Jump to content
Dogomania

Albinek jest już kochany i szczęśliwy w swoim domku od 4.04.2020 r. :) Albinek już po operacji. Czekamy na wynik. Mały psiak z guzem w pyszczku. W schronie czekała go pewna śmierć głodowa, bo kto zauważyłby, że biedak nie je?


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Elu chetnie pomogę ogłaszać maluszka. W wolnej chwili też napiszę tekst. Tylko przydalyby się fajne zdjecia Albinka, takie do ogłoszeń.

Kochana Eluniu

Bardzo-serdercznie-dzi-kuj.png

Nie śmiałam Cię prosić, bo wiem jak bardzo jesteś zajęta i w domu i na dogo, dlatego tym bardziej dziękuję   kwiatki-15.gif

W sprawie zdjęć rozmawiałam już z Panią Kasią i postara się zrobić jakieś na spacerze. Albi może zostać u Mamy Pani Kasi dokąd będzie potrzeba, ale dla dobra tak Albinka, jak i Mamy, lepiej byłoby, aby ten czas był jak najkrótszy.  Mama i Albinek bardzo się do siebie przywiązują.

Jak ułożysz tekst, to chętnie go ogłoszę na Kraków i będę wyróżniać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Napisałam tekst ogłoszeniowy dla Albinka. Kilka informacji zawartych w treści trzeba jeszcze zweryfikować. Poza tym można też nanieść poprawki jeżeli takie będą. W ogłoszeniu nie wspominałam o przebytej operacji, żeby nie zniechęcać już na wstępie potencjalnych chętnych. Myślę, że tą informację będzie można przekazać podczas bezpośredniej rozmowy telefonicznej.

Sześć kilogramów radości na czterech łapkach czeka na nowy dom.

Binio, śliczny biszkopcik, waży jedynie 6 kg i choć nie jest już szczeniakiem, wygląd i wesoły charakter nadal sugeruje, że to wciąż mały skrzat. Binio ma 4 lata i urzeka dziś wspaniałym charakterem, taktem i posłuszeństwem. Wyrósł na mądrego psa. Mimo swoich 4 lat, jest nadal przepełniony pozytywną energią i radością. Uwielbia towarzystwo człowieka, głaskanie, przytulanie, zabawy i wspólne spacery. Ładnie chodzi na smyczy. Podczas nieobecności opiekuna, potrafi zachować czystość i spokój. Jest przyjaźnie nastawiony do innych psów, lubi dzieci. Obecnie mieszka w domu tymczasowym i tam czeka na swoją nową, ludzką rodzinę. Binio jest odrobaczony i zaszczepiony . Przed adopcją będzie wykastrowany.

Przed oddaniem maluszka nowemu opiekunowi, chcielibyśmy poznać jego przyszłą rodzinę i podpisać umowę adopcyjną.

Wszelkie informacje dotyczące adopcji małego Binia, TYLKO pod podanym numerem:.........

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Na bazarku Rekultywacyjnym uzbieraliśmy dla Albinka 

Razem :  382 zł 

Poproszę o nr konta i potwierdzenie na bazarku jeśli dojdą pieniądze. 

https://www.dogomania.com/forum/topic/351305-koniec-rozliczam-akcja-rekultywacja-środowiskadołącz-do-drużyny-clean-masters-disaster-dla-albinka-do-8022020-r/

 

Gorąco, serdecznie dziękuję    merci.gif

Nr konta zaraz podam na PW.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Havanka napisał:

Napisałam tekst ogłoszeniowy dla Albinka. Kilka informacji zawartych w treści trzeba jeszcze zweryfikować. Poza tym można też nanieść poprawki jeżeli takie będą. W ogłoszeniu nie wspominałam o przebytej operacji, żeby nie zniechęcać już na wstępie potencjalnych chętnych. Myślę, że tą informację będzie można przekazać podczas bezpośredniej rozmowy telefonicznej.

Sześć kilogramów radości na czterech łapkach czeka na nowy dom.

Binio, śliczny biszkopcik, waży jedynie 6 kg i choć nie jest już szczeniakiem, wygląd i wesoły charakter nadal sugeruje, że to wciąż mały skrzat. Binio ma 6 lat i urzeka dziś wspaniałym charakterem, taktem i posłuszeństwem. Wyrósł na mądrego psa. Mimo swoich 6 lat, jest nadal przepełniony pozytywną energią i radością. Uwielbia towarzystwo człowieka, głaskanie, przytulanie, zabawy i wspólne spacery. Ładnie chodzi na smyczy. Podczas nieobecności opiekuna, potrafi zachować czystość i spokój. Jest przyjaźnie nastawiony do innych psów, lubi dzieci( do weryfikacji). Obecnie mieszka w domu tymczasowym i tam czeka na swoją nową, ludzką rodzinę. Binio jest odrobaczony i zaszczepiony (do weryfikacji). Przed adopcją będzie wykastrowany.

Przed oddaniem maluszka nowemu opiekunowi, chcielibyśmy poznać jego przyszłą rodzinę i podpisać umowę adopcyjną.

Wszelkie informacje dotyczące adopcji małego Binia, TYLKO pod podanym numerem:.........

 

Eluniu wspaniały teksy i bardzo serdecznie Ci    dzi-kuj-2.jpg

Nie ma co korygować poza wiekiem Alfika,  którego bardzo fajnie nazwałaś Binio   :)  Wet zasugerował się stanem zębów Albinka i zapisał, że ma 6 lat. Ale i wygląd i zachowanie Albinka nie wskazują na więcej niż 3-4 lata. Myślę, że spokojnie możemy, bo ja też go ogłoszę, podać, że ma 4 lata.

Chyba przyjaźnie nastawiony dzieci, bo na zdjęciach widać, że bawił się z wnusiem Pani Kasi i nie zjadł go  :) Jutro dopytam o to i poproszę, żeby Pani Kasia ustaliła z wetem kiedy można będzie zaszczepić naszego Albinka p/wściekliźnie i chorobom wirusowym. Myślę, że będzie można go szczepić w oczekiwaniu na kastracje.

Wielkie dzięki Eluś   serce_15.jpg

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

Eluniu wspaniały teksy i bardzo serdecznie Ci    dzi-kuj-2.jpg

Nie ma co korygować poza wiekiem Alfika,  którego bardzo fajnie nazwałaś Binio   :)  Wet zasugerował się stanem zębów Albinka i zapisał, że ma 6 lat. Ale i wygląd i zachowanie Albinka nie wskazują na więcej niż 3-4 lata. Myślę, że spokojnie możemy, bo ja też go ogłoszę, podać, że ma 4 lata.

Chyba przyjaźnie nastawiony dzieci, bo na zdjęciach widać, że bawił się z wnusiem Pani Kasi i nie zjadł go  :) Jutro dopytam o to i poproszę, żeby Pani Kasia ustaliła z wetem kiedy można będzie zaszczepić naszego Albinka p/wściekliźnie i chorobom wirusowym. Myślę, że będzie można go szczepić w oczekiwaniu na kastracje.

Wielkie dzięki Eluś   serce_15.jpg

Na karcie informacyjnej, Albinek miał wpisany wiek 6 lat i tym się zasugerowalam. Oczywiście poprawię na 4 lata. Jeżeli chcesz Elu, możesz wykorzystać ten tekst a ja napiszę sobie trochę inny i też go ogłoszę.

Binio, to zdrobnienie Albina. Myślę, ze bardziej pasuje do małego pieska i jest słodkie jak on sam.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Havanka napisał:

Na karcie informacyjnej, Albinek miał wpisany wiek 6 lat i tym się zasugerowalam. Oczywiście poprawię na 4 lata. Jeżeli chcesz Elu, możesz wykorzystać ten tekst a ja napiszę sobie trochę inny i też go ogłoszę.

Binio, to zdrobnienie Albina. Myślę, ze bardziej pasuje do małego pieska i jest słodkie jak on sam.

Tak Eluniu, taki wiek ustalił wet, ale czy Binio (fajne :) )  wygląda na 6 lat???  Absolutnie  :)

Dzięki Eluniu jutro podam te elementy, który wymagają uzgodnienia i lecimy z ogłoszeniami  :)

dobranoc.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Tez myślę,ze nie ma na co czekac z ogloszeniami, bo znalezienie domku na pewno troche potrwa.Zdazymy go zaszczepić i wykastrowac. Pisalas Elu,ze oglosisz go na Kraków. A na jakie miasto ja mam zrobić olx?

Na Wrocław?   Czy może masz inną propozycję.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, b-b napisał:

Też mogę go ogłosić,  tylko gdzie?

Witaj Boguniu  :) Serdecznie dziękuję   buziaczki-6.jpg

Tylko trzeba byłoby dać mu inne imię i nieco zmodyfikować tekst. Myślę, że wystarczyłoby inaczej zacząć :)

Może na Warszawę?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jaguska napisał:

A czy już wiadomo jaki to był guz? Dla potencjalnego DS to bardzo istotna informacja. 

Masz rację to bardzo istotna wiadomość, ale na razie jeszcze nie ma wyniku badania histo...

Pani Kasia na pewno da mi znać jak tylko będzie znany wynik. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i być dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Ok

Ok. Zrobię na Wrocław. Elus poproś p. Kasię o kilka nowych zdjęć.

Tak już prosiłam, bo te które mamy nie nadają się do ogłoszeń. Pani Kasia obiecała, że zrobi jak będą na spacerku i przyśle :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Tak już prosiłam, bo te które mamy nie nadają się do ogłoszeń. Pani Kasia obiecała, że zrobi jak będą na spacerku i przyśle :)

No to czekamy. Właśnie piszę jeszcze jeden tekst ogłoszeniowy i kiedy tylko będą zdjęcia , zrobię OLX na Wrocław.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, aga_sg napisał:

na bazarku dla Albinka zebrałam 95 zł, przelałam na konto dla psiaka 100 zł.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy   dziekuj-serdecznie.png

Potwierdzę oczywiście na bazarku, gdy kasa zamelduje się na koncie Albinka

Link to comment
Share on other sites

Konto Albinka zasiliły poniższe kwoty:

  •      20,00 zł  od  jaguska   deklaracja  II  -  10.02.
  •      20,00 zł  od  b-b   deklaracja   II  -  11.02.
  •      20,00 zł  od  elik   deklaracja   II  -  12.02.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

choinka.gif

choinka4.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2020 o 20:12, uxmal napisał:

Na bazarku Rekultywacyjnym uzbieraliśmy dla Albinka 

Razem :  382 zł 

Poproszę o nr konta i potwierdzenie na bazarku jeśli dojdą pieniądze. 

https://www.dogomania.com/forum/topic/351305-koniec-rozliczam-akcja-rekultywacja-środowiskadołącz-do-drużyny-clean-masters-disaster-dla-albinka-do-8022020-r/

 

 

Dnia 17.02.2020 o 20:41, aga_sg napisał:

na bazarku dla Albinka zebrałam 95 zł, przelałam na konto dla psiaka 100 zł.

Jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za wielką pomoc dla Albinka.  Obie kwoty są już na koncie psiaczka i pomogą mu w opłaceniu opieki weterynaryjnej.

gif_Dzi%C4%99kuj%C4%99_))).gif      

      gif_dziekuje_r%C3%B3%C5%BCa.gif         

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...