Jump to content
Dogomania

Nowe Radysiaczki, dwie sunie , jakie się złapały-- Diunka i Tinka mają juz DOMY <3 Dojechały Tija i Szirka, które też juz mają DOMY :)


Recommended Posts

 Izun od moich Skarbenkow Cudownych Najukochanszych Swiatu

                           bedzie cos dla pieselka Muskata

                      bedzie napewno deklaracyjka jednorazowa

                                w tym tygodniu

                      

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Nadziejka napisał:

 Izun od moich Skarbenkow Cudownych Najukochanszych Swiatu

                           bedzie cos dla pieselka Muskata

                      bedzie napewno deklaracyjka jednorazowa

                                w tym tygodniu

                      

Podziękuję im Nadziejko z całego serca. Może jeszcze się wstrzymajmy do 20tego z wpłatami. Naprawdę nie wiem jak się to wszystko ułoży... 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nadziejka napisał:

Izu poslalam z bazarku zakonczonego 44 zl dla lapucineczek

sciskam mocno mocno za wszystko

pieniązki od Ciebie z tego bazarku- 44 zł- juz są na koncie <3 <3 ,3 DZIĘKUJE <3

<3

 

jest tez 20 zł od koja <3  <3

Link to comment
Share on other sites

Dziś rozmawiałam chwile z Kasią o DIunce...

Diunka robi postępy, jest juz coraz bardziej otwarta na rodzine Kasi, ale do obcych niestety pojawia się większa nieufność :( ostatnio była taka sytuacja, że przyjechali do Kasi ludzie na zapoznanie z inną sunią...Diunka ustawiła się za szybą tzn. patrzyła jakby z tarasu do domu i warczała niemiłosiernie...Ci ludzie goście powiedzieli nawet, że takiej suni jak DIunka to by nigdy nie wzieli :( :( 

Eh....trzeba mieć nadzieje, że ludzie którzy do niej przyjadą...nie zniechęcą się :(

 

Rozmawiałam tez z Kasią o Muskacie.. ustaliłyśmy, że Muskat do niej przyjedzie...wyjątkowo będzie męskim rodzynkiem...także 20tego kciukamy...

DOstałam też fantastyczny filmik od rodziny Tinki :) :) zobaczcie sami...to jest pieskie życie :D

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na koncie psiaków 20 zł od jankamałpa i 20 zł od yoana

DZIĘKUJE :)

 

Z wiadomości innych, po rozmowach długich ustaliłyśmy, że Muskat jednak pojedzie do hoteliku PsiArek. Aneta ma wprawe w takich terierkowato/sznaucerkowatych psiakach. Muskata trezba będzie trochę wyczesać, wystrzyc, dobre zdjęcia i sądze, że szybko pójdzie w świat. U Anetki też są psiaki od Szanucerów w potrzebie, dlatego często zaglądają tam osoby zainteresowane adopcją psów w tym typie...

Dzięki Kasiu za wszystko :) dzieki Anetko, że się zgodziłaś :)

O Diunke były ostatnio 2 telefony, ale dzwonią o nią naprawde beznadziejni ludzie....nawet nie ma co mówić :(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Gosia mi potwierdziła, że data 20go czerwca jest aktualna. Jeśli Muskat jest, to wyjedzie z nimi tego dnia. Jest teraz tylko kłopot, jak ściągnąć Muskata na śląsk tego dni...eh....

może ktoś sie wybiera 20tego wieczorem/ 21go na trase: Warszawa- okolice Katowic/ śląsk????

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Wczoraj Gosia mi potwierdziła, że data 20go czerwca jest aktualna. Jeśli Muskat jest, to wyjedzie z nimi tego dnia. Jest teraz tylko kłopot, jak ściągnąć Muskata na śląsk tego dni...eh....

może ktoś sie wybiera 20tego wieczorem/ 21go na trase: Warszawa- okolice Katowic/ śląsk????

Będę w ten weekend odbierać Szantę, gdyby nie to, pojechałabym do Katowic. Szkoda. :(

Link to comment
Share on other sites

Tianku - dziękuje za wpłate 10 zł od Ciebie :)

Jutro dowiem się co z Muskatem.....pewnie na jakiś czas będzie odroczone jego zabranie w związku z interwencją. Trudno powiedzieć co będzie dalej.

Oby jak najwięcej psów uzyskało jak najlepszą pomoc i na zawsze znalazło bezpieczne miejsca. Muskat jeśli jest zdrowy to będzie musiał poczekać, zobaczymy, ja nie tracę nadziei, Aneta obiecała trzymać dla niego miejsce w każdej chwili, gdyby tylko było zielone światło na jego wyjazd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Wiadomo czym zakończył się ten "nalot" na radysy? Masz jakieś wieści?

Agatko, pisałam więcej na wątku Radyskim tutaj i na grupie na fb "wyciągaczy" tez są szczegółowe info..Odebrali 65 psów i 1 kota...Policja zabrała całą dokumentacje psów, dlatego adopcje nie będą możliwe...nie wiadomo jak długo...Pan D. jest zatrzymany na 48 h...co więcej...nikt nie wie co będzie dalej...Aha..i szukają tymczasów dla tych odebranych psów.....

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Agatko, pisałam więcej na wątku Radyskim tutaj i na grupie na fb "wyciągaczy" tez są szczegółowe info..Odebrali 65 psów i 1 kota...Policja zabrała całą dokumentacje psów, dlatego adopcje nie będą możliwe...nie wiadomo jak długo...Pan D. jest zatrzymany na 48 h...co więcej...nikt nie wie co będzie dalej...Aha..i szukają tymczasów dla tych odebranych psów.....

Sorry, że Cię tu zapytałam, jestem w pracy, na chwilę wskoczyłam na dogo, nie czytałam innych wątków. Wejdę na fb później, to doczytam. Oby to wszystko coś wreszcie zmieniło. 

Link to comment
Share on other sites

Biedny Muskat...2 dni dzielilo Go od wyrwania z tego pseudo ..teraz to zadnych adopcji dlugo nie bedzie pewnie  :(

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

MUSKAT NIE WYJEDZIE, ADOPCJE WSTRZYMANE....

nie wiesz czy dalej beda psiaki przyjmowac  wylapywac...tez powinni wstrzymac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...