Jump to content
Dogomania

Czy ja mam jakąś szansę u kogoś...?


Recommended Posts

Psiak został dzisiaj zgarnięty z ruchliwej ulicy, na którą był przepędzany przez bojących się go ludzi... Mimo, że jest wielki, to jego łagodność sprawiła, że był łatwym celem dla popaprańców tego świata. Ludzie przeganiają go, chcą żeby go zabierać i uśpić jak najszybciej, bo "takie bydlę, że strach przechodzić". Psiak nosi ślady złego traktowania, jest smutny i patrzy wielkimi tęsknymi oczami...

Po zaciągnięciu go "na karmę" do kojca Justyny, skąd zechcemy mu szukać domu, psina okazała się kochanym wielkim pluszakiem :-( Kiedy się przy nim przysiada, psina podaje wdzięcznie łapkę. Z radości, że ktoś się nim zainteresował wytarzał się w śniegu, śmiejąc pyszczek na całą szerokość :loveu: Jest potulny i grzeczny... Pomóżmy mu znaleźć domek, gdzie będzie mógł przeżyć drugą część swojego psiego życia w spokoju... Bowiem psiak jest raczej wiekowy - 6,7 latek, choć pewność zdobędziemy gdy chłopak się bardziej oswoi :loveu:

[B][COLOR=sandybrown]ROZLICZENIE:[/COLOR][/B] Wpłata od Mruczka - 100 zł.
Wydatki: 15 zł za środek na odpchlenie oraz 18 zł za szczepienie na wściekliznę.
Zostało: 67 zł

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9333/czarny1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8733/czarny2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3800/czanry7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8457/czanry8.jpg[/IMG]
I dedykacja dla serducha... Uczyńmy jego życie
lepszym
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=KRLRz7u3Pf4&feature=related"]YouTube - Boyzone - Words With Lyrics[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][B]Oj tak myślałam duży pies to zero zainteresowania na dogo!
Widzę że tylko małe psy mają tu powodzenie[/B][/SIZE]

A to wielki błąd.
Misiek bo tak go nazywam , to cud psiak

[B][SIZE=3]Jest posłuszny
Reaguje na komendy siad , daj łapę , zostaw , zostań , wracaj
Jest bardzo inteligentny i słucha się.[/SIZE][/B]

[SIZE=3][B]Je wszystko co mu dam .
Bardzo lubi spacery .
Uwielbia kontakt z człowiekiem lubi się głaskać i przytulać.
I wcale nie jest stary , tylko jak się spędziło większość życia na ulicy to wiadomo że nie będzie się wyglądało jak Księżna Diana.
Daję mu 5-6 lat
Ale po wizycie u weta okażę się ilę ma naprawdę.[/B][/SIZE]

Proszę chociaż o podbijanie wątku , to jest tez dla niego bardzo potrzebne.
Zrobię wszystko żeby znalazł domek.
Proszę was chociaż o wsparcie duchowe .

Jeżeli ktoś może to proszę również o ogłoszenia dla Miśka.
Dziękuję;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro mu porobię. Ale będzie trudno :shake: z takimi dużymi psiakami...
Jeśli chodzi o wstawianie fotek to po prostu weź na fotki, które ja tu wrzuciłam, kliknij kopiuj i wklej tak po prostu w wątku gdzie ten pan poszukuje psiaka do stróżowania.
Jutro zrobię banerek...

A dziś jeszcze latał bernardyn i collie...

Link to comment
Share on other sites

Wiem , słuchaj może tu na forum są jacyś ludzie od Bernardynów to by nam pomogli.
Może mogli by go zgarnąć. Szkoda mi go.

A ten facet co szuka stróża , to musisz wejść tu na dogo na forum " Przygarne Psa" i tam będzie wątek przygarnę stroża domu i przyjaciela rodziny, do 4 lat max do 6 . Coś w tym stylu.
i tam można go wkleić.

Ja dziś jadę na uczelnie .

Link to comment
Share on other sites

Mruczka - nie wiemy jaki jest do kotów... A czy miałabyś może jakiś ewentualny domek?

Jeśli możesz wspomóc psiaczka to prześlę Ci później konto na pw, rozliczenia będą na tym wątku. Na chwilę obecną to potrzebna kaska na ogłoszenia - wyróżnione allegro 20 zł oraz karmę, jakieś 40 zł na miesiąc. Na wściekliznę weźmiemy z naszych funduszy na krasnostawskie psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Próbowaliśmy wczoraj zrobić banerek dla psiaczka, ale nie wychodzi, zaraz napiszę priva do mru, może ona mi doradzi jak to wykonać

Imię trzeba mu rzeczywiście jakieś nadać, nie będzie taki bezosobowy... To może niech każdy poda jakąś propozycję, a Justyna zdecyduje, bo to jej tymczasowy pupilek :lol:

Ja proponuję [B]Nevis[/B] - fajne imię moim zdaniem i takiego jeszcze na dogo nie było :oops:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Neviskowi dwa ogłoszonka:
1. alegratka:
[url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1890932_czy_ja_zasluguje_na_czyjaskolwiek.html]Czy ja zasługuję na czyjąśkolwiek miłość?[/url]
2. adopcje.org, ale tam czeka na potwierdzenie moda, poza tym się zdublowało bo coś im stronka nawala dzisiaj, więc na razie jakby go nie było :shake:

Link to comment
Share on other sites

Witam, jedyne co dla psiaka mogę w chwili obecnej zrobić, to zaproketować plakat i wrzucić na wątek, żeby ludzie mogli pobrac, wydrukować i rozwiesić..
Inaczej psinie nie jestem w stanie na dzień dzisiejszy pomóc :placz:

A odnośnie zaglądania lub niezaglądania do dużych/ małych psów, to sądzę, zę powodem są możliwości większości dogomaniaków :-( łatwiej upchnąć, lub wziąć na DT malucha niż takiego olbrzyma, nawet potulnego i kochanego :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']
Niestety ludzie zawsze wolą małe pieski:-(
[/quote]

Nieprawda, [B]ludzie nie zawsze[/B] moga sobie pozwolić na wielkiego psa.
Duzy pies to:
-odpowiedzialność i umiejętność współpracy z takim psem
-duże koszty, bo pies dużo je, a jak nie je to wygląda jak te szkielety pokazywane na dogo w wielu wątkach
-dużo miejsca, lub zamieszkanie w miejscu gdzie ma się psa wybiegać! Trzymanie takiego psa w bloku bez możliwości wybiegania go to męczenie zwierzęcia.
Można wiele wymieniać. Kocham olbrzymy, ale nie stac mnie ani nie mam warunków na takiego psa, a co za tym idzie doświadczenia z takim psem, bo zawsze mogliśmy mieć tylko średniaki... Więc stwierdzenie, ze wszyscy wolą małe psy jest błędne. Poprostu mały pies jest łatwiejszy (przynajmniej pozornie):-(

Link to comment
Share on other sites

hmmm moze część nie bierze wiekszego psa z powodu niemożnosci pozwolenia sobie na niego ale wiem ,że spora część boi się wiekszych psow a bo mają dziecko a bo to a bo tamto.
Takie są niestety stereotypy - duzy pies -niebezpieczny pies.
Jeszcze innym w ogole sie duze psy nie podobają bo cytuje:"łeee takie bydle" a widząc yorka krzyczą z zachwytu że piękniutki:eviltong: a nawet jesli ow york jest agresywny i szczekliwy to woleliby jego niz duzego lagodnego "a bo ten yorczek taki nerwowy ale smieszny"...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...