Jump to content
Dogomania

KRAKÓW- Maleńki szorściak, ZOSTAJE NA STAŁE W DT !!!!!!


Asior

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj ciężko będzie Bonusiowi przestawić się na nowy domek, sskoro w tym ma tyle miłości i opieki i poczucie bezpieczeństwa.
[SIZE=1][/SIZE]
Trzymam mocno kciuki za to, żeby Bonuś miał już tylko wspaniałe i szczęśliwe dni przed sobą

[SIZE=1]Bonusiu - przekaż swoje fluidy i wolę zycia mojemu Bonusiowi. Bardzo by mu się to przydało[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska']No proszę , jak się psiątko do życia zebrało szybko i skutecznie :evil_lol:

Myślę , że ogłoszenia trzeba odnowić , bo przecież Bonuś szuka domku na stałe , tak ?[/quote]
Rozmawialm wczoraj na ten temat z Martusia ale doszlysmy do wniosku ze musi zostac u niej na stale poniewaz Bonus jak to sie mowi dostal drugie zycie nie mozna wprowdzac w nie stresow bo moglo by mu to zaszkodzic ,a dla niego Marta jest wszystkim .on trzyma sie jej kurczowo i boi zostawic nie tylko ja ale domek. wychodzi tylko na chwilke na polko i spowrotem do domku .;)

tak ze Dzieki Martusi i jej wspanialego wyrozumialego męza Bonus nie bedzie dostawal niepotrzebnej dawki nerwow i stresu:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Czyli w takim razie co było powodem tego, ze tak chudł, wymiotował i biegunkował????
Bo skorop to nie rak, to tylko to co wyszło w operacji było przyczyną???[/quote]
Dokladnie tak ,mial jak doczytalas zapetlenie jelit wiec jak mial jesc ?:shake:,na usg wygladalo na guza wiec na cale szczescie Martusia podjela decyzje o otwieraniu Bonusia .;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']a tak wogole to porobilam zdjecia Bonusia ,Perelki ,Zbiega i Teosia ale nie mialam czasu przelozyc juz nie mowiac o wyslaniu .Z tym ze nie wiem do kogo wyslac bo przeciez Kasi teraz nie bede zawracac glowy ,w takim czasie musi myslec tylko i wylacznie o slubie:loveu:[/quote]



:mad::mad::mad::mad::mad:

matko swieta bez przesady :evil_lol:
na razie jestem, od wtorku do soboty mnie nie bedzie wiec wtedy nic nie wstawie, ale teraz naprawde nie ma przeciwwskazan :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Foksiu[/B] , tak sobie myślę , że tam u Dragonka , gdzie jest Bonuś ,
(czy Zbieguś też tam jest ?) każdy grosz się przyda na spłatę operacji i leków !
Więc może zrobię przelew już teraz , tyle ile jest uzbierane z dwóch przeze mnie robionych bazarków , co ?
A jak wpłynie kaska od Isadory7 , lub się sprzeda jeszcze jakaś książka , to zrobię drugi przelew .

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koniec-rozliczamy-sie-filizanki-miseczki-szklaneczki-dla-zbiega-bonusia-do-30-05-a-138222/index7.html[/url]
[B]tu jest 71 zł [/B]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/podreczniki-szkolne-dla-zbiega-bonusia-do-soboty-06-06-09-a-138226/index4.html[/url]
[B]a tu 28 zł [/B]

[B]czyli w sumie 99 zł[/B] -zawsze coś :lol:

co Ty na to ?
jeśli tak , to proszę o konto do wpłaty !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...