Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 14-15.11.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy ktos wie kto jest przewodniczacym oddzialu Kielce, bo na stronie nie ma takiej informacji?
zrobiona nam 3-krotna roszade sedziow, z ktorych kazdy bedzie obecny na wystawie, stawki maja po 20-30 psow. Jakis wybitnie bogaty oddzial, skoro az 3 sedziow zaprosili. A nas sedziuje ten sam sedzia, co w zeszlym roku:angryy:
Prawo do zmiany sedziego to ja rozumiem, w przypadkach losowych, kiedy sedzia nie przyjedzie, ale nie kiedy bedzie sedziowal na ringu obok:angryy:

ale co my zuczki, mozemy zrobic..nic..w koncu my tylko za to placimy kupe kasy..

Link to comment
Share on other sites

Panbazyl - no niby tak, ale może uda nam się cokolwiek zrzucić i troszkę mięśni pokazać ;)

Już nam doszedł numerek i potwierdzenie! :) Zaczynamy ocenianie o 10:00. Po raz pierwszy tak wcześnie, zawsze gdzieś w środku byliśmy. Ale będzie więcej czasu na robienie fotek XDD

Link to comment
Share on other sites

witam,
chcę pojechać popatrzeć ale chcę wziąć tez swoją psinę bo nie bardzo mam z kim zostawić, i lubi ona ze mną jezdzić.. i więc pytanie - czy trzeba mieć jakiś wet.sertyfikat na psa czy wystarczy książeczka zdrowia ze szczepieniami (nie wiem jak to się nazywa po polsku)? czy trzeba będzie płacić za wejście z psem?

i może ktoś wie - o ktorej będą owczarki niemieckie? :)
nie mogę tego znaleźć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Jasne :evil_lol:
Tyle, że my wyruszymy w poniedziałek rano :evil_lol:
W niedzielę jeszcze pójdziemy do kina hahahahaha[/QUOTE]

Hm.... Do kina - ja do kina najbliższego mam ze 25 km... Tego prawdziwego. Bo kino takie jak w "Samych swoich" to mam za płotem co dzień... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...