Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y *** CHRISTO_FAIR GRATULACJE !!! *** Łyżeczki do kawy lub do herbaty Hefra plater *** Lotto z Plusem *** DLA ROXI BABULKI I STARUSZKÓW Z BUKU *********


rozi

Recommended Posts

Słuchajcie, wzruszyłam się. Mam tzw. zimną szafkę, taką przedwojenną, pod parapetem niektórzy mają, u mnie pod dębowym blatem. Wylot, czyli wlot powietrza, od południa. Sięgam do niej (niektórzy wiedzą po co), a tam chłodek  buja_w_oblokach.gif

Nie aż taki, jak w lodówce, ale spokojnie kilkanaście stopni zimniej, niż w mieszkaniu.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rozi napisał:

Bo Ty nie pamiętasz, jak nie było lodówek  :D

Cała kuchnia była lodówką. Kamienna podłoga , bez ogrzewania, w zimie ziąb i w lecie też. Tak było w poniemieckich kamienicach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

też nie, przynajmniej czrana

Ja się przerzuciłem na zieloną. 

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

bez nadużywania zimną colę.

Ile to jest bez nadużywania? 

1 godzinę temu, rozi napisał:

Mam tzw. zimną szafkę, taką przedwojenną, pod parapetem niektórzy mają, u mnie pod dębowym blatem. 

U moich dziadków taka była, pod parapetem. Babcia tam przetwory trzymała. A kamienica z 1908 roku. Dzisiaj takich luksusów nie uświadczysz. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Ja się przerzuciłem na zieloną. 

Ile to jest bez nadużywania? 

U moich dziadków taka była, pod parapetem. Babcia tam przetwory trzymała. A kamienica z 1908 roku. Dzisiaj takich luksusów nie uświadczysz. 

U mnie są :)  zrobiliśmy takie szafki podparapetowe . W pokoju kafle.

Ale chlodu nie ma :( 27 stopni :(((

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, rozi napisał:

Uxmalik, ja wiem, że upał, ale 27 w szafce??? Tyle to ja nawet w kuchni nie mam. Od południa.

15zł sztuka, o ile mówimy o losach na łyżeczki.

Dziękuję :)* za informację.

To poproszę 8 i 32

Moóozg mi paruje. Siedziałam w sali bez klimy i na pełnym słońcu 8h. Jutro też. 

Niedługo moja kora mózgowa osiągnie grubość kilku nano metrów.Zanikną  funkcje poznawcze i motoryczne. Pamieć krótkotrwała przeniesie się do pamięci masowej. 

A pies chce się bawić lata po mieszkaniu z zabawkami. Nie rozumiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, uxmal napisał:

Dziękuję :)* za informację.

To poproszę 8 i 32

Moóozg mi paruje. Siedziałam w sali bez klimy i na pełnym słońcu 8h. Jutro też. 

Niedługo moja kora mózgowa osiągnie grubość kilku nano metrów.Zanikną  funkcje poznawcze i motoryczne. Pamieć krótkotrwała przeniesie się do pamięci masowej. 

A pies chce się bawić lata po mieszkaniu z zabawkami. Nie rozumiem.

Dziękuję ślicznie, zapisuję   49.gif

Ale do ogólnonarodowej pamięci masowej?

Pies pracuje widocznie na bardzo krótkotrwałej, co sobie uświadomi, że gorąco, to zapomina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, rozi napisał:

Dziękuję ślicznie, zapisuję   49.gif

Ale do ogólnonarodowej pamięci masowej?

Pies pracuje widocznie na bardzo krótkotrwałej, co sobie uświadomi, że gorąco, to zapomina.

Oj nie, mam nadzieję że do  pamięci masowej wielordzeniowej.Jeden rdzeń to nie moja bajka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...