Jump to content
Dogomania

Koniec rozliczam, Budowa biotopu łąki mamy nadwyżkę 18 zł BAZAREK TRANSPOROWY dla Ślepaczka i Kudłaczka -Zamojskich piesków do 3.06.2019


uxmal

Recommended Posts

51 minut temu, uxmal napisał:

Dlaczego? Zasypiam po kawie.:)

Dlaczego Oneczko?

Kawę proponuję pić do 13, a po 13 napoje wyskokowe - można do rana.

Z kaw po południu to może jakieś latte pomiędzy drinkami ? ;-) 

Uxmal, ja Ci dobrze radzę, nie powielaj moich błędów. Ja pijam z 5-6 kaw/dzień.Kawa to zło! ;-) Wstrętny nałóg!

Przynajmniej mojej Krasawicy nie pój kawą ;-)

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam pić herbatę ale jakoś mi nie smakuje. Wolę zioła: rumianek, brzozę, kocimiętkę, liście rokitnika są super.

Ale.. trzeba myć czajniczek :))

Teraz mniej piję kawy tak ok 6. Wcześniej 8-10. Więc jest lepiej.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Radek napisał:

Dlatego trzeba pić herbatę:) 

Ja też się próbowałem przerzucić na herbatę, ale też jakoś tak ... nie daje mi to satysfakcji ;-) wymyśliłem więc sobie - trochę - dając tym powód do źartów innym osobom, że parzę sobie od razu dwa naczynia - kubki czy filiżanki: w jednej kawę, a w drugiej do popijania herbatę lub wodę. W ten sposób dłużej mi schodzi z wypiciem i przez to pijam mniej kawy w ogólnym rozrachunku.  No i kawa w żołądku jest w mniejszym "stężeniu".  ;-)  Wydaje mi się, że kawa już na mnie nie działa, ale jednak działa w taki sposób, że jak jej nie piję to bardzo "czegos" mi brakuje. ;-)

Od czasu do czasu daję radę zrobić sobie dzień przerwy w piciu kawy. ;-) , więc wydaje mi się, źe jeszcze nie jestem nałogowcem. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, uxmal napisał:

Taki sztywny jak z pudełka po butach ale taki gruby sztywny.

Bo są  też takie sflaczałe kartony.

Nie wytrzymam z Tobą  :D

Dam Ci karton gruby sztywny, nawet dwa. Naprzynosiłam do wysyłania kwiatów i mi zostały.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na konto wpłynęły pieniądze od :

B-d-40 zł (nadwyżka 1 zł)

Aldrumka  -10 zł

Jo37 -10 zł

Havanka -15 zł

Tola-20 zł

Maria1957- 10 zł

Iv_ -25 zł (nadwyżka 8 zł)

Konfirm31-20 zł

b-b-10 zł

Dusia-duszka 20 zł

Olena84 -10 zł

Aga 76 -30 zł

Helli-50 zł (nadwyżka 1 zł)

 

Ślicznie dziękuje :)))))))))))

image.png.d9b894c4c833ffb1b428952ddcd058f0.png

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, b-d napisał:

Ja też się próbowałem przerzucić na herbatę, ale też jakoś tak ... nie daje mi to satysfakcji ;-) wymyśliłem więc sobie - trochę - dając tym powód do źartów innym osobom, że parzę sobie od razu dwa naczynia - kubki czy filiżanki: w jednej kawę, a w drugiej do popijania herbatę lub wodę. W ten sposób dłużej mi schodzi z wypiciem i przez to pijam mniej kawy w ogólnym rozrachunku.  No i kawa w żołądku jest w mniejszym "stężeniu".  ;-)  Wydaje mi się, że kawa już na mnie nie działa, ale jednak działa w taki sposób, że jak jej nie piję to bardzo "czegos" mi brakuje. ;-)

Od czasu do czasu daję radę zrobić sobie dzień przerwy w piciu kawy. ;-) , więc wydaje mi się, źe jeszcze nie jestem nałogowcem. ;-)

No właśnie z tą herbatą jest coś nie tak smakowo. Zielona jest albo gorzka albo jej nie czuć. Biała to wogóle nie wiem po co ją ludzie kupują. Smaku nie czuję. Czarna jest ok, czerwona pachnie ziemią. Jeszcze jest niebieska - jest ok no i żółta - może być.

Z kawą to zaczęłam się oszukiwać - piję małe filiżanki. W domu tylko w kubku.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...