Jump to content
Dogomania

Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS


Moli@

Recommended Posts

Dnia 12.06.2022 o 11:27, Moli@ napisał:

Cena bardzo wzrosła ;(

Niestety, nie możemy zejść z weterynaryjnej karmy. Pikusia to duża około 20kg panienka. Nerki muszą pracować prawidłowo, nie może być zalegania w pęcherzu..., o zakażenie  dróg moczowych przy upośledzonej pracy zwieraczy i porażonych kończynach nie trudno.

Kupiłaś Sobie psa to nie płacz😉 ciesz się, że masz tylko jednego 🙂

Jak miałyśmy tylko dwa psy to mogłyśmy sobie pozwolić na cudowanie z jedzonkiem..., na dobre karmy, gotowane mięska itp

:DDD

Ciężką skapę masz dzisiaj.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jezusie.

Tu się wyżalę, bo gdzie.

Truskawki mnie napadły. Co się ruszę, to trzeba zrywać i mrozić, albo jeść. Tych jagód kamczackich od metra, z czterech krzaczków!!!

Dobra, ileś tam zerwałam, nastawiłam konfiturę, oko mi poleciało w bok - ja pierniczę, poziomki!!! Skąd się toto wzięło?! Ogromna kępa, dojrzewają jak złoto.

Moja... jak to nazwać... bliska koleżanka rechocze - kupiłaś sobie pół hektara żyznej ziemi, to masz za swoje 🤪

Ona ma piach i święty spokój.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2022 o 19:15, rozi napisał:

Jezusie.

Tu się wyżalę, bo gdzie.

Truskawki mnie napadły. Co się ruszę, to trzeba zrywać i mrozić, albo jeść. Tych jagód kamczackich od metra, z czterech krzaczków!!!

Dobra, ileś tam zerwałam, nastawiłam konfiturę, oko mi poleciało w bok - ja pierniczę, poziomki!!! Skąd się toto wzięło?! Ogromna kępa, dojrzewają jak złoto.

Moja... jak to nazwać... bliska koleżanka rechocze - kupiłaś sobie pół hektara żyznej ziemi, to masz za swoje 🤪

Ona ma piach i święty spokój.

Hihi, święte słowa koleżanki 🤣

No zobacz a plantatorzy jak zawsze w "czarnej du..." 😉

U nas jeżyny kwitną jak szalone .., porzeczki obsypane owocami, maliny pędzą w górę..., będziemy wcinać z sąsiadami..., wymieniać plony - na buraczki i natkę pietruszki 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2022 o 20:15, rozi napisał:

Mam dwie cudowne piwnice ziemne. Z warzywami dam radę.

Jeszcze napisz, że z kamienia...to zejdę z zazdrości.

Teraz budują "śliczne" betonowe... w których warzywa / owoce nie przeleżą długo ;(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.06.2022 o 05:35, Moli@ napisał:

Jeszcze napisz, że z kamienia...to zejdę z zazdrości.

Teraz budują "śliczne" betonowe... w których warzywa / owoce nie przeleżą długo ;(

Kamień chyba nie, cegły w środku widzę, duże takie po bokach, na sklepieniu nie wiem co.

Tak wyglądają z zewnątrz 😍

 

PIWNICA.JPG

Link to comment
Share on other sites

Chętnie kupię różne owoce bo uwielbiam a dzialki nie mam. Mieszkam na Bemowie Lotnisku. Za darmo nie chcę, zapłacę ile trzeba bo nie mam dostępu do takich owoców jak porzeczki, maliny, agrest i wszystkie inne.😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.06.2022 o 16:07, dwbem napisał:

Chętnie kupię różne owoce bo uwielbiam a dzialki nie mam. Mieszkam na Bemowie Lotnisku. Za darmo nie chcę, zapłacę ile trzeba bo nie mam dostępu do takich owoców jak porzeczki, maliny, agrest i wszystkie inne.😁

Musiałabyś przyjechać i sobie wziąć, co chcesz. Ja niezwykle rzadko bywam w Warszawie teraz, a i to na chwilkę, bo z Perełką :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...