Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

9 minut temu, rozi napisał:

Tak patrzę i na Dianę od Molly (mówiłam już). To są suczki, ale w wyrazie jak psy. Twarde, dominujące, niezależne, napakowane. Jak ktoś chce suczkę, to nie weźmie, a jak psa, to nie weźmie, bo suka.

Trzeba czasu.

Mówię po sobie, lubię suki, nie zadzwoniłabym o Bezę, ani o Diankę.

Tak, są obie  bardzo podobne i rzeczywiście może być tak właśnie, jak piszesz. Tu wszyscy pamiętają Bezę biedusię szkielecika, ja jestem z nią na co dzień, więc też nie patrzę obiektywnie, ale widząc ją na zdjęciach, ludzie mogą naprawdę omijać ją i szukać bardziej "suczych" suczek. Ja też zawsze preferowałam suczki, a Beza jest jak samiec i to z wyglądu i charakteru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, helli napisał:

Może jakieś zdjęcie z  dziewczynką udałoby się zrobić? Bez pokazywania twarzy.

Zdjęcia z dziećmi chyba podobają się, a ona do nastolatka i rozsądnych rodziców mogłaby być.

Ma zdjęcia w ogłoszeniu z moją młodszą córką i nawet z kotem, żeby było widać, że nie jest problematyczna. Ona uwielbia zabawy z moimi córkami.

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie domu dla Bezy nadal nie ma, ale za to sunia ma stałych, niezawodnych deklarowiczów. Bardzo dziękujemy koja za kolejną wpłatę 50 zl dla suni!

Był jeden telefon w sprawie adopcji Bezy, ale zarówno Jadze, jak i mnie pozapalały się lampki ostrzegawcze.

Dzwoniła Pani szukająca psa dla przyjaciela. Pies miałby być pilnujący. Jaaga opowiedziała o suni, zaznaczyła, że nie wyadoptujemy jej do żadnego kojca, czy budy i powiedziała, że to Pan mógłby zadzwonić, żeby porozmawiać. Oczywiście więcej nikt się nie odezwał. Obie mamy podejrzenia, że Beza pilnowałaby domu na zewnątrz, a to odpada:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonił jeszcze pan z Krakowa, emeryt. Zdziwiłam sie, że chce Bezę. Powiedział, że szuka suczki, która nie będzie przypominać ich suczki, jaka mieli wczesniej. Ona była czarna podpalana, więc zwrócili z żoną uwage na Bezę, dlatego, że  jest biala w łatki. Szukał jednak drobniejszej suni. Zaproponowałam Bajke i Freyę, bo są mniejsze i łatwiejsze  w obyciu. Jednak Bajka pojechała do DS, a o 15 kg Freyę nie odezwał się już.

Jakieś zainteresowanie jest, więc pozostaje mieć nadzieję, że w końcu odezwie się TEN dom.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Jaaga napisał:

Zadzwonił jeszcze pan z Krakowa, emeryt. Zdziwiłam sie, że chce Bezę. Powiedział, że szuka suczki, która nie będzie przypominać ich suczki, jaka mieli wczesniej. Ona była czarna podpalana, więc zwrócili z żoną uwage na Bezę, dlatego, że  jest biala w łatki. Szukał jednak drobniejszej suni. Zaproponowałam Bajke i Freyę, bo są mniejsze i łatwiejsze  w obyciu. Jednak Bajka pojechała do DS, a o 15 kg Freyę nie odezwał się już.

Jakieś zainteresowanie jest, więc pozostaje mieć nadzieję, że w końcu odezwie się TEN dom.

Znajdziemy jej super domek:)

A swoją drogą po raz pierwszy spotykam się z argumentem, że sunia nie przypomina ich poprzedniej suczki. Zazwyczaj ludzie szukają właśnie podobnych. To zresztą jest złudne i zawsze ludziom mówię, że to jest zupełnie inna sunia, może się inaczej zachowywać itp...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 28.02.2020 o 14:20, Jaaga napisał:

Rozliczenie Bezy za luty:

 290 zł pobyt

30 zł szczep. p wścieklinie

17,81 zł wyroznienie ogłoszenia dzis dane na miesiąc. Razem 337,81 zł.

Kaska przelana, bardzo dziękuję!

Już się martwiłam, za co zapłacę platności, a tu znowu Małgosia i Rafał poratowali sunieczkę wpłatą 200 zł. Nie muszę Wam mówić, jakie to cudowne uczucie wiedzieć, że jak jest źle, to można liczyć na czyjąś pomoc? Nie przestaje mnie wzruszać ich pomoc!

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

 

89208375_3265228410162040_6235641143346855936_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQlGOSapmlTfw0wgqmIe4ypOA0VOdUkMkzHNs27onOlYXRJE2ntBLZlTUuJOedbx3YM&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=32e12fd8c8b87346d84e6ae1eb10b166&oe=5E96979A

 
  • To jest sup[er zdjęcie do ogłoszeń. Z kotem w tle  :)

 

Też tak myslę, dlatego nie wykadrowałam jej na tym zdjęciu, tylko dodałam całe. Wczesniej nasza brytyjka Grace zawsze pozowała, po jej śmierci nie mam juz takich psio-kocich fotek. Ryśka to tez staruszka,  lubi czesto posiedziec i odpocząć, nie jest taka nachalna. Jednak i tak takie fotki świadczą o tym, ze psiak nie chce zjeść inneg zwierza i jest w porządku do małych stworzeń.

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę Jaagi zamówiłam Bezie obrożę Foresto. 

 

Aktywacja zamówienia nr 105475

Potwierdź złożenie zamówienia

Zamówienie zostało potwierdzone

Zamówienie zostało przyjęte do realizacji.

Wartość zamówienia to 89.87 PLN

Wybrana forma wysyłki to Kurier DPD

Koszt wysyłki wynosi: 12.00 PLN

Łącznie:  101.87 PLN 

Produkty, które zamawiasz:
Foresto Obroża dla Psów o Wadze Powyżej 8 kg, długość 70 cm *1 sztuka

Cena: 91.70 PLN

1 sztuka za 91.70 PLN

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Jaaga napisał:

Fajnie, będę spokojna. W tym roku sąsiad nie opryskiwał sąsiadnich pół p. robalom, więc obawiam się, żeby czegoś nie złapała. Przy większym psie wcierki czy tabletki drożej wychodzą, niż obroża na cały sezon.

Gdyby Beza była bardziej adopcyjna, możnaby kupić coś tańszego, ale ja jakos nie widzę tłumów chętnych na jej adopcję:)

Zamówienie przyjdzie z Zookraka:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...