Jump to content
Dogomania

KRAKÓW- Maleńki szorściak, ZOSTAJE NA STAŁE W DT !!!!!!


Asior

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dragonek100']Nie chcę zapeszyć czasem ale jest coraz lepiej!!! Bonulek biega po ogrodzie i cieszy się!!! od dłuższego czasu narazie gorączka nie wraca![/quote]
Wspaniala wiadomosc:multi:tak trzymac malenki.

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale Boniątko ma zmiany nowotworowe w przewodzie pokarmowym, podawane antybiotyki działają ale na krótko, średnio po każdym jest około tygodnia poprawy i objawy wracają, ciągle jest pod opieką weter i zmieniamy leki wierząc że wreszcie po którymś to "dziadostwo'' się zaleczy bo o wyleczeniu raczej nie ma co marzyć? ostatnio była znaczna poprawa i ucieszyłam się że będzie oki - ale niestety nie na długo. :-( walczymy dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']biedula :([/quote]
Bideulek ale przynajmniej nie jest w schronisku ,jest kochany i ma dom ,a to dla niego najwazniejsze dlatego jeszcze pewnie walczy bo w schronisku sie poddal dlatego nic nie jadl. jego wzrok patrzacy litosciwie jednak dostrzegla Martusia i od razu zrozumiala ze potrzebuje on pomocy i ttlko dzieki Martusi jest w domku

Link to comment
Share on other sites

cały czas jest '' na lekach'' które powodują że nie odczuwa bólu, prócz tego jest co chwila na antybiotykach i sterydach. Dziś samodzielnie zjadł troszeńkę :multi: i jakby lepiej się czuje?? od paru dni jest na nowym antybiotyku i może jego organizm lepiej na niego zareaguje?

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam sobie od samego początku ten topik i się kurde poryczałam :(
Dziewczyny, skąd wiecie, że jest to nowotwór? jakie badania były robione? jest jakieś usg, albo co? Pytam, bo moja suczka była pod opieką najlepszego onkologa w Polsce. Gdyby była jakaś dokumentacja to może mogłabym mu ją pokazać? Gdyby co to piszcie do mnie na priv.

Link to comment
Share on other sites

Przypadek Bonusia jest konsultowany z 2 weterynarzami i jest pod b.dobrą opieką lekarską. Poprostu musi brać ciągle leki tylko w tym cała nadzieja że będą pomagać na dłużej, wszelkie niezbedne badania były robione i leczenie jest dostosowane do wyników badań, za jakis czas myslę że bedzie mozna znowu zrobić mu usg i zobaczyć czy zmiany nie postępują? aktualnie jest poprawa i znowu mam nadzieje że już tak zostanie, dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy, jedyne o co proszę to o trzymanie kciuków za malucha. pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...