Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY - BAZAREK ptasi do 30 grudnia 2018


TZmestudio

Recommended Posts

15 godzin temu, Aga76 napisał:

Wczoraj konkretnie nas zasypało, na szczęście dziś paczka się odebrała i otworzyliśmy sezonową jadłodajnię :) 

Jest super, dziękuję :) 

 

12 godzin temu, uxmal napisał:

Odebrałam dzisiaj paczkę. Puszki są genialne. Jestem mega zadowolona.

A oniemiałam pod wpływem nerkówki- żałujcie  niezdecydowane ;)

A jakaś sesja zdjęciowa będzie na wypadek podejrzeń, że same te smakołyki zjadacie? Może jakiego ptaka przy okazji uda się obfocić? :-)

Link to comment
Share on other sites

U mnie dzisiaj ptaśki miały miły surprajz :), przyszła paczka i pierwsze domki wylądowały w karmnikach :), nie omieszkam w weekend trochę pofocić.

Dziękuję.

Postuluję o przesunięcie zakończenia drugiej części ptasiego bazarku do 10 lutego, bo w lutym planuję drugą turę zakupów.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jaguska napisał:

U mnie dzisiaj ptaśki miały miły surprajz :), przyszła paczka i pierwsze domki wylądowały w karmnikach :), nie omieszkam w weekend trochę pofocić.

Dziękuję.

Postuluję o przesunięcie zakończenia drugiej części ptasiego bazarku do 10 lutego, bo w lutym planuję drugą turę zakupów.

zatem czekamy na fotorelacje. 

A co do lutego, to może wtedy będzie już lato? Kto wie :-)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, koja napisał:

a ja i moje ptaszory ciągle czekamy na przesyłkę - mamy nadzieję, że dotrze przed wiosną :)

Koja, z Twoją przesyłką mam pewien problem. Przesyłka została wysłana tylko Ruch/poczta polska nie może jej znależć. Zrobiłem kilka dni temu reklamację i czekam na wynik. Liczyłem, że sie znajdzie, ale jak na razie nic się takiego nie stało. Mają 30 dni na rozpatrzenie. 

Ustalmy więc, że wyślę jeszcze raz (potrzebuję tylko kilku dni na zrobienie), we wtorek ponownie powinna wyjść. Jak coś się zmieni w sprawie zaginionej to się będziemy martwić. W razie czego na PW mogę podać stary numer przesyłki. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aga76 napisał:

Krem zrobiłam, na zbyciu miałam tyko olejek kminkowy i teraz sucharami z dawnych czasów pachną ręce :D Pamiętacie suchary w żółtej papierowej opasce? 

nie pamiętam tych sucharów ale.... zapach kminku w kremie- ciekawy aromat:))))

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aga76 napisał:

Krem zrobiłam, na zbyciu miałam tyko olejek kminkowy i teraz sucharami z dawnych czasów pachną ręce :D Pamiętacie suchary w żółtej papierowej opasce? 

mam przed oczami jak chodzisz po ulicy i co chwile zlizujesz te .... suchary..... :-D

Mam chyba zbyt rozwiniętą wyobraźnię....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2019 o 15:07, TZmestudio napisał:

Koja, z Twoją przesyłką mam pewien problem. Przesyłka została wysłana tylko Ruch/poczta polska nie może jej znależć. Zrobiłem kilka dni temu reklamację i czekam na wynik. Liczyłem, że sie znajdzie, ale jak na razie nic się takiego nie stało. Mają 30 dni na rozpatrzenie. 

Ustalmy więc, że wyślę jeszcze raz (potrzebuję tylko kilku dni na zrobienie), we wtorek ponownie powinna wyjść. Jak coś się zmieni w sprawie zaginionej to się będziemy martwić. W razie czego na PW mogę podać stary numer przesyłki. 

TZmestudio, nie wysyłaj tego zamówienia jeszcze raz - jak sie paczka nie znajdzie to potraktuj moją oplatę jako cegiełkę :)
A ja lecę na Twój nowy bazarek i złożę następne zamówienie - tylko juz nie będę chciała "przesyłki w Ruchu" (ale chyba będzie inna opcja dostawy?)  :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, koja napisał:

TZmestudio, nie wysyłaj tego zamówienia jeszcze raz - jak sie paczka nie znajdzie to potraktuj moją oplatę jako cegiełkę :)
A ja lecę na Twój nowy bazarek i złożę następne zamówienie - tylko juz nie będę chciała "przesyłki w Ruchu" (ale chyba będzie inna opcja dostawy?)  :)

Nie mam mowy. 

Ale oczywiście możesz zawsze dokupić na nowym bazarku. Właśnie robię puszki i kończę domki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...