Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Tereska087

Wytrzymała zabawka

Recommended Posts

Witam :) Czy ktoś może polecić naprawdę wytrzymałą zabawkę dla pieska, który wszystkie niszczy? Suczka lubi łapać w locie kółka, ale niestety po krótkim czasie je rozrywa łapką. Podobnie było z frisbee - po kłapnięciu zębami pękło. Już nie wiem jakie zabawki do rzucania mam jej kupować żeby nie niszczyły się tak szybko....

4 godziny temu, Tereska087 napisał:

Witam :) Czy ktoś może polecić naprawdę wytrzymałą zabawkę dla pieska, który wszystkie niszczy? Suczka lubi łapać w locie kółka, ale niestety po krótkim czasie je rozrywa łapką. Podobnie było z frisbee - po kłapnięciu zębami pękło. Już nie wiem jakie zabawki do rzucania mam jej kupować żeby nie niszczyły się tak szybko....

W 2007 roku kupiłam dwa dyski frisbee z serii Jawz firmy Hiperflite. Do tej pory są całe i zdrowe. Używam prawie codziennie. Są niezniszczalne.

Kongi są spoko ale moje psy zaczęły sie nim bawić dopiero po tym jak zamontowalam do niego gruby sznurek. Rzucają nim śmiesznie :)

Ja mam dobre doswiadczenia z produktami marki sum plast - wytrzymala guma, a ich gumowa pilka jest chyba niezniszczalna, no i plywa na wodzie 

Po za tym znany wszystkim kong w szczegolnosci ta beczka, faktycznie odbija sie we wszystkie strony, takze fajna zabawa na asfalcie, wystarczy podrzucic psu i ma zabawe w gonienie, po za tym forma tego stozko- beczki jest taka (albo mi sie tak tylko wydaje) ze psu czesto wypada on z pyska, przez, co jest dodatkowa zabawa ( przynajmniej mojemu wypada)

Z Konga jest mnóstwo zabawek -  ta beczka na łakocie, piłki najróżniejsze, frisbee, gryzaki - kości, zabawki do czyszczenia zębów z kamienia, maskotki, w wersji ekstrema również - dla szalonych, wielkich psów, i wersja dla dorosłych i szczeniąt.

Ja doszłam do wniosku przy swoich szaleńcach, że lepiej kupić mniej, a naprawdę dobrą rzecz.