Jump to content
Dogomania

***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!


florida_blue

Recommended Posts

Niufek, w imieniu wszystkich emirowych psow pragne Ci złożyc [B]szczegolne wyrazy wdzięczności [/B]za to,że klinika Redline ,wskutek Twojej radosnej twórczości zamierza sie wycofac z dalszej wspolpracy z naszym przytuliskiem,Mało tego, [B]klinika zamierza zrezygnowac z wszelkiej pomocy bezdomniakom,[/B] ktorej dotychczas bardzo hojnie udzielala. Powinnas teraz byc bardzo z siebie zadowolona, bo my tez nie będziemy odtąd mieli możliwości udzielenia pomocy każdemu psu w potrzebie,ktory do nas trafi , bez względu na porę dnia czy nocy oraz dni świątecznych , a jakos nie ma wiele takich klinik (jeśli w ogole sa), gdzie lekarz w świeto jeżdzi do psa bezdomnego.....
Tak to bywa,jak ktos kopie na oslep.:shake:

A tak przy okazji, skoro juz wiadomo,że Onda jest bez grosza,a Ty tak bardzo tu o finansach krzyczalaś,to może jakos bys Maugo wspomogła? No. chyba że weszłas na ten wątek w jakichś innych celach?

I żeby sprawe finansow Ondy zakończyć :na moj ogląd Peter zgodzil sie zaplacić koszta kliniki,więc wszystko, co bylo ponad te 650 zl. Oddział For Animals z Częstochowy jako oficjalny opiekun Ondy winien mu zwrocić...Ale to juz jest prywatna sprawa Petera i For Animals ,ja w te sprawy nie zamierzam sie wtrącac...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='nefretette']Do gagaty.
Proszę prywatne sprawy załatwiać na pw bo w przeciwnym razie będę zmuszona założyć oddzielny wątek specjalnie dla fundacji Emir i napisać tam kilka ciekawostek. Kwestia finansowa Nefre została uregulowana.[/quote]

Czy jestem przewraźliwiony i tylko ja odczytałem ten post, jako jawny szantaż lub groźbę?. Nefretette, napewno wielu dogomaniaków chętnie zapozna się z Twoimi "rewelacjami" , ja czekam z niecierpliwością !
Co do kwestii finansowych, rozumiem, że Fundacja For Animals zwróciła Maugo już poniesione wydatki, oraz zabezpieczyła fundusze na te następne ?. MAUGO - uprzejmię proszę o potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Century Gothic][SIZE=3]No to ja się zapytam, jako kobieta, jako osoba która poznała smak głodu, jako po prostu Człowiek.[/SIZE][/FONT][FONT=Century Gothic][SIZE=3] Nie jestem pierwsza i nie pierwszy raz zadaję pytanie. Konkretne. Na które jest odpowiedź prosta jak budowa cepa.
[/SIZE][/FONT][/B]
[quote name='Erazm']Ja tez tak sobie podczytuje i w zwiazku z tym mam pytanie: Czy ktos pomaga p. Malgosi w utrzymaniu i leczeniu psiak, czy tez stac ja na wziecie tego obowiazku na swoje barki i czy sie zadeklarowala w tym kierunku? To chyba duze koszta, to duzy i chory pies:shake:[/quote]

[FONT=Century Gothic][SIZE=3][B]Każdy człowiek wchodzący na ten watek i widzący dalej niż czubek własnego nosa widzi wołanie o pomoc Pani Małgosi.[/B][/SIZE][/FONT]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/32/63600f8afebc2f33.png[/IMG]

[B][FONT=Century Gothic][SIZE=3]i kolejne i to jednego dnia, czyli naprawdę nie jest wesoło. [/SIZE][/FONT][/B]

[IMG]http://images6.fotosik.pl/473/0e57329949f0f519.png[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/32/892eba9012bc08df.png[/IMG]

[B][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Ochami i achami nie nakarmimy Ondy.
[/SIZE][/FONT][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Proste jak budowa cepa[/SIZE][/FONT][/B].

[FONT=Century Gothic][SIZE=3][B]Maugo proszę o informacje czy coś się zmieniło?
Prosze nam napisać również co u sunieczki czy dalej robi postępy?
[/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefretette']Potwierdzam słowa Petera, że fundacja For Animals pokryje koszty leczenia i żywienia Nefre. Wkrótce rozpoczniemy też dla niej akcję adopcyjną, więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych do pomocy. Podsyłajcie nam pomysły, może macie dojścia do jakiś lokalnych mediów, gdzie można byłoby ją pokazać i dotrzeć do potencjalnych przyszłych właścicieli suni.[/quote]

Ja mysle ze kwestia finansow zostala wyraznie okreslona. Tylko jak to wyglada czasowo- czy pieniadze, karma, leczenie zostana wyslane od zaraz czy za okazaniem faktur? Trzeba takie rzeczy dogadac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='admirabilis6']Ja mysle ze kwestia finansow zostala wyraznie okreslona. Tylko jak to wyglada czasowo- czy pieniadze, karma, leczenie zostana wyslane od zaraz czy za okazaniem faktur? Trzeba takie rzeczy dogadac.[/quote]


Dwa posty Pani Małgosi wołające [COLOR=Red][B]o pomoc[/B][/COLOR] są po tej informacji. Należałoby zatem ustalić, wyjaśnić aby ktoś kto tu wchodzi nie odnosił wrażenia, że Pani Małgosia została z ręką w nocniku i ochamiachami. A póki co tak jest. Dlatego pytanie do Pani Małgosi nie tylko ode mnie jak widzę o potwierdzenie lub zaprzeczenie czy pomoc jest de facto. Czy na razie tylko: może-gdyby, kiedyś... etc.

Link to comment
Share on other sites

Szanowni Państwo
skontaktowała sie ze mną pani Prezes Fundacji podałam jej wysokość nakładów poniesionych przez mnie i ma przelać na koszty utrzymania suni pienądze w wysokości 350 zł. Poprzednio przesłane 100 złotych wydałam na kaganiec i obrożę. [COLOR=red]Ponadto płyną oferty pomocy pieskowi, również finansowej, od innych Państwa. Co wdzięcznym sercem przyjmujemy[/COLOR].
Szanowni Państwo smuci mnie fakt, że osoby mające cel jakim jest pomaganie zwierzakom tak niebywale ostro się walczą między sobą, zamiast jednoczyć siły, byc mieć większy głos we wspólnej sprawie.
Można to odczytać jako bredzenie starego człowieka, ale ja już jestem stara i życie mnie nauczyło, że więcej się zdziała w grupie niż w pojedynkę. I może dlatego też i sama chętniej korzystam z pomocy przy suni. Przychodzi do niej jeszcze pewien pan, który ją wyprowadzza na spacer, ona bardzo go polubiła i nie protestuje już jak wychodzą beze mnie. [COLOR=red]Już pisałam o tym, że przychodzą cioteczki Czarna Anda, Gagata i Przyjaciel Koni, są mi wielką pomocą[/COLOR]. Mnie naprawdę nie obchodzi kto do jakiej formacji należy, najważniejsze jest dobro tego nieszczęsnego psa, który po maleńsku wraca do normalności.
Pozdrawiam
maugo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Maugo? Jeśli sie zgadzasz z nefretette, to ok...nie będę sie narzucac...[/quote]

[COLOR=black]Gagato[/COLOR], już mówiłam, zawsze chętnie cię widzimy pod naszym dachem. Wiesz, że sunia Cie lubi i Zuza i Mróweczka a i kociory tez Ci sie na kolana pakują jak tylko są w pobliżu.
Zresztą poznałysmy sie troche i chyba polubiłyśmy, więc nie widzę powodu by zrywać znajomość, i bardzo Cię proszę, przychodź, kiedy tylko zechcesz. Zresztą mamy umówioną pewną sprawę do której czynię skrzętne przygotowania. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefretette']MOJA GORĄCA PROŚBA

Proszę Emirowców o zaprzestanie wpisów na wątku Nefre, gdyż jak do tej pory nic dobrego dla niej nie zrobiliście, a wprost przeciwnie.[/quote]

jak śmiesz mówic komus kto ma gdzie wchodzic i co pisać ....


przeczytaj posty [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/91416.html"]maugo[/URL] ..............bo tam pisze z sensem nie ważne kto gdzie należy ważna jest pomoc itd ...


widzę zę Gagata mile widziana w domu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/91416.html"]maugo[/URL]....

przypominam Gagata to emirowiec kolący w oczy ....






nefretette


to słowo które mam na mysli brzmi przepraszam w strone Gagaty i emirowców ............

Link to comment
Share on other sites

byc może moje sporzenie na Onde jest bardzo subiektywne, ale według mnie ma zdecydowanie wiecej sierści. Juz jak ją się głaszcze to czuć ją pod ręką. Bardzo mnie to cieszy. Uczy się bawić i zdecydowanie lubi pieszczoty. Dzisiaj znowu wystarczyła chwila nieuwagi jak, baba jedna, wpłynęła do kuchni i zwinęła mi kawałek chleba. No za chleb zrobi wszystko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']

widzę zę Gagata mile widziana w domu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/91416.html"]maugo[/URL]....


nefretette


to słowo które mam na mysli brzmi przepraszam w strone Gagaty i emirowców ............[/quote]

tak Gagata jest mile widziana w moim domu.
Brawo Anetta, racja jest po Twojej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maugo']byc może moje sporzenie na Onde jest bardzo subiektywne, ale według mnie ma zdecydowanie wiecej sierści. Juz jak ją się głaszcze to czuć ją pod ręką. (...)
No za chleb zrobi wszystko :lol:[/quote]
futerko rośnie :multi:

a mój Gacus też za chleb zrobi wszystko :lol:
jak był bezdomny, to jedna pani dokarmiała go przez kilka miesięcy własnie chlebem, dzięki temu przeżył
i do tej pory chleb to dla niego najlepszy przysmak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maugo']byc może moje sporzenie na Onde jest bardzo subiektywne, ale według mnie ma zdecydowanie wiecej sierści. Juz jak ją się głaszcze to czuć ją pod ręką. Bardzo mnie to cieszy. Uczy się bawić i zdecydowanie lubi pieszczoty. Dzisiaj znowu wystarczyła chwila nieuwagi jak, baba jedna, wpłynęła do kuchni i zwinęła mi kawałek chleba. No za chleb zrobi wszystko :lol:[/quote]


Fantastyczne wiadomości:loveu: byle tak dalej to Onda będzie niedługo sliczna sunią

Link to comment
Share on other sites

psiak, którego niedawno wydawałam do adopcji jadł wyłącznie chleb :-o

Pani, która go wzięła pisała do mnie zaniepokojona, bo nie chciał miesa, wędliny, suchego, ryżu... kompletnie nic - a chleb wyrywał z ręki. :roll:
Nie mam pojęcia czym on się żywił zanim trafił do adopcji, ale nie wyglądał na jakoś ekstremalnie zaniedbanego i niedożywionego, sierść ładna i nie był wychudzony.

Minęły już ze 2 miesiące, obecnie chleb jest przysmakiem, ale pies je też inne rzeczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ice_t']Fantastyczne wiadomości:loveu: byle tak dalej to Onda będzie niedługo sliczna sunią[/quote]
ona już jest śliczna w porównaniu z tym co było, a ja, jak detektyw, tropię każdy włosek pojawiający sie na jej ciele.

Link to comment
Share on other sites

No i stało się . Onda poszła do szkoły. Dzisiaj była pierwsza lekcja -nauka chodzenia na luźnej smyczy. Dziewczynka pojetną jest i szybko złapała o co chodzi no i teraz mamy tylko ćwiczyć. Nastepna lekcja za tydzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maugo']No i stało się . Onda poszła do szkoły. Dzisiaj była pierwsza lekcja -nauka chodzenia na luźnej smyczy. Dziewczynka pojetną jest i szybko złapała o co chodzi no i teraz mamy tylko ćwiczyć. Nastepna lekcja za tydzień.[/quote]
No staraj sie malenka,zebysmy sie za ciebie nie wstydziły:razz::multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']przypomina mi sie fragment wiersza który kiedys czytałam ...


............jak tu nie kochac psa jak pies ogon ma ..........

P. Małgosiu moze foteczki sunieczki abysmy mogli oczko nacieszyc pieknością[/quote]
Na jutro zapowiedziała się Gagata, może bedzie miała ze sobą aparat foto to poproszę ja o kilka fotek, bo ze mnie tofograf jak z koziej ....:oops:
A tak odnośnie szkoły, sunia sie bardzo wyciszyła. Zaczyna sobie radzić z emocjami. Zresztą, co tu gadać, ja też do woej szkoły chodzę razem z nią i wiele się uczę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ale postępy :lol: Pani Małgosiu, ona już musi Panią bardzo kochać :lol:[/quote]

Ano, nie da się ukryć :lol:. Tylko relacje z Mróweczką są dalekie od poprawnych, maleńka sie jej okrutnie boi, ale damy radę, usilnie nad tym pracujemy. Jestem dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial] [/FONT]
Przepraszam, ale szkoda żeby tak fajne szmponiki dla piesków nie znalazły nabywców. Zajżyjcie proszę:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szampon-dr-lucy-do-wszystkich-rodzajow-siersci-na-krakow-do-31-05-a-137169/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...