Jump to content
Dogomania

DODANA BIŻUTERIA !! Długopisy, notatniki, piękne, srebrne zawieszki do 03.06. g.22


Poker

Recommended Posts

Bardzo was przepraszam ja jestem panikara a do tego byłam cały miesiąc w wielkim strachu i napieciu i nerwy mi puściły już sie ogarnełam. Musze zbadac jutro też Bonię bo ma soś dziwnego na cycusiu sine i twarde nie podoba mi sie ta rzecz. Jeszcze raz przepraszam, jesteście takie kochane i szlachetne ze pomagacie pieskom . Podziwiam cie Poker że tyle piesków uratowałaś , to trzeba mieć serce , ja kiedyś ratowałam koty ale doszło do tego że ich nie mogłam razdać nikomu bo wszystkie kochałam i miałam 17 kotów na raz  . Teraz już aż takiego błędu nie popełnię Blusia to ostatni pies którego wzięłam na stałe. Gdyby były pieski czy chore czy do uspienia to będę was prosić o pomoc ale ich ie będę brać. odebrałam kilka rzeczy ze sklepu mamim

kilka ciuchów czy dać zdjecia to ostati dzień ale moze się komuś spodobają

Link to comment
Share on other sites

NikaEla czasem trzeba trochę zrozumienia nie tylko suche przepisy . Jestem emerytką i mam 1100 zł emerytury czynszu mam 550 do tego opłaty i utzymanie leków swoich nie kupuje bo mi nie starcza . Dbam o pieski próbuję dorobić ale mi ceżko idzie i niewiele dorabiam . Nagle mi wyszły 2 operacje w jednym miesiącu  gdyby jedna to nie prosiłabym o pomoc tylko sama to załatwiła , operowałam yorka 3 razy i nie prosiłam o pomoc bo to było rozłożone w czasie a teraz spadło na mnie 2 operacjespodziewałam się jednej nie wiem czy jutro nie dowiam się ze mam zrobić jeszcze Boni operację wiec sytuacja na prawde wyjątkowa ja nie jestem naciągaczką czy kimś takim, sama chętnie pomagam jak jest okazja i dalej będę sie starała pomóc czasem trzeba pomóc komuś kto ma pieski w ds . Widzę ze pomagacie domom tymczasowym które biora po kilka tysięcy i płaca z tego raty za dom to można tak robic a jak ktos ma taką niecodzienną sytuacje ze nagle dodatkowa operacja ropomacicza i obie w jednym miesiacu to już nie wolno pomóc bo przepis , każdy przepis powinien mieć wyjatki bo niejeden raz ktoś może mieć problem w DS. Trzeba indywidualnie rozpatrywać , Ja znam emerytkę co ma 3 koty i na prawde nie ma pieniedzy często na jedzenie dla nich i jest tu moja sąsiadka dobra kobieta co karme dla tych kotów kupuje i jakiś pan co tylko tą emerytkę spotyka w parku też jej pomaga . Czasem niekoniecznie przepis jest najwazniejszy , najważniejsze zeby byc człowiekiem.

Dodam ze w sprawie tak bardzo formalnej to Blusia nie jest jeszcze moja bo za nią nie zapłaciłam , będzie już moja całkiem jak zapłacę tej kobiecie z chodowli . Na razie miałam Bambisię z ropomaciczem więc nie płaciłam , jeśli to cię usatysfakcjonuje , ja ją za swoją uważam ale formalność zapłacenia za nią nie została jeszcze dokonana bo nie mam na to, operacje ważniejsze .

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Aldrumka napisał:

Kolczyki nr 20 poproszę (takie to pisanie szybkie z komórki zawsze coś nie tak) 

super, dzięki. Wpłata na konto themagda i ona będzie wysyłać.

38 minut temu, b-d napisał:

Ale z themagda jest zdolniacha - takie fajne rzeczy ręcznie zrobić - to jest coś.

to prawda, ja do takich rzeczy mam dwie lewe ręce.

33 minuty temu, themagda napisał:

themagda jest bez pieniędzy wiec coś kombinuje żadna to zdolność nauczyłam się z internetu po prostu musze coś kombinować ,emerytury głodowe dają.

niestety, ani żyć , ani umierać nie dają.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję dziewczyny kochane jestescie wielkie , tez tak chcę pomagać . Nie wiem co dalej robić czy mam coś w rozliczeniu robic czy wysłac zdjęcia nowych faktur bo się znów uzbierało jak to się rozlicza ,pierwszy raz biorę udział w tym i myśle ze ostatni bo już sunie zdrowe , jeśli sie okaże ze Bonia nie ma guza na cycusiu to na pewno parę lat spokoju tak jak miałam do tej pory. chyba u mnie kataklizm ma sie ku koncowi. dzięki Bogu i wam , macie serce co w tych czasach raczej rzadkośc , nie umiem wam podziękowac tak jak na to zasługujecie ale dowiedziałam sie jednego e na swiecie są 2 rodzaje ludzi ci zwykli i ci szlachetni a szlachetnych trzeba szukać tam gdzie słabszemu dzieje sie krzywda . Ot co!!!!!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, b-d napisał:

To za 50 tych cegiełek poproszę.

dzięki za hojność

2 godziny temu, themagda napisał:

Dziękuję dziewczyny kochane jestescie wielkie , tez tak chcę pomagać . Nie wiem co dalej robić czy mam coś w rozliczeniu robic czy wysłac zdjęcia nowych faktur bo się znów uzbierało jak to się rozlicza ,pierwszy raz biorę udział w tym i myśle ze ostatni bo już sunie zdrowe , jeśli sie okaże ze Bonia nie ma guza na cycusiu to na pewno parę lat spokoju tak jak miałam do tej pory. chyba u mnie kataklizm ma sie ku koncowi. dzięki Bogu i wam , macie serce co w tych czasach raczej rzadkośc , nie umiem wam podziękowac tak jak na to zasługujecie ale dowiedziałam sie jednego e na swiecie są 2 rodzaje ludzi ci zwykli i ci szlachetni a szlachetnych trzeba szukać tam gdzie słabszemu dzieje sie krzywda . Ot co!!!!!

jeszcze się zdarzają

44 minuty temu, Aldrumka napisał:

Chciałabym odebrać osobiści. Porozumiem sie Z the magdą

fajnie, będzie szybciej

32 minuty temu, Kamila Proc napisał:

a ja podniose

dzięki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...