekawa jak jej tam.

Tymczasem rozliczenie jest takie:

  • 120 zł za hotelik Tija
  • 210 zł za hotelik Szirka + 40 zł za transport do Zielonej Góry

czyli 370 zł przelałam Szariskom

 

a na koncie Radysiaków mam nowe wpłaty za które dziękuje całym sercem:

  • 20 zł od koja
  • 20 zł od Livka
  • 50 zł od Filipki

<3  <3

Link to comment
Share on other sites

Yoana- dziękuje za 20 zł deklaracji dla suniek :)

 

Kochani. Szykuje nowy wątek, tutaj już nie mieszcze rozliczenia. Będzie to wspólny wątek Mamby- suni zabranej z Radys, która wraca z nieudanej adopcji i ja ja przejmuje...SUnie zabrała pierwotnie Fundacja Jedno Serce nie Da Rady. Poza Mamba ten nowy watek będzie dla dwóch seniorków przejętych równiez z tej Fundacji...pieski te muszą znaleźć nowe domy w związku z chorobą Pani Ireny- Pipi...

Mam nadzieje, że zostaniecie ze mną jeszcze na tym jednym watku. Chciałam juz odpocząć troszkę, ale nie mogłam zostawić Magdy z Fundacji samej gdy usłyszałam o tej całej ludzko-psiej tragedii.....Pani Irenka musi wracać do zdrowia, żeby jej seduszko znowu dawało rade ...a Magda sama po prostu nie da rady :( zostańcie, prosze..

Tymczasem Szira- teraz Koko- tak spędza czas w pracy ze swoja Pania ;0
117641937_291451408812690_77600777118913

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam Was na nowy wątek. Jesli ktos będzie mógł to proszę o przeniesienie deklaracji, to bardzo wazne.

https://www.dogomania.com/forum/topic/352320-mamba-mania-i-pikuś-czyli-psiaczki-z-fundacji-jedno-serce-nie-da-rady-pod-moja-opieką-błagam-o-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domów/

 

DZIĘKUJE WSZYSTKIM KTÓRZY BYLI ZE MNA NA TYM WATKU <3

kwiat-ruchomy-obrazek-0015.gif

Link to comment
Share on other sites

A co do drugiej Tinki tej Fundacyjnej to jej rodzinka na stronie fb Fundacji wystawiła piękny filmik :) Tina nauczyła się siad i łapę. Pani pisała mi że to pies które idealnie pasuje do ich rodziny

 

Mamy więc happy endy :)

Zamykam wątek tzn finansowo. To co zostało muszę przejac na wątek nowych podopiecznych z Fundacji bo.inaczej tam nie uciagne. Wieczorkiem rozpiskę. 

Dziękuję :)))))) 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na wątku szczęsliwie zostało aż 855,25 zł- zaokrąglam to do 856 zł i przekazuje w całości na onto nowych piesków które mam pod opieką. Czyli na ten watek:

https://www.dogomania.com/forum/topic/352320-mamba-mania-i-pikuś-czyli-psiaczki-z-fundacji-jedno-serce-nie-da-rady-pod-moja-opieką-błagam-o-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domów/

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

U Szirki po pewnych perypetiach wszystko się uspokoiło i wróciło do normy :) Pani szczęśliwie wyciągnęła wnioski z naszych długich rozmów i zaczęła zostawiać Szirke w domu gdy idzie do pracy. Okazało się, że sunia bez problemu zostaje i nie potrzebuje by ją "niańczyć" od rana do nocy ;)

122159235_678925576143477_74727510447907

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...