Jump to content
Dogomania

Botki BIG STAR i bluza nietoperz Jo Mu na ogłoszenia dla Pieguska i Treka - do 14 marca


agat21

Recommended Posts

Zapraszam serdecznie na krótki i treściwy bazar, który, jeśli się uda, pomoże mi zrobić i wyróżnić ogłoszenia dla Pieguska i wyróżnić ponownie ogłoszenia Treka. Coś nie ma chłopak szczęścia i telefon milczy w jego sprawie.

Bazarek potrwa do 14 marca do godziny 21.00. Opcja KT możliwa po zaproponowaniu o 100% wyższej ceny od ostatnio proponowanej.

Mam do sprzedania fajne botki Big Star, których niestety nie zdążyłam ponosić, bo skręciłam kostkę, i teraz moja stopa nie lubi już takich obcasów. Botki są bardzo ładne, z takiego szarego cieniutkiego jakby fillcu. Bardzo fajnie wyglądają na nogach. Stan idealny. Rozmiar 38-39, postaram się zmierzyć wkładkę. Mają zapasowe fleki.

Cena wywoławcza 25 zł.

Licytuje Nadziejka za wywoławczą :)

87562803_4110227195669604_22205934488959 83934028_2588501307926362_57736446968657

 

I drugi fant, może pasować do botków ;), to duża "one-size" bluza nietoperz firmy Jo Mu. Bardzo przyjemna w dotyku. Ma wielką fantazyjną kieszeń z przodu :)

Cena wywoławcza również 25 zł

Licytuje Livka za wywoławczą :)

Przebija UlaFeta na 27 zł :)

Przebija Livka za 28 zł

88241882_192310905388673_627838499288409

87167960_233559754347333_892579068367601

Zapraszam w imieniu psiaczków!

Za każdą obecność na bazarku będę wdzięczna. 

Link to comment
Share on other sites

LICYTACJA:

Bluza - Livka za wywoławczą image.jpeg.5659b14b1ccde2e342ff6a2b75ae0692.jpeg

Nesiowata - cegiełka 10 zł - wpłacona 9 III image.jpeg.bc86b806ec59fd154494e25a842c5a1b.jpeg

ROZLICZENIE:

Livka - 31,50 zł wpłacone, przesyłka wysłana 26 marca

Nadziejka - 25 zł wpłacone, przesyłka czeka na znak od Nadziejki, że można wysyłać

 

Przekazuję po 28,25 zł dla Treka i Pieguska.

 

Serdeczne dzięki :)

QUIZ: Rozpoznaj wiosenne kwiaty. Jak nazywają się te rośliny ...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

ZAPRASZAM!!! Wiosna już przyszła, pora coś do szafy dołożyć :) Ekologicznie i etycznie i z pożytkiem dla psiaczków :)))

Znalezione obrazy dla zapytania: wiosenne kwiaty

Zadecydowalam,ze nieodebrany fant Kamili z filmowego oddaje dla Twoich psiakow.:)

Jak duza jest ta bluza?Ja się w niej nie utopie?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

Zadecydowalam,ze nieodebrany fant Kamili z filmowego oddaje dla Twoich psiakow.:)

Jak duza jest ta bluza?Ja się w niej nie utopie?

Bardzo bardzo Ci dziękuję. Jutro ruszę z bazarkiem przetworowym od Mazowszanki, to tam dołożę zestaw :)

Bluza jest duża, bo ma być duża z założenia. Ja ją nosiłam na coś pod spodem, z jednym ramieniem odsłoniętym, tak asymetrycznie :) Jeśli chcesz zawsze możemy się na przymiarkę umówić ;)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, agat21 napisał:

Bardzo bardzo Ci dziękuję. Jutro ruszę z bazarkiem przetworowym od Mazowszanki, to tam dołożę zestaw :)

Bluza jest duża, bo ma być duża z założenia. Ja ją nosiłam na coś pod spodem, z jednym ramieniem odsłoniętym, tak asymetrycznie :) Jeśli chcesz zawsze możemy się na przymiarkę umówić ;)

Fajowo:)

Przy okazji oddam zestaw,bez paszteta,niestety.

Możesz zabrać na poniedziałek?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, agat21 napisał:

OK, zaraz tak zrobię.

Edit: no nie zrobię, bo pięta jest ukośnie, widać na zdjęciach jak podeszwa jest ukształtowana

No to przecież ten koniec pięty jest w pionie ileś. Nad podłogą.

Edit.: obcas prawie pion, więc 10. To nie jest wysoko przy tym rozmiarze buta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...