Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY I ROZLICZONY-WIELKANOCNE RÓŻNOŚCI-ZAPRASZAM DO 12.04.19


Bogusik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

prosze za cw 7, 10, 63, 72-1 szt

Witam serdecznie i pięknie dziękuję za licytację:) Nr 72 to jest cały komplet 6 koszyczków w koszyku.W opcji Kt kupiła WiosnaA  paques065.gif

48 minut temu, WiosnaA napisał:

I pozamiatane....wypatrzyłam co nieco,ale nie mogłam wczoraj zajrzeć.

poproszę chociaż nr 72 KT

Podsumujcie mnie dziewczyny i Anulko gorąco proszę o jak najszybszą wysyłkę ,bo za tydzień wyjeżdżam na dłużej.

Witam serdecznie Aniu i pięknie dziękuję :) Koszyczek jest u Anuli,więc zapakuje fanty z poprzedniego bazarku + ten i wyśle  paques065.gif

35 minut temu, gosia7 napisał:

Dziękuję Jo37 - od dzisiaj o nowej indiańskiej ksywie SZYBKA STRZAŁA;) za pomoc w zakupach i licytacji w moim imieniu. Jeszcze nigdy nie byłam pierwsza na zakupach.

Do wszystkiego się przyznaję i proszę o nr konta.

Witam serdecznie i jeszcze raz pięknie dziękuję :) Wysyłka i rozliczenie dopiero będzie możliwe jak fanty dojdą do Anuli /napisałam w poście informacyjnym/

9 minut temu, Aldrumka napisał:

gosiu  a może poprosimy o wspólną przesyłkę ?

BARDZO PROSZĘ O ZGŁASZANIE ŁĄCZONYCH WYSYŁEK!

                                  

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Jo37 napisał:

Jeszcze Olena84 robiła zakupy. W razie potrzeby pomogę w dostarczeniu fantów.

świetnie - Jo wielkie dzięki

 

No to prosimy o wspólną przesyłkę Olena84, gosia7 i Aldrumka. Jeszcze ustalimy na czyj adres, (Gosi czy Oleny, bo mnie nie zależy, żebym miała przed Świętami :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Aldrumka napisał:

świetnie - Jo wielkie dzięki

 

No to prosimy o wspólną przesyłkę Olena84, gosia7 i Aldrumka. Jeszcze ustalimy na czyj adres, (Gosi czy Oleny, bo mnie nie zależy, żebym miała przed Świętami :)

A ja bym prosiła przed świętami,bo obrusiki na prezenty:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Aldrumka napisał:

świetnie - Jo wielkie dzięki

 

No to prosimy o wspólną przesyłkę Olena84, gosia7 i Aldrumka. Jeszcze ustalimy na czyj adres, (Gosi czy Oleny, bo mnie nie zależy, żebym miała przed Świętami :)

 

8 minut temu, gosia7 napisał:

A ja bym prosiła przed świętami,bo obrusiki na prezenty:)

Kochani,paczka jest w drodze,czekam na nią.W każdym razie jak tylko dotrze to fanty będą zapakowane i wysłane.Wszystkie przesyłki będą wysłane priorytetem tak aby jak najszybciej dotarły.Koszt priorytetu pokryje Bogusik.Tak ustaliłyśmy.Najprawdopodobniej paczki będą wysłane w poniedziałek.Proszę o wiadomość do kogo ma dotrzeć paczka.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Olena84 napisał:

Proszę mnie zmienić na kt by paczka szybciej poszła ;)

Pięknie dziękuję i zaraz zmienię :)  paques065.gif

4 minuty temu, Jolanta08 napisał:

Proszę o nr 29, 58  i 77 KT

Witam serdecznie i pięknie kochana dziękuję :)   paques065.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2019 o 08:00, Anula napisał:

 

Kochani,paczka jest w drodze,czekam na nią.W każdym razie jak tylko dotrze to fanty będą zapakowane i wysłane.Wszystkie przesyłki będą wysłane priorytetem tak aby jak najszybciej dotarły.Koszt priorytetu pokryje Bogusik.Tak ustaliłyśmy.Najprawdopodobniej paczki będą wysłane w poniedziałek.Proszę o wiadomość do kogo ma dotrzeć paczka.

dla nas gosia7, Olena84 i Aldrumka na adres Gosi prosimy

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎04‎-‎10 o 08:00, Anula napisał:

 

Kochani,paczka jest w drodze,czekam na nią.W każdym razie jak tylko dotrze to fanty będą zapakowane i wysłane.Wszystkie przesyłki będą wysłane priorytetem tak aby jak najszybciej dotarły.Koszt priorytetu pokryje Bogusik.Tak ustaliłyśmy.Najprawdopodobniej paczki będą wysłane w poniedziałek.Proszę o wiadomość do kogo ma dotrzeć paczka.

Ja też poproszę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...