Jump to content
Dogomania

DODANA BIŻUTERIA !! Długopisy, notatniki, piękne, srebrne zawieszki do 03.06. g.22


Poker

Recommended Posts

2 godziny temu, gryf80 napisał:

Przesyłka doszła. Zaraz ją oplace 

super, bo zawsze mam obawy czy dojdzie nierejestrowana.

elik , podaj  nr themaga  b-d i b-b , po co pieniądze mają krążyć do mnie ,a potem do niej,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Poker napisał:

super, bo zawsze mam obawy czy dojdzie nierejestrowana.

elik , podaj  nr themaga  b-d i b-b , po co pieniądze mają krążyć do mnie ,a potem do niej,

Dzięki Poker, dzięki elik!.

Już dostaliśmy dane do przelewu.

Ode mnie przelew już poszedł.

Link to comment
Share on other sites

Jak wy kochacie te zwierzatka , chyba dla was każdy pies jest cenny , a są ludzie co potrafią krzywdzić , dlaczego świat nie składa się z takich jak wy. Ja zrobię jeszcze kilka fantów na bazarki dla innych piesków ale teraz mkam urwanie głowy z tym co mam po opercjach , jak to się ustabilizuje mozecie liczyć na fanty na bazarki , szczególnie dla ślepych pieskówy czy jakiś z guzami . Co do tych fantów to podajcie adresy gdzie wysyłać do tej pory mam jeden adres dopiero. mój mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Ty to masz serce z diamentu.

A ja widzę ze wszystkie wasze serca są z diamentów , moze nawet nie wiecia że najeżycie do bardzo elitarnej grupy szlachetnych ludzi ale tak jest na tym zepsutym świecie jesteście właśnie diamentami.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, themagda napisał:

Czy może ktoś wie co z ładowaniem zdjęć czy będzie jak dawniej i kiedy , Czy już jakaś informacja na ten temat jest?????

Nikt nam tu żadnych informacji nie udziela. Robią co chcą i tak jest jak zrobią. Niestety. Poprzednio taki stan trwał kilka ładnych dni. Z tydzień chyba.

Podawaj na wątku wiadomość od kogo i ile kasy wpłynęło, żeby Poker mogła zrobić podsumowanie bazarku.

Dla Jo37 podaj jaki będzie koszt opłaty pocztowej. Aldrumka odbierze kolczyki osobiście więc obejdzie się bez opłaty pocztowej :)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie

Dochód  z moich fantów

Dusia-Duszka 28 zł

gryf80 10 zł

Kamila Proc 15 zł

mila-ada 23 zł 

p.Bogusia 20 zł

-----------------------------

razem : 96 zł

Dochód za wyroby themagda

Ana G-R  150 zł

Aldrumka 10 zł

Anula 100 zł

beataczl 30 zł

Jo37 55 zł

---------------------

razem:345 zł

cegiełki

Anula 100 zł

b-b 10zł

b-d 100 zł

--------------

razem 210 zł

dochód ode mnie + od themagda 337 zł + cegiełki 60 zł= 651 zł zł

przeleję z mojego dochodu  w zaokrągleniu 100 zł

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, themagda napisał:

Ale ja nie wiem co kupiła Jo37 i ile wpłaciła przychodzę jakieś pieniadze np przyszło 60 zł ale nie wiem od kogo nie znam nazwisk

a nie napisała nicku  ?

popatrz na pierwszą stronę, zaznaczyłam przy fantach kto kupił.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, themagda napisał:

Ale ja nie wiem co kupiła Jo37 i ile wpłaciła przychodzę jakieś pieniadze np przyszło 60 zł ale nie wiem od kogo nie znam nazwisk

Jo37 kupiła ten wisiorek

20190409_183204.jpg.758dc29897a9b9ea5ec1c77830d71e79.jpg

 

Przeglądnij swoje fanty i będziesz wiedziała kto, co kupił i za ile :)

Podałam nr Twojego konta b-b i b-d. To będą wpłaty na tzw. serduszka, czyli bez kupowania fantów.

Prosiłam żeby podawali nicki. Przeczytaj tytuły przelewów i będziesz wiedziała kto wpłacił.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, themagda napisał:

przyszło 60 zł ale nie wiem od kogo nie znam nazwisk

Większość z nas nie zna nazwisk, dlatego w tytule przelewu podajemy swoje nicki. Czytaj tytuły przelewów.

Przypuszczam, że 60,00 zł przesłał b-d, bo deklarował serduszko za 50,00 zł, a na PW napisał mi, że "dorzucił" dyszkę :)  Dzięki b-d  :)

Link to comment
Share on other sites

Na razie przyszło 60 zł i nie wiem od kogo niku nie ma adresu do Jo37 tez nie wiem na jaki adres wysłać, wolałabym jutro isc na pocztę i wysłać ze dwie, trzy sztuki wysłać  zeby nie chodzić wiele razy bo bedę szła z psem w nosidełku nie zostawiam jej samej w domu a poczta daleko a ja stara wiec w upale to lepiej zebym miała te adresy za jednym zamachem wysłać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...