Jump to content
Dogomania

*** r o z l i c z o n y ***** DLA PODRZUCONEJ SPARALIŻOWANEJ SUNI *** prawdziwe fanty i dwa drugie obiegi *** DO 2 LUTEGO wyłącznie miał być ***


rozi

Recommended Posts

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Ja prasowałam pod rządami mamy :D
Wyjechałam na studia i okazało się, że nie trzeba prasować, aby ładnie wyglądać. Taka oszczędność czasu!

Jak ja wyzwolilam się od prasowania i porządkowania to przed wizytą mamy w internacie porozwieszałam na lampie i krzesłach ubrania i skarpetki :) mamę to powaliło :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, uxmal napisał:

Taki:) to jest sernik Rozi 

601930949.jpg

Piękny! 
rozi, po ile sprzedałabyś spod lady pół kawałka? Pół, bo ja na diecie i mi nie można :p

Przed chwilą, uxmal napisał:

Jak ja wyzwolilam się od prasowania i porządkowania to przed wizytą mamy w internacie porozwieszałam na lampie i krzesłach ubrania i skarpetki :) mamę to powaliło :)

Hahaha, też tak robię na swoich 7m2 obecnie. Nie mam miejsca na rozkładanie suszarki. Krok od łóżka mam biureczko, a obok biureczka komodę. Naprzeciwko komody szafę i żeby jedno z nich otworzyć to drugie muszę mieć zamknięte :D I szybko wpadłam na pomysł, że jak otworzę szafę i położę na niej kij od miotły to mam miejsce na wieszaki, na których mogę wieszać pranie (co prawda nie wyjdę już z pokoju, ale...). Potrzeba matką wynalazków... czy jakoś tak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...