Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczany. Już otwarte. Góra fantówe czeka na właścicieli :) 18-31.12.2019 r.


elik

Recommended Posts

5 godzin temu, Aska7 napisał:

Ja jutro mam pobudkę o 3.40  : (

 

48 minut temu, Radek napisał:

Takiej godziny w ogóle nie powinno być na zegarku;) 

 

Też tak uważam Radku.  Wtedy przynajmniej jednego problemu  by nie było - wstawania o tak wczesnej porze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dorwałam się do kompa  i jestem raczej w rozpaczy bo wali się na mnie w tym roku wszystko dostałam na maila wynik badań , miałam psy od młodości czasem po kilka ale nigdy takiego roku co wszystkie chorują i to poważnie , najnowszy pies którego wzięłam Pimpetka  ma wielki brzuszek więc robiłam USG i nic nie ma tam dziwnego ale juz badania na cushinga są niezbyt dobre  To jest Pimpetka a takie wredne ma wyniki , jeszcze ma mieć obciążenie dexametazonem ale po nowym roku . Ja znów w rozpaczy bo wiem co to cushing. Mam najgorszego sylwestra w zyciu no nie bo miałam gorszego jak mąż umarł .  Ale mimpo że w załamce to zycze wszystkim cudownego tego nowego roku żeby wam sie wiodło i wszelkich Bożych błogosławieńst i żeby wasze pieski nie chorowały , zeby adną z was nie spotkał taki maraton chorób jak mnie ,że serce pęka . Bądźcie szcześliwe codziennie w tym 2020 rokui żadnych chorób

20191230-140555.jpg20191229-132231.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

dorwałam się do kompa  i jestem raczej w rozpaczy bo wali się na mnie w tym roku wszystko dostałam na maila wynik badań , miałam psy od młodości czasem po kilka ale nigdy takiego roku co wszystkie chorują i to poważnie , najnowszy pies którego wzięłam Pimpetka  ma wielki brzuszek więc robiłam USG i nic nie ma tam dziwnego ale juz badania na cushinga są niezbyt dobre  To jest Pimpetka a takie wredne ma wyniki , jeszcze ma mieć obciążenie dexametazonem ale po nowym roku . Ja znów w rozpaczy bo wiem co to cushing. Mam najgorszego sylwestra w zyciu no nie bo miałam gorszego jak mąż umarł .  Ale mimpo że w załamce to zycze wszystkim cudownego tego nowego roku żeby wam sie wiodło i wszelkich Bożych błogosławieńst i żeby wasze pieski nie chorowały , zeby adną z was nie spotkał taki maraton chorób jak mnie ,że serce pęka . Bądźcie szcześliwe codziennie w tym 2020 rokui żadnych chorób

Magda bardzo Ci współczuję :(  Faktycznie dopadła Cię góra chorób Twoich psiaczków. Trzymaj się. Nie mogę pomóc inaczej, jak tylko materialnie. Choroba nie jest jeszcze pewna na 100 % więc może to nie to co myślisz.

Na pocieszenie powiem Ci, że znalazłam, zupełnie przypadkiem, szybkowar, który kupiłaś na poprzednim bazarku. Wyślę Ci go jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

Szybkowar mnie pocieszył. No jeszcze to badanie z dexametazonem , mam nikłą nadzieję, może to stresy w związku z oddaniem a i w tej hodowi psy mają ciągły stres z głodu i też biorę takie pieski najgorsze chore albo wycieńczone to i mam problem byle to nie był cushing , bo juz Lala z tym polipem do wyciecia za niebotyczną cenę i duża Blusia ma ruszająceo się zęba z ropą wiec to też ale to drobne i jdno szczepienie na choroby zakaźne mi zostało  i po tym wypada dopiero za rol szczepienia i Bonita z zębami inne poczyszczone i poszczepione. Kesli nie bedzie to cushing to juz pół biedy, Ale przyznajcie mam jakis kataklizm tego roku, ale rok sie zmieni i nowy rok moze ma inne rzeczy niz choroby , dobrze by było bo nie zamierzam dalej utrzymywać weterynarza, chcę zeby wróciło takie spomkojne zycie jak w ubiegłych latach bo taki zły chorobowy rok to miałam w2015 jak na cushinga umarła mi Pusia ale i tak teraz był gorszy bo wtedy pracowałam a teraz emerytura . jak u was ten rok był czy zły czy dobry , teraz mam nadzieje ze zmianą roku zmiana na lepsze no i nowy rok z szybkowarem będzie. przepraszam ze tu pisze ale nie chce na wątku cushinga zeby nie zapeszyć przed tym badaniem.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, themagda napisał:

Elik kochana ja bym wolała pocztą jeśli te 15 zł na paczkę wystarcy bo w mojej okolicy niby jest kiosk ale tu się zmienia często i do tego jest on daleko 2 przystanki ode mnie.

Ok wyślę pocztą  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...