Jump to content
Dogomania

Rozliczony -Kwiatki z Lolciowej rabatki:) do 28.04. 2019 godz. 20.00


ona03

Recommended Posts

1 godzinę temu, Aga76 napisał:

Zapraszamy po kwiatuszki i koszyki :) mogą być na kwiatuszki :) 

Agusiu, sama tu dzisiaj rządzisz :)

 

nTSNeqdHk7RYgXcNw4ClwLF8vZE2Oid4d4jhB5kI

 

 

Smyczku i Agusiu 76, no i co mam z Wami zrobić image.gif.247bf22276e80a6595f1f98a500a33d0.gif

 

dziękujemy pięknie za szaleństwo wpłatowe

 

jakby ktoś się nie dopatrzył, to to jest różowy szafirek....

gp3RSN3g0XdVMA5gFjr45lXJz1gOisQNVlQ9bexG

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, beataczl napisał:

poniewaz wyjezdzam mam pytanie-jakis bazarek  na koniec maja lub w czerwcu bedzie jeszcze?

Witaj Beatko :)

Bazarki robię tylko wiosna i jesień, to jest optymalny czas sadzenia, a i czasu nie miałabym na trzeci bazarek w roku.

Zapraszam jesienią :)

 

 

3 godziny temu, Aga76 napisał:

Ogród otwarty :) 

Całą dobę, wiosną i jesienią :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, mgog napisał:

Oneczko jeśli to nie za zbyt intymna prośba wklej trochę zdjęć ze swojego ogrodu z dalszej perspektywy. Bardzom ciekawa jak on wygląda, jak rozplanowałaś grzędy - musi być pięknie, gdy wszystko kwitnie :)

 

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Dobry wieczór :) Też jestem ciekawa Onkowego ogródka w całości :)))

No i co mam Wam odpowiedzieć, jest oczywiście bardzo kolorowy ale..... odkąd robię bazarki na Lolcia, niestety nie mam czasu na swój ogródeczek. W porze kiedy trzeba plewić, np. teraz, chwasty wlazły mi w lilie i liliowce. A  ja zamiast je wyrywać, przygotowuję badylki do poniedziałkowych wysyłek.

Wczoraj i dziś wykopałam i przygotowałam ok. 120 sadzonek , po nich zostało sporo dziur w ziemi, ziemia sucha, nie wszystko da się zasypać od razu.

Postaram się wysłać większość w poniedziałek,  na pewno niektóre roślinki klapną w transporcie, ale nie martwcie się woda i trochę cienia to odżyją na pewno. Sadzonki są w większości odpowiednikiem ceny ale....

Niektóre gatunki rosną szybciej, wtedy sadzonka może być większa, ale niektóre aby uzyskać wielkość do sprzedaży potrzebują nawet 2-3 lata, wtedy ta cena jest wyższa.I bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii.

W tygodniu pracuję, jak Wy prawie  wszyscy, często w soboty, czas  na dom i ogród mam w tylko wekend. A w czasie trwania bazarku,  a to jest ok. 4 miesiące w roku , te najważniejsze dla ogrodu miesiące/ przygotowanie wszystkiego - wysyłki/ wtedy niestety wszystko jest zsunięte na plan dalszy.

I tak od paru lat zaległości, zaległości, zaległości.....

Ale wszystko dla Lolcia, bardzo go kofffffam......, nawet nie wiem czy z wzajemnością.....

 

Bardzo proszę :) rabata - nawtykane wszystkiego, tulipany w koszyczkach, za chwilę będą wykopane a miejsce ich zajmą dalie, canny i co ja mogę, jak wszystko musi być i jeszcze musi się rozmnożyć abym mogła się podzielić z Wami.....

Jednym słowem mam wesoło.......

NYjAvcck8BrVCzkKS5tId-d8isr7bfXd5p_B4IFu

 

Jesienią zakupiłam troszkę nowych szafirków, wylądowały w kilkunastu koszykach, jak zaczęły wychodzić, mój kocio zrobił sobie na nich kącik wypoczynkowy, musiałam szybciutko wykopać koszyki, aby nie zniszczył moich szafirków. Niektóre koszyczki zakopałam w inne miejsce, ale kilka sobie stoi gdzieś z boczku, a dołki po koszyczkach są super legowiskiem dla kocia......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kwiatki posadzone :) moja poczta wyjątkowo się guzdrze, zwykle przesyłki docierają o 1 dzień później niż do innych miejsc. Karton się trzymał, kwiatki tez, a ze deszczyk popaduje myśle ze będzie dobrze, dziekuje

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, sharka napisał:

Kwiatki posadzone :) moja poczta wyjątkowo się guzdrze, zwykle przesyłki docierają o 1 dzień później niż do innych miejsc. Karton się trzymał, kwiatki tez, a ze deszczyk popaduje myśle ze będzie dobrze, dziekuje

Ufff, odetchnęłam :), dobrze, że popaduje i jest  chłodno, szybciej się przyjmą :)

Aż sprawdziłam, i to nie Twoja poczta, tylko Komorniki przetrzymały nie wiem czemu.

 

Dzień dobry  ogrodniczki

 

 

8 godzin temu, Aga76 napisał:

Kolor prawdziwie nocny :) 

Dzienny też mamy :)

oSzvKllYlRg7vJOYzKi9LULhlSf7wSvrgNCDUnM-

 

8np0sCqiSfYX3MCHxmnXKGsbqRrJ7TBQ7-gRncrw

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sharka napisał:

To właśnie w Komornikach są często przeboje z paczkami. W Plewiskach jest tylko agencja pocztowa. No ale udało się :)

A biedne kfffffiatuszki usychają......

 

 

Palemka poświęcona, ciasto kupione w kościele, piję drugą kawę i zabieram się za pakowanie :)

 

I zapraszam nadal w niedzielę palmowo - handlowo  - pracującą :)

PmbtI-cQTnu2wnIGGyQY8_bDOw5wgOZ-xYgRNXLp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

Bratki są urocze!!! ale ja już na balkon nie kupuję, w połowie lata wątlejsze się robią, nie umiem wyrzucić i tak marnie to wygląda.

Moje na grzędzie lądują:)

 

42 minuty temu, Aga76 napisał:

Oneczko i kuraki uprawiasz w ogródku? :) Widzę takie dwa wesołe :)

Widziałam dziś pierwszy raz pelargonie angielskie mini.

Niedziela handlowa, zapraszamy :) 

Normalnie wszystko jest :)

A fotkę zrobiłaś tych mini ?

 

Kiedyś latem, siedzę sobie na grzędzie, a może to wiosna była......, słyszę jakiś kaczkowy głosik, patrzę, a za płotem dzika kaczuszka z małymi kaczuskami, drze się strasznie. Obok mój kot, to ja za kota i do domu. A w tym czasie rodzinka sobie gdzieś poszła, skąd ona się tam wzięła ????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...