Jump to content
Dogomania

Tereska087

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Tereska087's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-1

Reputation

 1. Mój piesek niestety też ma tendencję do podgryzania, z tym, że głównie swojego posłania. Niestety już kolejne legowisko idzie do wyrzucenia z uwagi na wypadającą z niego gąbkę. Teraz muszę zamówić nowe i chciałabym żeby było na pewno znacznie bardziej wytrzymałe od poprzedniego. Myślicie, że takie zda egzamin - https://www.dogplus.eu/pl/60-ponton? Jeszcze takiego nie zamawiałam i fajnie by było gdyby ktoś doradził czy taki materiał będzie dość wytrzymały.
 2. Wybór transportera dla psa nie jest wcale łatwy, bo trzeba przewidzieć, w jakim piesek będzie się czuł najlepiej i najbardziej komfortowo. Fajne transportery zarówno w formie torby jak i do bagażnika widziałam tutaj - https://www.dogplus.eu/pl/24-transportery. Do wyboru są zarówno mniejsze jak i większe w zależności od tego jaka przestrzeń pieskom jest potrzebna. Warto zwrócić uwagę na wybór materiału z jakiego transporter będzie wykonany bo od tego zależy czy będzie solidny i wytrzymały, bo wiadomo, że nie warto kupowac takiego, który nie przetrwa co najmniej kilku miesiecy.
 3. Przede wszystkim wybierając pieska nie tylko warto zwracać uwagę na rasę pieska, ale również na to, żeby wybrać porządną i cenioną hodowlę. Jedną z takich hodowli jest na przykład ta - http://nowofundlandy.com.pl/. Posiadają oni śliczne szczeniaki nowofunlandów, jeśli ktoś lubi większe, ale nadal bardzo rodzinne i łagodne pieski, jak i shitzu czy spaniele, jeśli wolicie jednak nieco mniejsze. Dla mnie każda z tych ras posiada wiele zalet, które sprawią, że będą wspaniałymi towarzyszami życia Waszego i Waszych dzieci. Wszystkie z nich będą umiały przebywać razem z Waszymi dzieciakami i one również na pewno je pokochają.
 4. Witam :) Czy ktoś może polecić naprawdę wytrzymałą zabawkę dla pieska, który wszystkie niszczy? Suczka lubi łapać w locie kółka, ale niestety po krótkim czasie je rozrywa łapką. Podobnie było z frisbee - po kłapnięciu zębami pękło. Już nie wiem jakie zabawki do rzucania mam jej kupować żeby nie niszczyły się tak szybko....
 5. Tutaj widziałam pokrowce do samochodu do przewożenia psa - https://www.dogplus.eu/pl/132-pokrowce-samochodowe - czy o coś takiego Ci chodziło? W sumie mi też by się coś takiego przydało, bo pies nie raz z nai podróżuje, ale potem niestety nawet pomimo koca siedzenie nadaje się tylko do prania. Przed przeczytaniem Twojego posta nawet nie pomyślałam, żeby właśnie taki pokrowiec kupić, ale wydaje mi się, że to faktycznie może być recepta na to, żeby samochód był nieco czyściejszy po wycieczkach z pieskiem.
×
×
 • Create New...