Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczany. Już otwarte. Góra fantówe czeka na właścicieli :) 18-31.12.2019 r.


elik

Recommended Posts

7 godzin temu, Livka napisał:

Poszło. Jeszcze raz przepraszam za opóźnienie.

Nie szkodzie zdarza się, że coś nam ucieknie z pamięci  :)

Dzisiaj już pojawiła się na koncie  Twoja wpłata 30,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękuję

choinka1.gif

choin.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2019 o 10:46, elik napisał:

186. Sweter.Rękawy typu raglan. Skład - 100% cotton. Nowy z metką.

         Szer. p/pach. 45 cm,  dł. ręk.od szyi 66 cm + ściągacz 5 cm, dł. całk.62 cm

        CW – 10,00zł  

           10,00 zł  –  licytuje _Aga_

           20191217_153421.jpg   20191217_153516.jpg

 

187. Sweter. Nowy b ez metki.

         CW – 7,00zł

            7,00 zł  –  licytuje róża35

         20191217_153710.jpg  

            20191217_153838.jpg

 

188. Puzzle. Nowe.

          CW – 5,00zł

              20191217_154113.jpg

 

189. Półbuty damskie. Numer 37.    Nowe.

        długość podeszwy 25 cm,    długość wewnątrz 24 cm

        CW – 15,00zł

           15,00 zł  –  licytuje UlaFeta

            20191217_154312.jpg

           20191217_154425.jpg

         20191217_154348.jpg

 

190. Szczotka do włosów. Może być dla długowłosego psa lub kota. Specyficzna budowa trzonu zapobiega "ciągnięciu" za włosy, a kulkowe zakończenia drucików zapobiegają zadrapaniom skóry.      Nowa.

        CW – 6,00zł

          6,00 zł  –  licytuje themagda

          7,00 zł  –  licytuje agusiazet

           20191217_154659.jpg

          20191217-154533.jpg

Dostałam te buty. I gdzie mam je teraz odesłać ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Dostałam te buty. I gdzie mam je teraz odesłać ?

No nie!!!

7.01. nadawałam na poczcie dwie paczki - do Ciebie i do UlaFeta.  Wypełniłam druczki i podałam pani w okienku obie paczki z druczkami. Widocznie pani nakleiła druczki odwrotnie - Twój na paczkę UlaFeta, a druczek z adresem Ulafeta na paczkę z fantami dla Ciebie.  Teraz popatrzyłam na potwierdzenia i na potwierdzeniu nadania z Twoim adresem jest opłata 13,00 zł, czyli za buty, a na potwierdzeniu z adresem UlaFeta jest opłata 18,00 zł czyli za Twoje fanty :( No to niezły bigos się zrobił.  Dwie nowe panie na poczcie i wydawało mi się, że zaprawione w bojach, bo dość szybko załatwiały. No to masz babo placek. Moja wina, bo powinnam była sprawdzić potwierdzenia zaraz na poczcie, jak je dostałam, ale nigdy jeszcze, a bazarki robię ładnych parę lat, nie zdarzyło mi się, żeby paczki zostały zamienione, a prawie zawsze idę na pocztę z kilkoma paczkami.

Przepraszam Was najmocniej   przepraszam.jpg 

Teraz nic innego nie pozostaje, jak tylko zamienić się pakami :(  Oczywiście zwracam koszty.  Ty jeszcze nie płaciłaś za przesył więc niech już tak zostanie. Wyślij proszę te buty na adres UlaFeta. Po uzgodnieniu z Nią podam Ci adres do wysyłki.

Mam nadzieję, że UlaFela nie otwarła paki, bo trzeba ją będzie ponownie zapakować i przesłać na Twój adres. Od razy pytam, czy mogę go podać i czy to ten, który mi podałaś, czy może chcesz na jakiś inny (tym razem było do Twojej Mamy).

Już piszę do UlaFeta wyjaśnienie i prośbę o przesłanie paki na Twój adres.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, WiosnaA napisał:

Eluniu,przepraszam za opóźnienie z wpłatą,ale dziś już przelew zrobiłam.Jeśli możesz,to bardzo proszę przetrzymaj na razie  mój fancik u siebie.

Aniu kochana nic się nie stało :)  Każdemu z nas zdarza się o czymś zapomnieć. Gorsza wpadka, jak widzisz, mnie się zdarzyła :(  Oczywiście fancik zatrzymam do następnego bazarku, który już się tworzy. Na razie jest na etapie robienia zdjęć.   

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Nadziejka napisał:

     Ciociu eliczkowa  dziekuje dziekujeZobacz obraz źródłowy

 przed chwilenka odebrałam z poczty paczunke

                        serdecznie pozdrawiam

 zaraz otwieram

 slij mi proszę Ciociu konto i sumke do rozliczonka

Dziękuję za wiadomość Ciociu Nadziejko  kwiatki-2.gif   Zaraz poślę Ci dane na PW.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

No nie!!!

7.01. nadawałam na poczcie dwie paczki - do Ciebie i do UlaFeta.  Wypełniłam druczki i podałam pani w okienku obie paczki z druczkami. Widocznie pani nakleiła druczki odwrotnie - Twój na paczkę UlaFeta, a druczek z adresem Ulafeta na paczkę z fantami dla Ciebie.  Teraz popatrzyłam na potwierdzenia i na potwierdzeniu nadania z Twoim adresem jest opłata 13,00 zł, czyli za buty, a na potwierdzeniu z adresem UlaFeta jest opłata 18,00 zł czyli za Twoje fanty :( No to niezły bigos się zrobił.  Dwie nowe panie na poczcie i wydawało mi się, że zaprawione w bojach, bo dość szybko załatwiały. No to masz babo placek. Moja wina, bo powinnam była sprawdzić potwierdzenia zaraz na poczcie, jak je dostałam, ale nigdy jeszcze, a bazarki robię ładnych parę lat, nie zdarzyło mi się, żeby paczki zostały zamienione, a prawie zawsze idę na pocztę z kilkoma paczkami.

Przepraszam Was najmocniej   przepraszam.jpg 

Teraz nic innego nie pozostaje, jak tylko zamienić się pakami :(  Oczywiście zwracam koszty.  Ty jeszcze nie płaciłaś za przesył więc niech już tak zostanie. Wyślij proszę te buty na adres UlaFeta. Po uzgodnieniu z Nią podam Ci adres do wysyłki.

Mam nadzieję, że UlaFela nie otwarła paki, bo trzeba ją będzie ponownie zapakować i przesłać na Twój adres. Od razy pytam, czy mogę go podać i czy to ten, który mi podałaś, czy może chcesz na jakiś inny (tym razem było do Twojej Mamy).

Już piszę do UlaFeta wyjaśnienie i prośbę o przesłanie paki na Twój adres.

elik

ja biore z poczty druki na rozne przesylki i naklejam w domu.Nie ma wtedy możliwości pomyłki.Polecam:))

Ja jeszcze zadnej paczki nie dostałam:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

elik

ja biore z poczty druki na rozne przesylki i naklejam w domu.Nie ma wtedy możliwości pomyłki.Polecam:))

Ja jeszcze zadnej paczki nie dostałam:(

Dobry sposób o ile ktoś orientuje się  jaka przesyłką będzie można daną przesyłkę wysłać. Obecnie jest kilka rodzajów druczków na paczki, a każda paczka ma swoje cenniki. Taka sytuacja zdarzyła mi się po raz pierwszy odkąd robię bazarki, a robię je już dość długo.

Przepraszam, bardzo mi przykro z tego powodu, ale nic nie poradzę w tej sytuacji. Jedynie co mogę, to bardzo Was przeprosić, co po wielokroć czynię.  

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, andegawenka napisał:

Wczoraj pytałam w kiosku i nie ma jeszcze. Mam czekać na SMS.:)

Tak, dostaniesz SMSa, z kodem do odbioru i zawiadomienie na adres e-mail,  że przesyłka już jest w kiosku i będzie czekała na odbiór przez 5 dni  :)

A na razie jest w sortowni centralnej.

aaa.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...