Jump to content
Dogomania

Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Dnia 31.05.2022 o 22:22, Nadziejka napisał:
 
🍀❤️    Lindzie i Amely poslalam Jaguniu ku Tobie z zakonczonego kramiku 76 zl

Ślicznie dziękuję. Dodałam  połowę, czyli 38 zł w rozliczeniu na pierwszej stronie.

W zwiazku z tym, że pieniądze Lindy są umieszczone na koncie ZEA, to przelałam kwotę 38 zł z opisem na ich konto.

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam lindowe faktury.  Tolu, proszę o potwierdzenie, że fundacja je opłaciła. Oryginały dziś wysyłam z pozostałymi poleconym. Dziś równiez wpłaciłam na fundacyjne konto 38 zł z bazarku Nadziejki,potwierdz proszę jak dojdą.

Resized_20220623_111513.jpeg

Resized_20220623_111522.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Pieniądze znajdujące się na koncie ZEA na Borysa przenoszę na potrzeby Lindy i dodaję tu w rozliczeniu na pierwszej stronie - to kwota 2519,30 zł. Informacja o tym jest również umieszczona w poście rozliczeniowym wątku borysowego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 13:33, Aska7 napisał:

Dogo jest niezmierzone. Dopiero tu trafiłam po dzisiejszym wpisie Jagny na wątku Borysia.

Nie znasz naszej Lindy? Choc rzeczywiście,  kiedy ktoś przyjeżdza, to ona ucieka do łazienki,  wiec stąd mogłaś jej nigdy nie widzieć. Tylko jej wózek zawsze zostaje pod schodami. Oboje z Kajem nie lubią ludzi poza domownikami.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
Dnia 14.11.2022 o 20:36, Nadziejka napisał:
Poslalam Lindusi pieniazki z kramiku wspolnego 40 zl Cegielenki

Ślicznie dziękuję, pieniadze dotarły, już dopisuję w rozliczeniu. Chciałabym Lindzie kupić dwa legowiska antystresowe tzw "włochacze" na zmianę, bo inne niszczy, a co dzień musi miec zmieniane, ze względu na to, ze zarówno kupę jak i siku robi pod siebie. Piorę ogólnopsie co dzień i suszę na kaloryferach, stąd koniecznosć posiadania min. dwóch dla niej samej.Na wyższe nie potrafi się dostać,  a zwyczajne niszczy i każde "wybucha" po kilku dniach. Tak więc bardzo cieszę się z każdej wpłaty, bo pozwoli nam zwiększyć komfort życia naszej Lindusi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 19:10, Poker napisał:

A koce też niszczy? albo poduszkę czy kołdrę w poszwie?

Koce ciągnie łapami i zwija w kąt a poduszki czy kołdry w poszwie sa zbyt kłopotliwe w praniu i suszeniu. Poduszka zajmuje praktycznie jedno pranie. To juz jeden cykl dziennie tylko na jednego psa. Do tego dłużej schną na kaloryferze.Te legowiska antystresowe są lekkie, ale przylegające, nie za płaskie, nie za wysokie, na dole maja antypoślizgowy materiał. Kupilam je swoim szczeniętom, ale Linda przejmuje. na zimę są optymalne.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Moli@, mam podobne 3 sztuki, tylko kolorowe, może to nawet z tej samej firmy majtki. Juz są pogryzione. Super są majtki jednorazowe dla kobiet na nietrzymanie moczu z Biedronki. Jednak Linda tez je szybko rozszarpuje. Zakładam jej tylko jak ktoś ma przyjechać, żeby nie ciągnęła smugi moczu po podłodze i tyle zazwyczaj wytrzymuje. Ona na początku dostala 2 ortopedyczne legowiska i oba wybuchły. Dziwnym trafem tylko tych antystresowych legowisk nie niszczy.

Widzę na zdjęciu spray, pewnie na siuśki? Znasz cos skutecznego do sprzątania moczu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 07:46, Jaaga napisał:

Dziękuję Moli@, mam podobne 3 sztuki, tylko kolorowe, może to nawet z tej samej firmy majtki. Juz są pogryzione. Super są majtki jednorazowe dla kobiet na nietrzymanie moczu z Biedronki. Jednak Linda tez je szybko rozszarpuje. Zakładam jej tylko jak ktoś ma przyjechać, żeby nie ciągnęła smugi moczu po podłodze i tyle zazwyczaj wytrzymuje. Ona na początku dostala 2 ortopedyczne legowiska i oba wybuchły. Dziwnym trafem tylko tych antystresowych legowisk nie niszczy.

Widzę na zdjęciu spray, pewnie na siuśki? Znasz cos skutecznego do sprzątania moczu?

Oj, to problem jak niszczy gacie 😞

Mam szczęście, że Pikusia nie ma zapędów niszczycielskich... ani gaci, ani legowisk.

Używam VITOPAR i SURFANIOS (też przy kotach skaczących po blatach w kuchni, stole)

https://www.dezynfekcja24.com/Surfanios-chelp-pol-114.html

ps

Używam jeszcze  YOPE uniwersalny płyn antybakteryjny - rozmaryn i bergamotka. Świeży/ładny zapach długo utrzymujący się w pomieszczeniu..., niestety ostatnio nie mogę go dostać 😞 już końcówką lecę

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 08:32, Nadziejka napisał:
 Jagusiu a  jakie planujesz kupic, nie wlochate,tylko gladkie? ceny chyba od 100 zl do kilkuset nawet ojej..

Wladnie włochate. Gladkie mamy podarowane dwa przez toz i leżą. Linda nie potrafi na nie wejsc.

 

Dnia 18.11.2022 o 08:10, Moli@ napisał:

Oj, to problem jak niszczy gacie 😞

Mam szczęście, że Pikusia nie ma zapędów niszczycielskich... ani gaci, ani legowisk.

Używam VITOPAR i SURFANIOS (też przy kotach skaczących po blatach w kuchni, stole)

https://www.dezynfekcja24.com/Surfanios-chelp-pol-114.html

ps

Używam jeszcze  YOPE uniwersalny płyn antybakteryjny - rozmaryn i bergamotka. Świeży/ładny zapach długo utrzymujący się w pomieszczeniu..., niestety ostatnio nie mogę go dostać 😞 już końcówką lecę

dziękuję. Byl taki temat na grupie hodowlanej i podpisywałam sobie. Wypróbowałam juz większość, ale tych nie używałam. Strasznie drogie te rzeczy a przy starych psach sporo idzie. Wczoraj nawet Andżela weszla na piętro i wysikała się. Widocznie uznała, że to był spacer, tyle że milszy, bo w ciepełku. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 08:49, Jaaga napisał:

Wladnie włochate. Gladkie mamy podarowane dwa przez toz i leżą. Linda nie potrafi na nie wejsc.

 

dziękuję. Byl taki temat na grupie hodowlanej i podpisywałam sobie. Wypróbowałam juz większość, ale tych nie używałam. Strasznie drogie te rzeczy a przy starych psach sporo idzie. Wczoraj nawet Andżela weszla na piętro i wysikała się. Widocznie uznała, że to był spacer, tyle że milszy, bo w ciepełku. 

Niestety, ceny zwalają z nóg.

Kilka psów w domu w tym dziadeczki i środków czystości / dezynfekcyjnych schodzi bardzo dużo, o psie z porażonym tyłem nawet nie wspomnę  😞

Wystarczy, że jeden siuśnie  to pozostałe lecą w to miejsce  podsiusiać - bo ich ważniejsze 😞

 

Link to comment
Share on other sites

VITOPAR -

Myję podłogę "normalnym" środkiem i czekam aż wyschnie i wtedy spryskuję całą powierzchnie VITOPAREM (szybko schnie) - nie zmywam / nie rozcieram.

YOPE uniwersalny płyn antybakteryjny - rozmaryn i bergamotka - też spryskuję umytą podłogę ale nie czekam na wyschnięcie - rozprowadzam mopem.

SURFANIOS - rozrabiam w wodzie i myję podłogę

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 08:10, Moli@ napisał:

Używam jeszcze  YOPE uniwersalny płyn antybakteryjny - rozmaryn i bergamotka. Świeży/ładny zapach długo utrzymujący się w pomieszczeniu..., niestety ostatnio nie mogę go dostać 😞 już końcówką lecę

https://www.bee.pl/yope-uniwersalny-plyn-antybakteryjny-do-czyszczenia-rozmaryn-bergamotka-750-ml_p1401335.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=765bc485-39fe-997b-8d13-efd7c72b134e

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...